Zwiedzanie miasta – Zabrze

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

3-3,5 godziny

Lokalizacja

Zabrze. Dokładne miejsce spotkania ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Istnieje możliwość uzgodnienia innego terminu w przypadku bardzo niekorzystnych warunków pogodowych występujących w dniu zaplanowanej wycieczki. Wycieczki organizowane są od 1.05 do 15.10.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem. Udział w wycieczce przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Przed zbliżającym się terminem realizacji należy potwierdzić swoją obecność.

Informacje dodatkowe

Plan wycieczki ustalany jest indywidualnie. Bilety wstępu do obiektów wymagających opłaty nie są zawarte w cenie. Istnieje możliwość zwiedzania innego miasta na Śląsku w tej samej cenie lub za dopłatą – wymaga to uzgodnienia z przewodnikiem.

Opinie (3)

2021-04-09

Bardzo ciekawa wycieczka, zafundowaliśmy sobie z mężem z okazji naszej rocznicy ślubu i nie żałujemy.

2021-04-01

Kto by się spodziewał że Zabrze jest tak pięknym miastem i skrywa tak wiele ciekawostek!

2021-03-27

Dostaliśmy voucher od córki, bardzo ciekawa opcja spędzenia czasu w Zabrzu, polecamy

Dodaj Opinię

Zwiedzanie miasta – Zabrze

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Zwiedzanie Zabrza z indywidualnie dobranym planem wycieczki. Atrakcja przeznaczona jest dla maksymalnie 4 osób i realizowana jest pod opieką przewodnika. W zależności od wybranego wariantu zwiedzanie Zabrza trwa ok. 3-3,5 lub 9 godzin.

Komu podarować zwiedzanie Zabrza?

  • Parze, która lubi podróżować po kraju
  • Osobom interesującym się Śląskiem i jego historią
  • Rodzinie, która chciałaby miło spędzić razem czas

Zwiedzanie Zabrza

Zabrze to klimatyczne miasto, które skrywa ciekawą historię początków górnictwa węgla kamiennego na Górnym Śląsku. Można tu poczuć prawdziwego ducha przeszłości wybierając się do dawnej Kopalni Concordia oraz podziwiać wspaniałe, zabytkowe kamienice zlokalizowane w centralnej części miasta. Zwiedzanie Zabrza razem z wykwalifikowanym przewodnikiem – rodowitym Ślązakiem, to doskonała okazja, by poznać bliżej uroki miasta i jego dawne dzieje. Wycieczka po Zabrzu trwa do wyboru ok. 3-3,5 lub 9 godzin i mogą w niej uczestniczyć maksymalnie 4 osoby. Plan zwiedzania zostanie dostosowany do indywidualnych preferencji grupy.

Przykładowy program

Do przykładowych miejsc, z których słynie Zabrze, możliwych do odwiedzenia podczas ok. 3,5-godzinnej wycieczki należą: Sztolnia Królowa Luiza, Szyb Maciej, główna ulica centrum – ul. Wolności z zabytkowymi kamienicami z XIX w., zabytkowe targi miejskie z XIX w., Teatr Nowy. Dłuższe zwiedzanie miasta to możliwość odwiedzenia większej liczby miejsc i poznania bardziej obszernych historii na ich temat, odpoczynku w klimatycznych kawiarniach czy też zrobienia przerwy obiadowej w restauracji z regionalną kuchnią. Przewodnik ma bardzo elastyczne podejście do planowania wycieczki. Otwiera się na różne możliwości i pomysły – dowolne trasy i obiekty, zwiedzanie piesze i mobilne, realizowane autem klienta. Szczegółowy program zwiedzania ustalany jest indywidualnie na etapie rezerwacji prezentu.

RadiTur

RadiTur to nietuzinkowa oferta organizacji wycieczek z licencjonowanym przewodnikiem, Radosławem Krawczykiem. Pasję do podróżowania i zamiłowanie do sportu odziedziczył po rodzicach. Organizuje wycieczki dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych w kraju i za granicą. Program wyprawy nigdy nie jest jednakowy i zawsze tworzony jest w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, a dodatkowo może być połączony z różnymi formami aktywności. Ogromna wiedza i doświadczenie sprawiają, że każda atrakcja zorganizowana przez RadiTur staje się niezapomnianą przygodą, która rozpala chęć do częstszego podróżowania.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala poznać wiele nowych i ciekawych miejsc
  • Daje obdarowanym dowolność w zakresie wyboru trasy
  • Wycieczka prowadzona jest przez doświadczonego i wykwalifikowanego przewodnika
pinezka
Zabrze  - kliknij żeby zmienić

Zabrze   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  3-3,5 godziny

Cena: 375 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto