Escape room – Warszawa Ochota

1121

Escape room to rodzaj gry logicznej, w której głównym zadaniem uczestnika jest wydostanie się z zamkniętego pokoju w wyznaczonym czasie. Pomogą mu w tym liczne zagadki i rebusy, które będzie musiał rozwiązać. Przed zakupem prezentu wybierz pokój i liczbę uczestników.

Komu podarować wizytę w escape room?

 • osobie, która lubi wyzwania
 • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
 • siostrze, dla której ciężko znaleźć zaskakujący prezent
 • każdej osobie lubiącej łamigłówki i zagadki

Escape Room

Escape room to przygotowany pokój zagadek, w którym głównym zadaniem uczestnika jest odnalezienie wyjścia poprzez rozwiązanie zagadek, łamigłówek i rebusów zaplanowanych przez organizatorów. Zazwyczaj jest to pokój tematyczny, zaprojektowany na wzór scen z kryminału, horroru, czy filmu przygodowego. Uczestnicy, żeby wydostać się z pomieszczenia, muszą rozwikłać wszystkie łamigłówki w wyznaczonym czasie.

Dom mordercy - uwolnij ofiarę

Uczestnik wcieli się w rolę detektywa, który przeszukuje dom seryjnego mordercy z Long Island. Wiadomo o nim tyle, że zabił już ze szczególnym okrucieństwem 10 kobiet. Zadaniem uczestnika jest odnalezienie informacji o tym co stało się z kolejną zaginioną. Organizator ostrzega, że to pokój dla osób o mocnych nerwach. 

Bunkier - znajdź złoto nazistów

Obdarowany będzie agentem ABW, który ma za zadanie sprawdzić, czy pogłoski dotyczące niemieckiego bunkra wypełnionego złotem są prawdziwe. Jego zadaniem będzie przeszukanie bunkra i zabezpieczenie ewentualnych dokumentów, materiałych bojowych lub cennych przedmiotów. 

Sex room

Wcielamy się w detektywa wynajętego przez biznesmena, który padł ofiarą szantażu. Naszym zadaniem jest przeszukanie lokalu kobiety, która jest domniemaną szantażystką. Uczestnicy muszą odnaleźć ukryte kamery i kompromitujące nagrania, a także pieniądze, które biznesmen zapłacił w zamian za milczenie. Pokój idealny dla par. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

Dach - nie daj się zabić

Wcielamy się w klientów kawiarni zlokalizowanej na 14 piętrze wieżowca w Warszawie. Rozpościerający się widok zapiera dech w piersiach, rozkoszujemy się spokojnym popołudniem przy kawie, kiedy nagle...sprawy przybierają niespodziewany obrót, spotkanie ze znajomymi zmienia się w emocjonującą walkę o własne życie. Musimy odnaleźć i rozwiązać wszystkie wskazówki i zagadki rozmieszczone w nietypowych miejscach. W tym escape roomie liczy się spryt, kreatywność i refleks.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • przygoda w escape room to z pewnością prezent jakiego nikt się nie spodziewa
 • to okazja do pobudzenia szarych komórek
 • można zrealizować go indywidualnie lub ze znajomymi
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Pokój

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 48 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Al. Jerozolimskie 155

 • Czas trwania

  60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Przed zakupem prezentu wybierz scenariusz gry i liczbę uczestników. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym terminem wyprzedzenia. Dostępne pokoje/scenariusze mogą ulec zmianie.

#antek

Ze znajomymi wybraliśmy się ze sceptycznym podejściem. Wszystko było ok, ale jako fani kryminałów, liczyliśmy na coś więcej.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product