Jazda Subaru Impreza STI jako pasażer – Tor Kielce

(0)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Podczas jazdy na fotelu pasażera pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru (1 km). Przygotowanie do przejażdżki i jazda trwają w sumie ok. 10 minut.

Lokalizacja

Tor Kielce, Miedziana Góra k/Kielc, ul. Wykień 95, Ćmińsk

Więcej informacji

Pogoda

Realizacje w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować realizację atrakcji z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Dowolny, nieograniczający ruchów, buty na płaskiej podeszwie.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera, podpisanie regulaminu wykonawcy i stosownych oświadczeń. Zabrania się realizacji usługi pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających. Na miejscu należy pojawić się minimum 10 minut przed planowaną jazdą.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa jest nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat.

Opinie (0)

Dodaj Opinię

Jazda Subaru Impreza STI jako pasażer – Tor Kielce

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda w roli pasażera Subaru Impreza STI. Przejażdżka na Torze Kielce obejmuje dystans 1 km. Atrakcja dostępna jest dla dzieci powyżej 14 roku życia.

Komu podarować jazdę w roli pasażera Subaru?

 • Miłośnikowi wyścigów samochodowych
 • Osobie pasjonującej się motoryzacją
 • Nastoletniemu fanowi japońskich marek motoryzacyjnych

Jazda Subaru Impreza STI jako pasażer

Przejażdżka rajdowym Subaru to spełnienie marzeń każdego, kto ceni sobie osiągnięcia japońskiej motoryzacji. Subaru Impreza STI to samochód, który zapewnia ogromne wrażenia z jazdy. Auto zaprezentuje zawodowy kierowca rajdowy, który w pełni wykorzysta jego sportowy potencjał. Wymagająca trasa toru wyścigowego pozwoli na dynamiczną i zawrotną jazdę. Przejażdżka odbywa się podczas całodniowej imprezy samochodowej, na której zobaczyć będzie można inne ikony ze świata motoryzacji. Prezent obejmuje okrążenie toru o długości 1 km.

Subaru Impreza STI

Przejażdżka Subaru STI to prawdziwa gratka dla zagorzałych fanów pojazdów rajdowych. Subaru Impreza STI, którym odbywa się przejażdżka na torze w Kielcach to wersja Spec. C - japoński model przeznaczony do budowy "rajdówki". Maszyna posiada pod maską 310 koni mechanicznych, co umożliwia osiągnięcie pierwszej setki już w 4,5 sekundy! Subaru Impreza STI znana jest również ze swego charakterystycznego, basowego dźwięku wydobywającego się z wydechu, który wywołuje przyspieszone bicie serca u każdego miłośnika mocnych, sportowych wrażeń.

Parametry

 • Konfiguracja napędu: silnik z przodu, napęd na 4 koła
 • Pojemność silnika: 2.0L, Turbo, H4 (Boxer)
 • Skrzynia biegów: 6-biegowa, manualna
 • Moc maksymalna: 310 KM
 • Moment obrotowy: 420 Nm
 • Przyspieszenie: 4,5 sek.
 • Prędkość maks.: 250 km/h (ograniczona elektronicznie)
 • Opony: Pirelli

Tor Kielce

Tor Kielce

Tor Kielce to pierwszy w Polsce tor samochodowo-motocyklowy. Zlokalizowany w Miedzianej Górze, został wybudowany w latach 1976-1977 z inicjatywy prezesa Automobilklubu Kieleckiego i do dzisiaj jest jednym z najważniejszych obiektów o charakterze sportowo-szkoleniowym w kraju. Tor Kielce posiada asfaltową nawierzchnię i oferuje kierowcom dwie pętle: dużą o długości 4,16 km oraz małą, owalną o długości 0,98 km. Trasa toru obejmuje 16 zakrętów, a jej szerokość waha się w granicach 10-14 m. Najdłuższa prosta na kieleckim torze liczy 450 m długości, zaś różnica poziomów wynosi niespełna 60 m. Ponadto Tor Kielce wyposażony jest w tor kartingowy o długości 880 m oraz płytę poślizgową o wymiarach 8x75 m. Obiekt dysponuje również pitline’m z boksami garażowymi, paddock’iem oraz budynkiem administracyjnym.

Bezpieczeństwo

Jazdy sportowymi autami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych podczas eventów motoryzacyjnych – całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Ich doskonała nawierzchnia stwarza świetne warunki do bezpiecznej jazdy. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu, co wyklucza ryzyko kolizji z innym autem. Przejażdżka poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. Za kierownicą auta miejsce zajmuje instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Podarujesz niecodzienną możliwość jazdy rajdowym autem
 • Stwarzasz okazję do udziału w evencie motoryzacyjnym
 • To prezent, który dostarczy niezapomnianych wrażeń

Realizacja

SJS S.A - Driving Experience

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent dla:

pinezka
Tor Kielce  - kliknij żeby zmienić

Tor Kielce   (zmień)

Cena:

Cena: 249 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0009807