Lot motolotnią – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

10-12 minut

Lokalizacja

Kośmin (5km od Grójca, ok 45km od Warszawy)

Więcej informacji

Pogoda

Opady oraz silny wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój dostosowany do pory roku, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę przeciwwiatrową.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika 9 lat. Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Prezent sezonowy- realizacja możliwa w miesiącach kwiecień- wrzesień. Osoba obdarowa na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Opinie (10)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-16

Wspaniała przygoda, widoki niesamowite a adrenalina na najwyższym poziomie.

2021-04-11

Dla tych widoków warto przełamać swój strach! Motolotnia wymiata :)

2021-03-27

Pierwszy raz latałem na czymś takim i mam niezapomniane wspomnienia, super widoki, nawet sie za bardzo nie stresowalem, fajny, profesjonalny instruktor

Dodaj Opinię

Lot motolotnią – Warszawa

FAQ

23.06.2022
Czy lot odbywa się z instruktorem i co jeżeli osoba obdarowana waży 125 kg? Dziękuję pozdrawiam
Odpowiedź z 23.06.2022
Za sterami motolotni zasiada wykwalifikowany pilot. Maksymalna waga pasażera wynosi 120kg. Realizacja przy wadze 125kg niestety nie będzie możliwa. 
09.06.2022
Czy w cenie jest OC?
Odpowiedź z 10.06.2022
Podczas lotu pasażer jest objęty polisą z tytułu OC instruktora. Można również wykupić we własnym zakresie ubezpieczenie od sportów ekstremalnych.
24.09.2020
Dzień dobry od jakiego wieku można brać udział w atrakcji ?
Odpowiedź z 24.09.2020
Dzień dobry, osoba realizująca prezent musi mieć ukończone 16 lat. Uczestnik poniżej 18 roku życia musi mieć potwierdzoną notarialnie zgodę obojga prawnych opiekunów. 
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Lot motolotnią w okolicach Warszawy. W zależności od wybranej opcji widokowy lot trwa około 10 - 12 minut lub 15 – 20 minut. Za sterem motolotni zasiada wykwalifikowany pilot. 

Komu można podarować lot motolotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Atrakcja

Lot motolotnią w okolicach Warszawy to oferta lotu widokowego, który jest okazją do obserwacji uroków Mazowsza z wysokości. Za sterem motolotni zasiada wykwalifikowany pilot, a osoba obdarowana przeżyciem zostaje pasażerem. Uczestnik ma nieograniczony widok na otaczającą rzeczywistość oraz możliwość wykonywania pięknych zdjęć lub nagrywania pamiątkowych filmów. Start odbywa się w miejscowości Kośmin. W zależności od wybranej opcji widokowy lot trwa około 10 - 12 minut lub 15 – 20 minut.

Bezpieczeństwo

Lot motolotnią w Warszawie realizowany jest za pośrednictwem firmy, która od roku 1990 zajmuje się wyłącznie lotnictwem ultralekkim: motolotnie i samoloty UL. Działalność firmy obejmuje własną produkcję statków powietrznych, organizację szkoleń do świadectwa kwalifikacji pilota motolotniowego PHGP oraz loty widokowe. Od początku istnienia działalności wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy odbyli już około 20 tysięcy lotów, biorąc udział również w licznych imprezach sportowych i zdobywając m.in. I miejsce w Mistrzostwach Polski w 2004 r. 

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa. Nie należy obawiać się o awarię silnika. Motolotnia jest statkiem powietrznym, który nawet po wyłączeniu silnika swobodnie szybuje i miękko ląduje. 

Widoki

Przelot motolotnią realizowany jest w miejscowości Kośmin, zlokalizowanej w odległości ok. 5 km od Grójca i 45 km od centrum Warszawy. Lot motolotnią będzie okazją do ujrzenia z wysokości Grójca, a być może także zarysowanej w oddali panoramy stolicy. Lecąc warto udokumentować w postaci filmu lub zdjęć piękne krajobrazy miejscowości Kośmin – meandrującą rzekę Jeziorkę i towarzyszące jej liczne zbiorniki wodne.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji – lot motolotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa (ok. 15 minut)
 3. Widokowy lot motolotnią (15-20 minut)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz możliwość do podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci

 

Realizacja

pinezka
Czas trwania:  10-12 minut

Cena: 210 zł

ktoś kupił ten produkt
22 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto