Lot Motolotnią – Wrocław

3551
259

Widokowy lot motolotnią jako pasażer. Atrakcja odbywa się na lądowisku Golędzinów w niedalekiej odległości od Wrocławia. Przelot motolotnią trwa 15 minut. 

Komu można podarować lot motolotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Atrakcja

Motolotnia jest rodzajem ultralekkiego statku powietrznego składającego się ze skrzydła i podwieszonego do niego wózka. Lot motolotnią w okolicach Wrocławia jest ofertą indywidualnego, widokowego lotu w roli pasażera. Przelot motolotnią jest okazją do zobaczenia województwa dolnośląskiego z ciekawej perspektywy. Podczas atrakcji możliwe jest wykonywanie zdjęć oraz filmowanie po uprzednim porozumieniu z instruktorem i odpowiednim zabezpieczeniem sprzętu. Lot trwa 15 minut. 

Bezpieczeństwo

Loty realizowane są na terenie Lądowiska Golędzinów, które należy do Obornickiego Klubu Sportów Lotniczych. Lądowisko figuruje w ewidencji lądowisk Urzędu Lotnictwa Cywilnego zatem są tam zachowane wszelkie reguły bezpieczeństwa w zakresie sportów powietrznych. Pilotem motolotni jest Pan Paweł Pociecha, który od kilku lat należy do kadry pilotów Obornickiego Klubu Sportów Lotniczych.

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa. Nie należy obawiać się o awarię silnika. Motolotnia jest statkiem powietrznym, który nawet po wyłączeniu silnika swobodnie szybuje i miękko ląduje. 

Widoki

Lot rozpoczyna się na terenie Lądowiska Golędzinów, które położone jest w odległości około 4 km od Oborników Śląskich oraz około 20 km od Wrocławia. Podczas lotu można zobaczyć: dolinę Odry, ruiny Zamku Książąt Wrocławskich oraz przystań jachtową w Urazie, most Rędziński oraz panoramę Oborników Śląskich, a także jednego z najpiękniejszych miast Polski – Wrocławia

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji – lot motolotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa (ok. 15 minut)
 3. Widokowy lot motolotnią (15 minut)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz możliwość do podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - W powietrzu

Kup w zestawie 37 lokalizacji

PrezentMarzeń - W powietrzu349 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lądowisko Golędzinów położone 20 km od Wrocławia

 • Czas trwania

  Lot motolotnią trwa 15 minut.

 • Pogoda

  Opady oraz silny wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój dostosowany do pory roku, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę przeciwwiatrową.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna lub wymagana jest jego obecność. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy- realizacja możliwa w miesiącach kwiecień- wrzesień. Osoba obdarowa na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

#Mateo19

Masakra totalna, nie zdawałem sobie sprawy, że mogę być tak pozytywnie wstrząśnięty :) Naprawdę niesamowite jak bardzo człowiek i ziemia wydaje się mała z pewnej odległości. Naprawdę świetna zabawa.

#Patryk

Fantastyczne uczucie wolności! Zachwyt i przerażenie zarazem, mieszanka wybuchowych emocji, a i widoki super! Polecam z całego serca każdemu kto się odważy

#Aneta

Jestem zainteresowana rezerwacją lotu na motolotni w dniu 25.09.2016r. Czy są miejsca? Czy lot moze odbyć sie między 12-14 godziną? Te godziny by mi odpowiadały ze względu na to że jestem poza Wrocławia. Gdzie te loty się odbywają ? Miałby to być present na rocznicę ślubu dla mojego męża ( akurat jest to 25.09.2016). Proszę o informację zwrotną. Pozdrawiam Aneta Jurenc

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Realizacje odbywają się z Lądowisko Golędzinów położonego 20 km od Wrocławia. Terminy realizacji ustalane są indywidualnie po kontakcie z działem rezerwacji tel. 600 763 700 wewnetrzny 2. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności