Zwiedzanie miasta – Katowice

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

3-3,5 godziny

Lokalizacja

Katowice. Dokładne miejsce spotkania ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Istnieje możliwość uzgodnienia innego terminu w przypadku bardzo niekorzystnych warunków pogodowych występujących w dniu zaplanowanej wycieczki. Wycieczki organizowane są od 1.05 do 15.10.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem. Udział w wycieczce przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Przed zbliżającym się terminem realizacji należy potwierdzić swoją obecność.

Informacje dodatkowe

Plan wycieczki ustalany jest indywidualnie. Bilety wstępu do obiektów wymagających opłaty nie są zawarte w cenie. Istnieje możliwość zwiedzania innego miasta na Śląsku w tej samej cenie lub za dopłatą – wymaga to uzgodnienia z przewodnikiem.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-09

Prezent dostaliśmy od przyjaciół z okazji naszej rocznicy ślubu. Kochamy Śląsk więc ten prezent to był strzał w 10!

2021-04-01

Mieszkamy 50 km od Katowic a nigdy nie mieliśmy okazji zwiedzić tego pięknego miasta, zawsze tylko przejazdem i w biegu aż dostaliśmy voucher od znajomych, polecamy ;)

2021-03-30

Jestem z Katowic, a mimo to nie znalem wielu rzeczy ktore pokazal przewodnik. Nie sadzilem ze takie zwiedzanie moze byc az tak ciekawe

Dodaj Opinię

Zwiedzanie miasta – Katowice

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Wycieczka do Katowic organizowana przez przewodnika dla maksymalnie 4-osobowej grupy. W zależności od wybranego wariantu zwiedzanie miasta trwa ok. 3-3,5 lub 9 godzin. Plan wycieczki dostosowywany jest do indywidualnych preferencji uczestników.

Komu podarować zwiedzanie Katowic?

  • Bliskim, których łączy wspólna pasja do podróżowania
  • Miłośnikom Śląska i jego historii, którzy chętnie odkryją jego uroki
  • Rodzinie, która chciałaby razem ciekawie spędzić wspólny czas

Zwiedzanie Katowic

Katowice to stolica województwa śląskiego, młode miasto z niesamowitymi historiami, mające do zaoferowania wiele ciekawych zakątków. Wycieczka z przewodnikiem to zdecydowanie lepszy pomysł na zwiedzanie miasta, niż tradycyjny spacer po Starym Mieście, który często zamyka plan samodzielnej wycieczki. Przewodnik – rodzimy Ślązak, z pasją opowie o Katowicach i miejscach, do których wspólnie wybierze się z uczestnikami. Podpowie, co warto zobaczyć, będąc w mieście. Zwiedzanie Katowic trwa do wyboru ok. 3-3,5 lub 9 godzin. Trasa wycieczki dostosowywana jest do preferencji uczestników. Dzięki obecności licencjonowanego przewodnika i jego obszernej wiedzy, wycieczka po Katowicach dostarczy mnóstwo ciekawostek i wrażeń.

Przykładowy program

Szczegółowy program zwiedzania ustalany jest indywidualnie na etapie rezerwacji prezentu. Przewodnik ma bardzo elastyczne podejście do planowania wycieczki. Otwiera się na różne możliwości i pomysły – dowolne trasy i obiekty, zwiedzanie piesze i mobilne, realizowane autem klienta. Do przykładowych miejsc, z których słyną Katowice, możliwych do odwiedzenia podczas ok. 3,5-godzinnej wycieczki należą: Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Akademia Muzyczna, Spodek, Muzeum Śląskie (dawna kopalnia), secesyjne kamienice w centrum miasta, zabytkowe osiedla robotnicze Giszowiec i Nikiszowiec, Park Śląski. Dłuższe zwiedzanie miasta to możliwość odwiedzenia większej liczby miejsc i poznania bardziej obszernych historii na ich temat, odpoczynku w klimatycznych kawiarniach czy też zrobienia przerwy obiadowej w restauracji z regionalną kuchnią.

RadiTur

RadiTur to nietuzinkowa oferta organizacji wycieczek z licencjonowanym przewodnikiem, Radosławem Krawczykiem. Pasję do podróżowania i zamiłowanie do sportu odziedziczył po rodzicach. Organizuje wycieczki dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych w kraju i za granicą. Program wyprawy nigdy nie jest jednakowy i zawsze tworzony jest w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, a dodatkowo może być połączony z różnymi formami aktywności. Ogromna wiedza i doświadczenie sprawiają, że każda atrakcja zorganizowana przez RadiTur staje się niezapomnianą przygodą, która rozpala chęć do częstszego podróżowania.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala ciekawie spędzić wolny czas w gronie bliskich
  • Stwarza możliwość zwiedzenia i poznania nowych miejsc
  • To przygoda, która na długo zapisze w pamięci niesamowite wspomnienia
pinezka

Katowice   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  3-3,5 godziny

Cena: 375 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto