Zostań rewolwerowcem – Gorzów Wielkopolski

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Szkolenie trwa ok. 60 minut.

Lokalizacja

ul. Dębowa 1, Lubiszyn

Więcej informacji

Pogoda

Opady oraz silny wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Osoby biorące udział w realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Pakiet obejmuje łącznie 66 strzałów z dwóch rodzajów broni. Na miejscu możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji.

Opinie (3)

2021-04-06

Trafiony prezent od dziewczyny, uwielbiam chodzić na różne strzelnice a to było jeszcze ciekawsze

2021-03-28

Voucher otrzymałem z okazji dnia nauczyciela. Nie mogłem doczekać się realizacji. Z prezentu byłem bardzo zadowolony. Na strzelnicy było super! Nareszcie coś innego niż kubek :) polecam takie formy prezentu

2019-07-16

Wychowałem się na westernach, Clint Eastwood był moim idolem. Na 60 urodziny dzieci i wnuki zrobiły mi taki prezent. Nie spodziewałem się, było zaje..., ma się jeszcze to oko!!!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Zostań rewolwerowcem – Gorzów Wielkopolski

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Strzelanie z rewolweru na terenie strzelnicy w Lubiszynie (około 20 km od Gorzowa Wielkopolskiego) . Pod nadzorem instruktora uczestnik odda łącznie 66 strzałów różnego rodzaju broni.

Komu podarować strzelanie z rewolweru?

  • Miłośnikowi broni palnej
  • Pasjonatowi westernów lub starych filmów gangsterskich
  • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w strzelaniu z rewolweru

Strzelanie z rewolweru

Nauka strzelania z rewolweru w Lubiszynie to około godzinne szkolenie obejmujące zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne zasady posługiwania się bronią. Instruktor nauczy zasad celowania z różnych przyrządów oraz prawidłowej postawy strzeleckiej. Uczestnik zapoznany zostanie także z regulaminem strzelnicy, a następnie przystąpi do szkolenia, podczas którego odda łącznie 66 strzałów (6 serii po 9 strzałów z Taurus kal. 22 LR i 2 serie po 6 strzałów z Smith & Wesson kal. 38 Special).

Rewolwer

Rewolwer to ręczna broń powtarzalna. Funkcję magazynka pełni tutaj bębenek, którego obrót podaje naboje do strzału. Rewolwer cechuje szybkostrzelność, skuteczny zasięg i niezwykła celność. Pierwszy rewolwer został skonstruowany w 1831 r. przez Samuela Colta.

O STRZELNICY

Ośrodek rekreacyjno-sportowy zlokalizowany w Lubiszynie działa w tym miejscu juz wiele lat i charakteryzuje się organizacją nauki strzelectwa myśliwskiego, sportowego i bojowego a także jazdy konnej. Jeden z instruktorów, który doświadczenie nabył w wojsku, posiada wiele sukcesów w dziedzinie strzelectwa, które uzyskał podczas 40 lat pracy przy strzelnicy. Na terenie obiektu oprócz odkrytej strzelnicy i szkółki konnej, goście mogą skorzystać także z noclegu w cichej i spokojnej okolicy. 

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala spełnić marzenie o strzelaniu z rewolweru
  • Stwarza okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • Dostarcza niezapomnianych emocji i może być początkiem nowej pasji
Czytaj więcej

Realizacja

Cena: 385 zł

Opcja BEZ ENDU
38,50 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0004410