Jazda McLaren 570GT jako pasażer

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Przejazd sportowym McLarenem model 570GT po wybranych torach wyścigowych w Polsce. Realizacja odbywa się na fotelu pasażera.

Komu podarować sportową jazdę McLarenem 570GT jako pasażer?

  • Przyjacielowi, który pasjonuje się motoryzacją, ale nie posiada prawa jazdy

  • Młodszemu bratu, który nie chce czekać do 18-nastki by nacieszyć się szybką jazdą

  • Każdemu fanowi marki McLaren

McLaren 570GT

Marka McLaren zawsze wyznaczała kierunek rozwoju technologicznego, stając się dla wielu producentów luksusowych aut prawdziwym ideałem i niedoścignionym wzorem. Model 570GT posiada niewiarygodnie mocne, sztywne i lekkie podwozie z włókna węglowego. Auto łączy w sobie doskonałe osiągi z niesamowitymi wrażeniami płynącymi z jazdy. To idealne zestawienie luksusu i praktyczności.

Jazda jako pasażer

Jazda w roli pasażera McLarena 570GT to pełna niezapomnianych wrażeń przygoda. Auto zaprezentuje zawodowy kierowca rajdowy, który dostosuje dynamikę jazdy do indywidualnych preferencji pasażera. Jazda na fotelu pasażera może być równie pasjonująca jak za kierownicą sportowego samochodu. Sportowy McLaren 570GT to auto, które zapewnia niesamowite emocje niezależnie od zajmowanego w nim miejsca. Przejażdżka dostępna jest już dla dzieci powyżej 14 roku życia.

Parametry

Silnik: 3799 cm3 V8

Moc: 570 KM

Prędkość MAX: 328km/h

Do 100km/h: 3,4s

Skrzynia biegów: automatyczna

Napęd: tył

Bezpieczeństwo

Jazdy sportowymi autami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych podczas eventów motoryzacyjnych – całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Ich doskonała nawierzchnia stwarza świetne warunki do bezpiecznej jazdy. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu, co wyklucza ryzyko kolizji z innym autem. Przejażdżka poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. Za kierownicą auta miejsce zajmuje instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

To świetny pomysł na prezent, ponieważ…

  • Pozwala na udział w motoryzacyjnej przygodzie

  • Stwarza niecodzienną możliwość jazdy sportowym McLarenem

  • Wspomnienia z realizacji będą pamiątką na lata.

Cena od: 499 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

  (zmień)

Cena: