Wycieczka Fiordy drogą Trolli

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

7 dni

Lokalizacja

Zbiórka ma miejsce w terminalu Promowym Świnoujście , ul. Dworcowa 1, 72-606 Świnoujście

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna. Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację.

Informacje dla oglądających

Wycieczka realizowana grupowo. Voucher dedykowany jednej osobie.

Obowiązujący strój

Brak ograniczeń.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera oraz dokumentu tożsamości (dowód lub paszport). Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Informacje dodatkowe

Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu

Opinie (0)

Dodaj Opinię

Wycieczka Fiordy drogą Trolli

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Wycieczka Fiordy drogą Trolli

Tygodniowa wycieczka po Skandynawii, w której głównymi punktami są najpiękniejsze fiordy Norwegii oraz najsłynniejsza, kręta droga Trolli. Voucher dedykowany jest dla jednej osoby. Wycieczka Fiordy drogą Trolli to propozycja dla osób w każdym wieku. Podczas całej wycieczki zobaczysz najpiękniejsze miejsca w Skandynawii. 

Komu podarować wycieczkę Fiordy drogą Trolli?

  • Koleżance, która lubi podróżować

  • Mamie, która chciałaby zobaczyć fiordy

  • Każdemu, kto marzy o zwiedzeniu Norwegii

Norweskie fiordy 

Fiordy to charakterystyczne, zazwyczaj mocno rozgałęzione zatoki, które wcinają się w głąb lądu. Kolejną charakterystyczną rzeczą są strome brzegi, które okalają zatokę. Norwegia to nie jedyne miejsce, gdzie można zobaczyć takie ukształtowanie, ale to właśnie norweskie fiordy są najpopularniejsze wśród turystów z całego świata. Oprócz tego, że są piękne, są również bardzo dostępne. Wycieczka do Norwegii może więc dostarczyć niezapomnianych wrażeń, emocji i być atrakcją na równi z wyjazdami w cieplejsze rejony świata.

Program wycieczki Fiordy drogą Trolli

Dzień 1

Zbiórka uczestników wycieczki na terminalu promów morskich w Świnoujściu (godz. 21:00). Zaokrętowanie na prom, rejs do Ystad. Na promie do dyspozycji podróżnych, fotele lotnicze (może być opłata), restauracja, bar, kantor, sklep. Nocleg dla osób wykupujących miejsce w wybranej kabinie. 

Dzień 2

Po śniadaniu na promie (godz. 6.30, dla osób wykupujących miejsce w kabinie) przejazd wzdłuż zachodniego wybrzeża Szwecji przez Göteborg w kierunku Oslo. Po drodze na granicy szwedzko-norweskiej zobaczymy Iddefjord, dla chętnych możliwość spaceru po moście łączącym dwa brzegi fiordu. Przejazd w okolice miejscowości Gol, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 3

Po śniadaniu (godz. 9.00) przejazd dolinami Hallingdal, płaskowyżem Hardangervidda oraz doliną Aurlandsdalen do Gudvangen. 2-godzinny rejs statkiem wzdłuż odnogi Sognefjord, najdłuższego i najgłębszego fiordu na świecie, wąskim Neroyfjord z wodospadami i klifami górskimi oraz Aurlandsfjorden do miejscowości Flam, czas wolny. Przejazd najdłuższym tunelem świata (24,5 km). Przeprawa przez Sognefjord do Mannheller. Przejazd do jęzora lodowca Jostedalsbreen – największy lodowiec stałego lądu Europy. Krótki postój, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu (godz.9.00) przejazd przepiękną i malowniczą drogą, gdzie możemy napotkać stada dziko pasących się reniferów. Przejazd do wioski Geiranger. Przejazd „Drogą Orłów” z krótkim postojem nad Geirangerfjordem i przepięknym widokiem na wodospad Siedem Sióstr. Przeprawa promowa przez Norddalsfjorden, przejazd mrożącą krew w żyłach słynną Drogą Trolli, przejazd doliną Romsdalen wzdłuż rzeki Rauma, mijając liczne urwiska skalne i wodospady. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 5

Po śniadaniu (godz. 9.00) przejazd doliną Gundbrandsdal do Lillehammer, wizyta na terenach Olimpijskiego Parku Sportów Zimowych lub w sprzyjających warunkach pogodowych istnieje możliwość przejazdu drogą Valdresflye przez Park Narodowy Jutunheimen, jedną z najpiękniejszych narodowych tras Norwegii, gdzie droga przebiega przez długie i pofałdowane tereny w otoczeniu natury i wspaniałych krajobrazów. Wspinając się na wysokość 1390 m.n.p.m zobaczymy niezliczone szczyty, jeziora, będziemy mijać wiele tradycyjnych gospodarstw z drewnianymi domami, liczącymi ponad 100 lat, stanowiącymi przykład norweskiej sztuki ludowej. Postój przy punkcie widokowym na Bessegen, którego grzbiet jest miejscem najbardziej znanych wędrówek Norwegii. Przejazd do Oslo. Wieczorny spacer ulicami stolicy Norwegii oraz brzegiem Oslofjordu. Nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu (godz. 9.00) zwiedzanie miasta. Zobaczymy m.in.: uroczystą odprawę warty Gwardii Królewskiej, ratusz miejski, w którym wręczana jest pokojowa nagroda Nobla, twierdzę Akerhus. Rejs statkiem po Oslofiordzie, odwiedziny w muzeum łodzi Vikingów na półwyspie Bygdoy, park Vigelanda, przejazd na tereny skoczni Holmenkollen. W godzinach popołudniowych wyjazd z Oslo, przejazd w kierunku Szwecji, czas wolny w centrum zakupowym. Istnieje możliwość wykupienia na miejscu obiadu. Zaokrętowanie na prom, rejs do Świnoujścia. Na promie do dyspozycji podróżnych fotele lotnicze (może obowiązywać opłata), restauracja, bar, kantor, mini sklep. Nocleg dla osób wykupujących miejsce w wybranej kabinie. 

Dzień 7 

Po śniadaniu (godz. 7.00, na promie, dla osób wykupujących miejsce w kabinie) wykwaterowanie, przybycie do Świnoujścia, zakończenie wycieczki.

Program jest ramowy i może ulec zmianie.

Świadczenia zawarte w cenie

- autokar na całej trasie wycieczki od Świnoujścia do Świnoujścia

- 2 przeprawy promowe Świnoujście – Szwecja - Świnoujście

- przeprawy promowe we fiordach

- przejazdy odcinkami płatnymi, mostami i tunelami

- zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelach (pokoje 2-, 3-osobowe z wc i prysznicem)

- wyżywienie: 4 śniadania w hotelach, 3 x obiadokolacja na terenie Norwegii

- opieka pilota ze znajomością trasy i wiedzą o zwiedzanych miejscach na całej trasie wycieczki

- ubezpieczenie NNW i KL na terenie Skandynawii

Opłaty dodatkowe

Opłaty dodatkowe wg. uznania uczestników:

- wstępy w Oslo oraz rejs po Oslofjord - 35 Euro, rejs statkiem po Sognefjord - 55 Euro.

- dopłata do miejsca w kabinie 4-osobowej + śniadanie (na dwóch promach) - 290 zł/os. 

- dopłata do miejsca w kabinie 3-osobowej na dwóch promach + śniadanie - 350 zł/os. 

- dopłata do miejsca w kabinie 2-osobowej na dwóch promach + śniadanie - 420 zł/os. 

- dopłata do kabiny 1-osobowej na dwóch promach + śniadanie - 700 zł/os. 

- dopłata do pokoju 1-osobowego na terenie Norwegii - 200,00 zł/nocleg

Biuro Turystyki Skandynawskiej Fregata

Biuro Turystyki Skandynawskiej Fregata, jak wskazuje sama nazwa, specjalizuje się w organizacji kompleksowych wycieczek głównie do Skandynawii. To firma zrzeszająca samych profesjonalistów w dziedzinie turystyki z wieloletnim doświadczeniem. Za pośrednictwem Fregaty tysiące turystów z powodzeniem eksplorowało takie kierunki, jak Oslo, Kopenhaga, Fiordy, Sztokholm, Helsinki, Laponia czy wyprawy na lodowiec.

To świetny pomysł na prezent, ponieważ

  • stwarzasz okazję do odwiedzenia nowego miejsca,
  • wycieczka odbywa się pod opieką doświadczonego pilota,

  • osoba obdarowana sama wybierze dogodny dla siebie termin spośród dostępnych opcji.

Realizacja

Biuro Turystyki Skandynawskiej Fregata

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
pinezka
Ystad  - kliknij żeby zmienić

Ystad   (zmień)

Cena:

Cena: 2 760 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0012115