Zwiedzanie Warszawy Ogórkiem

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Wycieczka trwa około 2,5 godziny.

Lokalizacja

Wycieczka zaczyna się i kończy na Placu Defilad 1.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację atrakcji.

Informacje dla oglądających

W wycieczce biorą udział jedynie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Zabrania się udziału w atrakcji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Atrakcja jedynie dla osób pełnoletnich.

Informacje dodatkowe

Należy posiadać ważny voucher. Rezerwacji należy dokonać minimum z 7-dniowym wyprzedzeniem.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Zwiedzanie Warszawy Ogórkiem

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Zwiedzanie Warszawy legendą PRL-u, czyli Jelczem 043, potocznie zwanym 'Ogórkiem'. Wycieczka przeznaczona jest dla 1-2 osób (w grupie osób) i trwa około 2,5 godziny. Do wyboru 4 opcje tematyczne.

Komu podarować wycieczkę Ogórkiem po Warszawie?

  • Miłośnikom historii,
  • Kazdemu, kto chce lepiej poznać stolicę,
  • Pasjonatom nietypowych form zwiedzania,
  • Przyjaciołom, którzy uwielbiają spędzać czas w kreatywny sposób,
  • Każdemu, kto uwielbia dawną motoryzację.

Wycieczka po stolicy 

Zwiedzanie Warszawy na pokładzie wciąż żywej legendy PRL-u – Jelcza 043, potocznie nazywanego też „Ogórkiem” to świetny sposób na poznanie stolicy i ciekawostek z nią związanych. Do wyboru jedna z czterech tematycznych wycieczek. Trasy obejmują zarówno te najpopularniejsze, jak i mniej oczywiste miejsca na mapie Warszawy. Doświadczony przewodnik opowie o Warszawie zdradzając masę anegdot i ciekawostek. Jako dodatkowy bonus czekać będzie poczęstunek gorącą czekoladą lub kieliszkiem wódki. Wszystko z dużą dawką dobrego humoru.

Ogórkiem po Pradze

Warszawska Praga to miejsce magiczne. Jako jedno z niewielu ocalało po wojnie, dzięki czemu określa się je jako jedno z najbardziej autentycznych miejsc na mapie Warszawy. Wycieczka Ogórkiem po Pradze to świetna okazja, aby poznać tę dzielnice bliżej i zagłębić się w niesamowite historie z nią związane, które przekaże doświadczony przewodnik. Na trasie przejazdu grupa zobaczy słynną fabrykę wódki „Koneser”, legendarny bazar Różyckiego, praskie kościoły, podwórka i kapliczki. Poznają urokliwe ulice Nowej Pragi i zajrzą do fabryki Wedla, gdzie czekać będzie gorąca czekolada.

Warszawa w Pigułce

Wycieczka, dzięki której obdarowani odkryją najbardziej znane miejsca w Warszawie. Przewodnik zadba zarówno o dobry humor, jak i poziom wiedzy dostarczając mnóstwo ciekawych historii i anegdotek. Podczas wycieczki zobaczą Starówkę, zajrzą do Łazienek Królewskich. Przewodnik opowie trochę o Pałacu Kultury i Nauki, MDM-ie czy Placu Trzech Krzyży. Będzie sporo biografii, historii, ale też masa anegdot i ciekawostek. Wszystko z humorem.

Mroczna Strona Miasta

Wyjątkowa wycieczka, podczas której obdarowani odkryją tę ciemniejszą stronę dawnej Warszawy. Przemierzając stołeczne ulice dowiedzą się jak dawniej wyglądał świat przestępczy i jakimi kierował się zasadami. Poznają całą masę szemranych historii i dowiedzą się ciekawych rzeczy o ludziach, których z pewnością nie chcielibyście spotkać w ciemnej uliczce. Wspólnie z przewodnikiem odkryją miejsca będące świadkami wydarzeń, o których mówiła cała Warszawa. Trasa jedynie dla osób pełnoletnich.

Legendarne Knajpy PRL-u

Osoby obdarowane udadzą się na wycieczkę Ogórkiem i na chwilę przeniosą się w lata PRL-u. Oryginalna forma zwiedzania miasta, podczas której poznają lokale, które zyskały miano legendarnych. W każdym z lokali uczestnicy wycieczki będą mieli okazję skosztować różnych rodzajów wódki oraz tradycyjnej zakąski. Zajrzą też do Muzeum Polskiej Wódki, gdzie czekać będzie degustacja czystej. Trasa jedynie dla osób pełnoletnich.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • dajesz możliwość spędzenia czasu w ciekawy sposób,
  • wycieczka to okazja do spędzenia chwil z bliską osobą,
  • podarujesz możliwość zgłębienia wiedzy na temat Warszawy i jej historii.

Polecamy ten prezent dla:

pinezka

Warszawa   (zmień)

Cena:

Tematyka:  Warszawa w pigułce

Cena: 199 zł

ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto