Zwiedzanie miasta – Gliwice

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

3-3,5 godziny

Lokalizacja

Gliwice. Dokładne miejsce spotkania ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Istnieje możliwość uzgodnienia innego terminu w przypadku bardzo niekorzystnych warunków pogodowych występujących w dniu zaplanowanej wycieczki. Wycieczki organizowane są od 1.05 do 15.10.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem. Udział w wycieczce przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Przed zbliżającym się terminem realizacji należy potwierdzić swoją obecność.

Informacje dodatkowe

Plan wycieczki ustalany jest indywidualnie. Bilety wstępu do obiektów wymagających opłaty nie są zawarte w cenie. Istnieje możliwość zwiedzania innego miasta na Śląsku w tej samej cenie lub za dopłatą – wymaga to uzgodnienia z przewodnikiem.

Opinie (4)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-09

Mieszkamy ok. 80km od Gliwic a nigdy dotąd nie mieliśmy okazji żeby dokładniej zwiedzić to piękne jak się okazało miasto. Polecamy!

2021-04-01

Mieszkamy w okolicy Gliwic ale nigdy nie mieliśmy okazji dokładniej poznać i zwiedzić tego pięknego jak sie okazało miasta- polecam!

2021-03-28

Prezent dla rodziców. Interesują się historią Śląska i zawsze marzyli o takim zwiedzaniu. Bardzo zadowoleni

Dodaj Opinię

Zwiedzanie miasta – Gliwice

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jednodniowa wycieczka do Gliwic dla 1-4 osób organizowana przez licencjonowanego przewodnika. W zależności od wybranego wariantu wycieczka trwa ok. 3-3,5 lub 9 godzin. Program zwiedzania ustalany jest indywidualnie.

Komu podarować zwiedzanie Gliwic?

  • Osobie, która interesuje się historią Śląska
  • Rodowitemu Ślązakowi, który chciałby lepiej poznać sąsiednie miasta
  • Grupie przyjaciół, która lubi podróżować

Zwiedzanie Gliwic

Wycieczka po malowniczych i zabytkowych zakątkach Gliwic to doskonała okazja, by przekonać się o urokach Śląska. Zwiedzanie miasta odbywa się pod opieką doświadczonego przewodnika, którego rozległa wiedza pozwoli poznać wiele ciekawostek dotyczących odwiedzanych miejsc. W zależności od wybranego wariantu wycieczka trwa 3-3,5 lub 9 godzin, a jej plan ustalany jest w oparciu o indywidualne oczekiwania uczestników. W zwiedzaniu Gliwic z przewodnikiem uczestniczyć mogą maksymalnie 4 osoby.

Przykładowy program

Przewodnik ma bardzo elastyczne podejście do planowania wycieczki. Otwiera się na różne możliwości i pomysły – dowolne trasy i obiekty, zwiedzanie piesze i mobilne, realizowane autem klienta. Szczegółowy program zwiedzania ustalany jest indywidualnie na etapie rezerwacji prezentu. Do przykładowych miejsc, z których słyną Gliwice, możliwych do odwiedzenia podczas ok. 3,5-godzinnej wycieczki należą: centrum miasta, Palmiarnia Miejska, Kanał Kłodnicki, zabytkowy Urząd Miasta, ul. Zwycięstwa, Zamek Piastowski na Starym Mieście, Kopalnia Gliwice. W ramach dłuższego wariantu można włączyć dodatkowo Radiostację Gliwicką i Kanał Gliwicki. Dłuższe zwiedzanie miasta to możliwość odwiedzenia większej liczby miejsc i poznania bardziej obszernych historii na ich temat, odpoczynku w klimatycznych kawiarniach czy też zrobienia przerwy obiadowej w restauracji z regionalną kuchnią.

RadiTur

RadiTur to nietuzinkowa oferta organizacji wycieczek z licencjonowanym przewodnikiem, Radosławem Krawczykiem. Pasję do podróżowania i zamiłowanie do sportu odziedziczył po rodzicach. Organizuje wycieczki dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych w kraju i za granicą. Program wyprawy nigdy nie jest jednakowy i zawsze tworzony jest w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, a dodatkowo może być połączony z różnymi formami aktywności. Ogromna wiedza i doświadczenie sprawiają, że każda atrakcja zorganizowana przez RadiTur staje się niezapomnianą przygodą, która rozpala chęć do częstszego podróżowania.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala bliżej poznać uroki Gliwic
  • Stwarza okazję, by miło spędzić czas w gronie bliskich
  • Wycieczka organizowana jest przez doświadczonego przewodnika
pinezka

Gliwice   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  3-3,5 godziny

Cena: 375 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto