Jazda McLaren 570GT dla dziecka jako pasażer

(2)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda dedykowana dzieciom od 5 do 14 roku życia. To motoryzacyjna przygoda na fotelu pasażera McLarena 570GT, którego poprowadzi doświadczony kierowca.

Komu podarować sportową jazdę McLarenem 570GT jako pasażer?

  • Synowi, który marzy o szybkiej jeździe sportowym autem

  • Młodemu miłośnikowi marki McLaren

  • Chrześniakowi jako oryginalny podarunek komunijny

McLaren 570GT

Marka McLaren zawsze wyznaczała kierunek rozwoju technologicznego, stając się dla wielu producentów luksusowych aut prawdziwym ideałem i niedoścignionym wzorem. Model 570GT posiada niewiarygodnie mocne, sztywne i lekkie podwozie z włókna węglowego. Auto łączy w sobie doskonałe osiągi z niesamowitymi wrażeniami płynącymi z jazdy. To idealne zestawienie luksusu i praktyczności.

Jazda jako pasażer dla dziecka

Przejażdżka luksusowym McLarenem 570GT u boku zawodowego kierowcy rajdowego pozwoli doświadczyć sportowej jazdy w najlepszym wydaniu. Jazda w fotelu pasażera przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-14 lat i realizowana jest na profesjonalnym torze wyścigowym. Doskonała nawierzchnia toru pozwoli w pełni zaprezentować sportowy potencjał McLarena. Kierowca dostosuje tempo i dynamikę jazdy do preferencji młodego miłośnika motoryzacji. Przejażdżka obejmuje dystans 1 km.

Parametry

Silnik: 3799 cm3 V8

Moc: 570 KM

Prędkość MAX: 328km/h

Do 100km/h: 3,4s

Skrzynia biegów: automatyczna

Napęd: tył

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu kierowcy zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy. Jazdy realizowane są za pisemną zgodą i w obecności rodziców lub opiekunów prawnych. Przed jazdą rodzic lub opiekun prawny podpisuje pisemną zgodę oraz regulamin jazd. 

Uwaga! Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

To świetny pomysł na prezent, ponieważ…

  • Spełnisz dziecięce marzenia

  • Atrakcja odbywa się pod okiem profesjonalisty

  • To przygoda zapisująca się w pamięci na całe życie.

Cena od: 399 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

  (zmień)

Cena: