Jazda Teslą 3 jako pasażer – Tor Kielce

(0)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Podczas jazdy na fotelu pasażera pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru (1 km). Przygotowanie do przejażdżki i jazda trwają w sumie ok. 10 minut.

Lokalizacja

Tor Kielce, Miedziana Góra k/Kielc, ul. Wykień 95, Ćmińsk

Więcej informacji

Pogoda

Realizacje w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować realizację atrakcji z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Dowolny, nieograniczający ruchów, buty na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera, podpisanie regulaminu wykonawcy i stosownych oświadczeń. Zabrania się realizacji usługi pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających. Na miejscu należy pojawić się minimum 10 minut przed planowaną jazdą.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa jest nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat.

Opinie (0)

Dodaj Opinię

Jazda Teslą 3 jako pasażer – Tor Kielce

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda w roli pasażera Tesli Model 3 na torze wyścigowym Kielce. Przejadżka elektrycznym autem odbywa się w towarzystwie instruktora, który zaprezentuje auto na odcinku 1 km. Udział w atrakcji dostępny jest dla dorosłych i dzieci powyżej 14 roku życia.

Komu podarować jazdę w roli pasażera Tesli?

 • Pasjonatowi nowoczesnych technologii
 • Miłośnikowi motoryzacji, który chętnie przetestuje elektryczne auto
 • Nastolatkowi, jako oryginalny prezent z okazji urodzin

Jazda Teslą Model 3 jako pasażer

Tesla to auto, które zmieniło i wciąż zmienia oblicze współczesnej motoryzacji. Przejażdżka Teslą 3 podczas eventu motoryzacyjnego na Torze Kielce to doskonała okazja, by przekonać się o fenomenie marki. Luksusowe wnętrze zachwyca już od samego progu, a zastosowana w nim technologia, nie rozczarowuje nie tylko pod względem funkcji zwiększających komfort jazdy, ale i osiągów, pozwalając czerpać niesamowitą przyjemność z każdej przejażdżki. Prezent obejmuje jedno okrążenie toru o długości 1 km. Auto prowadzi zawodowy kierowca.

Tesla Model 3

Tesla Model 3 to elektryczne auto okrzyknięte mianem genialnego samochodu przyszłości. Teslę charakteryzuje świetny wygląd i futurystyczne wnętrze oraz wyposażenie w najnowocześniejsze funkcje, których próżno szukać u konkurencyjnych marek. Kokpit nie posiada liczników i przycisków, na jego środkowej konsoli znajduje się za to duży ekran pozwalający na pełne sterowanie autem. Tesla Model 3 to dynamiczne auto z napędem na tylną oś, które rozpędza się do pierwszej setki w nieco ponad 4 sekundy. To najbardziej zaawansowany technologicznie pojazd na świecie. Dzięki wbudowanym 8 kamerom i 8 czujnikom ultradźwiękowym funkcje Autopilot i Full Self-Driving dają możliwość jazdy autonomicznej – bez trzymania rąk na kierownicy. Model 3 to jedyne auto elektryczne o zasięgu ponad 500 km.

Parametry

 • Konfiguracja napędu: napęd na tył
 • Pojemność silnika: elektryczny
 • Skrzynia biegów: 1-speed fixedgear
 • Moc maksymalna: 211 kW
 • Moment obrotowy: 350 Nm
 • Przyspieszenie: 5,9 sek.
 • Prędkość maks.: 204 km/h
 • Opony: Pirelli

Tor Kielce

Tor Kielce

Tor Kielce to pierwszy w Polsce tor samochodowo-motocyklowy. Zlokalizowany w Miedzianej Górze, został wybudowany w latach 1976-1977 z inicjatywy prezesa Automobilklubu Kieleckiego i do dzisiaj jest jednym z najważniejszych obiektów o charakterze sportowo-szkoleniowym w kraju. Tor Kielce posiada asfaltową nawierzchnię i oferuje kierowcom dwie pętle: dużą o długości 4,16 km oraz małą, owalną o długości 0,98 km. Trasa toru obejmuje 16 zakrętów, a jej szerokość waha się w granicach 10-14 m. Najdłuższa prosta na kieleckim torze liczy 450 m długości, zaś różnica poziomów wynosi niespełna 60 m. Ponadto Tor Kielce wyposażony jest w tor kartingowy o długości 880 m oraz płytę poślizgową o wymiarach 8x75 m. Obiekt dysponuje również pitline’m z boksami garażowymi, paddock’iem oraz budynkiem administracyjnym.

Bezpieczeństwo

Jazdy sportowymi autami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych podczas eventów motoryzacyjnych – całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Ich doskonała nawierzchnia stwarza świetne warunki do bezpiecznej jazdy. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu, co wyklucza ryzyko kolizji z innym autem. Przejażdżka poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. Za kierownicą auta miejsce zajmuje instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala na przejażdżkę nietuzinkowym w swojej klasie autem
 • Stwarza możliwość udziału w profesjonalnym evencie motoryzacyjnym
 • To oryginalny upominek, który na długo zapisze się w pamięci

Realizacja

SJS S.A - Driving Experience

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
pinezka
Tor Kielce  - kliknij żeby zmienić

Tor Kielce   (zmień)

Cena:

Cena: 299 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0009808