Lot Motolotnią – Warszawa

3551

Lot motolotnią w okolicach Warszawy. Widokowy lot trwa około 15 – 20 minut. Za sterem motolotni zasiada wykwalifikowany pilot. 

Komu można podarować lot motolotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Atrakcja

Lot motolotnią w okolicach Warszawy to oferta lotu widokowego, który jest okazją do obserwacji uroków Mazowsza z wysokości. Za sterem motolotni zasiada wykwalifikowany pilot, a osoba obdarowana przeżyciem zostaje pasażerem. Uczestnik ma nieograniczony widok na otaczającą rzeczywistość oraz możliwość wykonywania pięknych zdjęć lub nagrywania pamiątkowych filmów. Start odbywa się w miejscowości Kośmin. Lot nad okolicznymi miejscowościami trwa od 15 do 20 minut

Bezpieczeństwo

Lot motolotnią w Warszawie realizowany jest za pośrednictwem firmy, która od roku 1990 zajmuje się wyłącznie lotnictwem ultralekkim: motolotnie i samoloty UL. Działalność firmy obejmuje własną produkcję statków powietrznych, organizację szkoleń do świadectwa kwalifikacji pilota motolotniowego PHGP oraz loty widokowe. Od początku istnienia działalności wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy odbyli już około 20 tysięcy lotów, biorąc udział również w licznych imprezach sportowych i zdobywając m.in. I miejsce w Mistrzostwach Polski w 2004 r. 

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa. Nie należy obawiać się o awarię silnika. Motolotnia jest statkiem powietrznym, który nawet po wyłączeniu silnika swobodnie szybuje i miękko ląduje. 

Widoki

Przelot motolotnią realizowany jest w miejscowości Kośmin, zlokalizowanej w odległości ok. 5 km od Grójca i 45 km od centrum Warszawy. Lot motolotnią będzie okazją do ujrzenia z wysokości Grójca, a być może także zarysowanej w oddali panoramy stolicy. Lecąc warto udokumentować w postaci filmu lub zdjęć piękne krajobrazy miejscowości Kośmin – meandrującą rzekę Jeziorkę i towarzyszące jej liczne zbiorniki wodne.

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji – lot motolotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa (ok. 15 minut)
 3. Widokowy lot motolotnią (15-20 minut)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz możliwość do podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - W powietrzu

Kup w zestawie 35 lokalizacji

PrezentMarzeń - W powietrzu349 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Kośmin (5km od Grójca, ok 45km od Warszawy)

 • Czas trwania

  Lot motolotnią trwa 15-20 minut.

 • Pogoda

  Opady oraz silny wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój dostosowany do pory roku, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę przeciwwiatrową.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy- realizacja możliwa w miesiącach kwiecień- wrzesień. Osoba obdarowa na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

#Ł.G.

Musiałem wstać wcześniej w niedzielę-to był minus tego prezentu:) Kolejny minus-strach przed lataniem. Plusów było zdecydowanie więcej, począwszy od widoków, uczucia wolności, poczucia-jak to jest lecieć, wznosić się. Dużo do opisania, jeszcze więcej do poczucia, więc polatajcie to pogadamy:) Instruktor super!

#Ania

Świetny sposób na weekendowy relaks :). Obawy miałam od samego początku czy przeżyję taką podróż w powietrzu :D... teraz zostały niesamowite wspomnienia. Waw z góry wygląda jak wielkie mrówisko ;p

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product