Jazda OFF ROAD 4x4 – Gorzów Wielkopolski

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas jazdy

1 godzina

Lokalizacja

Skwierzyna, ok. 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizowane są przez cały rok.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsce z tyłu samochodu.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem. Jazdy odbywają się za kierownicą Jeepa Cherokee. Możliwość zorganizowania dłuższej wyprawy z ogniskiem.

Ważność vouchera

365

2019-09-24
5/5

Świetna zabawa

Bawiłem się doskonale - voucher dostałem od żony i zabrałem ja na pokład jako osobę towarzyszącą. Polecam

2019-05-07
5/5

Miła niespodzianka

Do auta mogłam zabrać dwie osoby towarzyszące, więc pojechaliśmy z mężem i synem. Powiem szczerze: nie spodziewałam się, że będzie tak fajnie. To nie są żadne "brudne rajdy" tylko wspaniała przygoda w terenie połączona z dawką wiedzy. Mąż z synem (5 lat) byli zachwyceni - już przeglądają ile kosztuje terenówka na własność :D

2019-04-16
5/5

ostra jazda!!!

Dostałem od mojej żony taki przejazd off road i co to były za emocje! Taki prezent to naprawdę bardzo miłe zaskoczenie! (Na pewno lepsza alternatywa w porównaniu z kolejną parą skarpetek lub kosmetyków :)) Duży plus za to, że w trakcie tego ekstremalnego przeżycia moglo towarzyszyć mi 2 moich braci - byli tak samo zadowolenie zresztą ja ja ;) Nie wiem jak moja żona wpadła na takie coś, ale myślę że jest to idealny pomysł na prezent dla każdego mężczyzny, któremu bliskie są takie tematy. Wszystko odbywało się na profesjonalnym poziomie, jedynie co mieliśmy trochę problem żeby znaleźć jakiś dobry termin. Polecam !!!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

20.10.2020

Jaki jest minimalny wiek osoby towarzyszącej z tyłu auta podczas jazdy?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Minimalny wiek pasażera to 12 lat.

23.05.2019

Witam! Czy przy zakupie biletu Road off przez i terenem , voucher elektroniczny przychodzi automatycznie na pocztę czy trzeba na niego poczekać kilka dni ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Voucher elektroniczny generowany jest automatycznie po zaksięgowaniu płatności PayU. Przychodzi na skrzynkę mailową w ciągu 1 minuty.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda OFF ROAD po najpiękniejszych trasach w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego. Jazda trwa w zależności od opcji 1 lub 2 godziny.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Mężczyźnie, który interesuje się OFF ROAD-em
  • Przyjacielowi, który chce spróbować swoich sił za kierownicą terenówki
  • Każdej osobie, która nie boi się nowych wyzwań

Jazda OFF ROAD

Jazdy realizowane są w Skwierzynie, zlokalizowanej ok 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego (dokładne miejsce ustalane jest z organizatorem). Jazda za kierownicą trwa w zależności od wybranej opcji 1 lub 2 godziny i poprzedzona jest krótkim szkoleniem z zasad bezpieczeństwa i budowy samochodu. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą aż 2 osoby towarzyszące, które zajmą miejsca na tylnej kanapie (minimalny wiek pasażera to 12 lat).  Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie i składa się z licznych podjazdów, zjazdów, przeszkód, rzek oraz wszechobecnego błota. Jazdy odbywają się samochodem marki Jeep Cherokee XJ 4,0 (w pełni wyposażony w wyciągarki, opony, lifty, klatkę bezpieczeństwa, pasy, łopaty).

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autem terenowym z napędem na cztery koła, który przystosowany jest do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do jazdy po profesjonalnym torze OFF ROAD
  • To prezent w formie przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci
  • Osoba obdarowana sprawdzi swoje siły za kierownicą terenówki
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas jazdy:  1 godzina

Cena: 299 zł

Ocena 

5/5
3