Jazda Audi R8 V10 jako pasażer

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda w roli pasażera Audi R8 V10 na torach wyścigowych w całej Polsce. Osoba obdarowana zrealizuje przejażdżkę u boku zawodowego kierowcy. Jazda odbywa się podczas profesjonalnego eventu motoryzacyjnego.

Komu podarować jazdę na miejscu pasażera?

 • Mężczyźnie, który uwielbia piękne, szybkie i ekskluzywne auta
 • Miłośnikowi marki Audi
 • Każdemu, kto marzy o sportowej przejażdżce z kierowcą rajdowym

Jazda Audi R8 V10 jako pasażer

Dynamiczna przejażdżka sportowym autem to marzenie wielu miłośników motoryzacji. Audi R8 V10 to model, którym jazda dostarczy niebywałych emocji. Za jego kierownicą zasiądzie doświadczony instruktor, który zaprezentuje sportowy temperament auta na torze wyścigowym o doskonałej nawierzchni, umożliwiającej rozwijanie wysokich prędkości w bezpiecznych warunkach. Jazdy odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych organizowanych na torach w całej Polsce. Udział w evencie to okazja, by zobaczyć z bliska także inne kultowe modele światowych marek.

AUDI R8 V10 Spyder

Audi R8, często opisywane jako pojazd o osiągach Lamborghini, który znakomicie sprawdza się w codziennej, miejskiej jeździe, zdobywa rzesze fanów na całym świecie. Trudno znaleźć osobę, której nie zachwyci sportowy design pojazdu, na który składa się agresywny przód, tył z potężnym dyfuzorem i kratkami wentylacyjnymi, czy charakterystyczny bok z wyrzeźbionymi wlotami powietrza do chłodnic, które umieszczono w pobliżu tylnej osi. Skórzana tapicerka, a także tekstylny dach otwierający się w zaledwie 19 sekund sprawiają, że auto poza sportowym wizerunkiem zachwyca luksusowym wyposażeniem oraz komfortem jazdy.

PARAMETRY

 • Silnik: 5.2 V10
 • Moc: 525 KM
 • Przyspieszenie do 100km/h: 4.5 s
 • Prędkość maksymalna: 316 km/h
 • Skrzynia biegów: automatyczna tiptronic

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. Za kierownicą auta miejsce zajmuje instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor i rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie z instruktorem
 4. Jazda Audi R8 V10 w roli pasażera
 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji 

Jazda Audi R8 V10 jako pasażer odbywa się na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Aktualnie dostępne miejsca realizacji widoczne są poniżej nagłówka “lokalizacja”, tuż pod przyciskiem “kup teraz”.

To dobry pomysł na prezent ponieważ

 • Zachwyci każdego miłośnika motoryzacji
 • Stwarza okazję do sportowej jazdy luksusowym autem
 • Dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń
Czytaj więcej