Jazda McLaren 570GT jako pasażer – Tor Kielce

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 okrążenie toru.

Lokalizacja

Tor Kielce, Miedziana Góra k. Kielc

Więcej informacji

Pogoda

Realizacje w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. Termin realizacji może zostać przesunięty ze względu na trudne warunki atmosferyczne.

Informacje dla oglądających

W jeździe bierze udział wyłącznie osoba obdarowana. Osoby towarzyszące mogą obserwować realizację usługi z wyznaczonych miejsc.

Obowiązujący strój

Dowolny niekrępujący ruchów oraz buty na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera, podpisanie regulaminu wykonawcy i stosownych oświadczeń. Minimalny wiek uczestnika 14 lat. Prędkość przejazdu dostosowana jest do wieku uczestnika.

Informacje dodatkowe

Uczestnik atrakcji musi się pojawić na 10 minut przed planowaną godziną realizacji usługi.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda McLaren 570GT jako pasażer – Tor Kielce

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Przejazd po Torze Kielce (około 1 km) jako pasażer sportowego McLarena 570GT. Za kierownicą zasiądzie doświadczony kierowca. Atrakcja dostępna dla dzieci od 14 roku życia oraz dorosłych.

Komu podarować jazdę jako pasażer McLarena 570GT?

  • Młodemu miłośnikowi motoryzacji, który nie posiada jeszcze prawa jazdy
  • Mężczyźnie, który lubi szybkie samochody
  • Fanowi marki McLaren

    McLaren 570GT

    Marka McLaren zawsze wyznaczała kierunek rozwoju technologicznego, stając się dla wielu producentów luksusowych aut prawdziwym ideałem i niedoścignionym wzorem. Model 570GT posiada niewiarygodnie mocne, sztywne i lekkie podwozie z włókna węglowego. Auto łączy w sobie doskonałe osiągi z niesamowitymi wrażeniami płynącymi z jazdy. To idealne zestawienie luksusu i praktyczności.

    Jazda jako pasażer

    Jazda w roli pasażera McLarena 570GT to pełna niezapomnianych wrażeń przygoda. Auto zaprezentuje zawodowy kierowca rajdowy, który dostosuje dynamikę jazdy do indywidualnych preferencji pasażera. Jazda na fotelu pasażera może być równie pasjonująca jak za kierownicą sportowego samochodu. Sportowy McLaren 570GT to auto, które zapewnia niesamowite emocje niezależnie od zajmowanego w nim miejsca. Przejażdżka dostępna jest już dla dzieci powyżej 14 roku życia.

    Parametry

    Silnik: 3799 cm3 V8
    Moc: 570 KM
    Prędkość MAX: 328km/h
    Do 100km/h: 3,4s
    Skrzynia biegów: automatyczna
    Napęd: tył

    Tor Kielce

    Tor Kielce

    Tor Kielce to pierwszy w Polsce tor samochodowo-motocyklowy. Zlokalizowany w Miedzianej Górze, został wybudowany w latach 1976-1977 z inicjatywy prezesa Automobilklubu Kieleckiego i do dzisiaj jest jednym z najważniejszych obiektów o charakterze sportowo-szkoleniowym w kraju. Tor Kielce posiada asfaltową nawierzchnię i oferuje kierowcom dwie pętle: dużą o długości 4,16 km oraz małą, owalną o długości 0,98 km. Trasa toru obejmuje 16 zakrętów, a jej szerokość waha się w granicach 10-14 m. Najdłuższa prosta na kieleckim torze liczy 450 m długości, zaś różnica poziomów wynosi niespełna 60 m. Ponadto Tor Kielce wyposażony jest również w tor kartingowy o długości 880 metrów oraz płytę poślizgową o wymiarach 8x75 m. Ponadto, obiekt dysponuje również pitline’m z boksami garażowymi, paddock’iem oraz budynkiem administracyjnym.

    Bezpieczeństwo

    Jazdy sportowymi autami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych podczas eventów motoryzacyjnych – całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Ich doskonała nawierzchnia stwarza świetne warunki do bezpiecznej jazdy. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu, co wyklucza ryzyko kolizji z innym autem. Przejażdżka poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. Za kierownicą auta miejsce zajmuje instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

    To dobry pomysł na prezent, ponieważ

    • Podarujesz upominek, który pozostanie w pamięci na długo
    • Stwarzasz możliwość spełnienia marzenia o przejażdżce McLarenem
    • Realizacja odbywa się pod okiem profesjonalistów.

     

    Realizacja

    SJS S.A - Driving Experience

    Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
    pinezka
    Tor Kielce  - zmień lokalizację

    Tor Kielce   (zmień)

    Cena:

    Cena: 599 zł

    Darmowa wymiana prezentu
    Darmowa wymiana prezentu
    Sto dni na zwrot
    100 dni na zwrot
    blik payu apple pay google pay twisto
    P0011275