Escape room – Warszawa (Praga Południe)

(8)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

60 lub 80 minut w zależności od wybranego pokoju.

Lokalizacja

ul. Grochowska 23/31, Warszawa

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Przed zakupem prezentu wybierz scenariusz gry i liczbę uczestników. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym terminem wyprzedzenia. Dostępne pokoje/scenariusze mogą ulec zmianie.

Opinie (8)

2021-04-11

wybraliśmy się z kumplami do escape room'u z czystej nudy, a bawiliśmy się przednio, na pewno będziemy zaglądać częściej :D

2021-03-30

Byliśmy z grupą znajomych, to już któryś raz na escape room więc udało nam się wyjść przed czasem. Było całkiem spoko, kilka zagadek bardzo nietypowych których nie spotkałem w innych takich miejscach.

2021-03-26

Podarowałam koleżance na imieniny, jest fanką escape roomów i mówi, że ten był najlepszy. Zabrała ze sobą najbliższych, dobrze że jest możliwość spędzenia czasu z rodziną w niestandardowy sposób

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Escape room – Warszawa (Praga Południe)

FAQ

14.07.2020

Czy w tym lokalu są spełnione wszystkie wymagania bezpieczeństwa dla escape roomów?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, oczywiście.

12.06.2020

Czy z atrakcji mogą korzystać osoby z klaustrofobią?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Osoby cierpiące na astmę, choroby serca, klaustrofobię, epilepsję lub inne schorzenia oraz kobiety w ciąży, przed rozpoczęciem Gry Escape Room, proszone są o kontakt z pracownikiem Escape roomu.

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Escape room to rodzaj gry logicznej, w której głównym zadaniem uczestnika jest wydostanie się z zamkniętego pokoju w wyznaczonym czasie. Pomogą mu w tym liczne zagadki i rebusy, które będzie musiał rozwiązać. Przed zakupem prezentu wybierz pokój i liczbę uczestników.

Komu podarować wizytę w escape room?

 • osobie, która lubi wyzwania
 • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
 • siostrze, dla której ciężko znaleźć zaskakujący prezent
 • każdej osobie lubiącej łamigłówki i zagadki

Escape Room

Escape room to przygotowany pokój zagadek, w którym głównym zadaniem uczestnika jest odnalezienie wyjścia poprzez rozwiązanie zagadek, łamigłówek i rebusów zaplanowanych przez organizatorów. Zazwyczaj jest to pokój tematyczny, zaprojektowany na wzór scen z kryminału, horroru, czy filmu przygodowego. Uczestnicy, żeby wydostać się z pomieszczenia, muszą rozwikłać wszystkie łamigłówki w wyznaczonym czasie.

Dom mordercy - uwolnij ofiarę

Nowy Jork. 25 letnia Shannan Gilbert znika. Policja jest bezradna. Po roku od wydarzenia ojciec zaginionej otrzymuje dziwny telefon. Nieznajomy informuje, że Shannan została porwana przez seryjnego mordercę i podaje rzekome miejsce jej przetrzymywania. Ruszacie we wskazane miejsce. Czy odnajdziecie ją…żywą?

Złoto nazistów

Jesteście poszukiwaczami skarbów, w lesie odkopujecie wejście do niemieckiego bunkra. Jaka tajemnica kryje się w środku?

Sex room

Jesteście pracownikami agencji detektywistycznej. Pracujecie dla klienta, który korzystał z zabaw BDSM. Teraz jest szantażowany. Włamcie się do lokalu gdzie przyjmowała domina i odnajdźcie kompromitujące nagrania.

Przeklęty obraz

Paryż. Markus i Sara to znana para w artystycznym świadku. On jest wspaniałym malarzem, ona to znakomita i piękna pisarka. Pewnego dnia znikają. Co się z nimi stało? Udajcie się do pracowni malarskiej Markusa i przeprowadźcie własne śledztwo.

Powstanie Warszawskie

1 Sierpnia 1944 roku, Warszawa. Godzina 2 nad ranem. Grupa AK-owców otrzymuje ważny rozkaz do wykonania. W jednej z śródmiejskich kamienic, w lokalu konspiracyjnym ukryta jest radiostacja. Trzeba przez nią nadać tajny komunikat dotyczący „Godziny W”. Skierowany on jest do ukrywającej się nieopodal Warszawy grupy cichociemnych. Ten dzień i ta misja zapadną wam długo w pamięci

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • przygoda w escape room to z pewnością prezent jakiego nikt się nie spodziewa
 • to okazja do pobudzenia szarych komórek
 • można zrealizować go indywidualnie lub ze znajomymi
Czytaj więcej

Realizacja

Ilość osób:  2 osoby
Pokój:  Dom mordercy

Cena: 280 zł

Opcja BEZ ENDU
28 zł

Wykonawca:

Black Cat Escape Room
Black Cat Escape Room

Opinie w Google:

4.8 wynik z 1115 ocen
 • Krzyn
  Krzyn

  Odwiedzając Warszawę postanowiliśmy odwiedzić również ten escape room, a w nim 'Dom mordercy'. Zagadki ciekawe, super wystrój, fajny klimat, lecz czuje lekki niedosyt w związku z aktorem. W porównaniu z escape roomem w moim mieście, to polegało na spotkaniu innego człowieka w ciągu rozgrywki, a tutaj to w zasadzie nikogo nie spotkaliśmy. Nie wiem, czy po prostu tutaj aktor miał odgrywać inną rolę, czy po prostu aktor o nas zapomniał.

 • Adam Tomaszewski
  Adam Tomaszewski

  Świetna scenografia Powstania Warszawskiego, zagadki w sam raz jeśli chodzi o trudność. Widać dużo włożonej pracy w scenariusz. Fajnie się bawiłem.

 • Maciek Banat
  Maciek Banat

  Świetny escape room pt. Powstanie Warszawskie. Pierwsza wizyta w tego typu miejscu, zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko. Klimat, dbałość o szczegóły oraz dopracowanie zagadek sprawiły, iż cała nasza grupa dosłownie "wsiąkła" w klimat rodem z rok 1944. Dodatkowo, poziom gry aktorskiej Pani Iny, pomimo bardzo późnej godziny, stał na ponad przeciętnym poziomie. Ogólnie świetne miejsce, pozwalające poznać realia życia naszych przodków, którzy walczyli o swoją wolność. Poza walorami typowymi dla takich miejsc jak adrenalina i entuzjazm, jest to również świetna lekcja historii i moralności. Zdecydowanie polecam innym rówieśnikom z młodszego pokolenia, aby poza zabawą, mogli poznać jak skomplikowanym i ważnym dla losów naszego kraju było Powstanie Warszawskie.

 • Jan Smuga
  Jan Smuga

  Zasłużona piątka. Co prawda nie mam porównania z innymi miejscami bo to moja pierwsza wizyta w escape roomie ale nie zmienia to faktu że jestem zachwycony. Klimat jaki stworzono chcąc przybliżyć temat wybuchu Powstania Warszawskiego jest niepowtarzalny. Dbałość o najmniejsze szczegóły, audio i oświetlenie przenoszą nas do Warszawy roku 1944. Polecam każdemu. Zarówno miłośnikowi historii jak i laikowi. Przyjazna obsługa dopełnia całości. I jeszcze jeden smaczek. Na zmotoryzowanych czekają dedykowane miejsca parkingowe przed wejściem. Szacun.

 • Marzena Toporowska
  Marzena Toporowska

  Polecam wszystkim! Naszym gamerem byk Robert- świetny czlowiek🙂 ekipa z Żar pozdrawia

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny