Spływ kajakowy – Krupski Młyn

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Spływ kajakowy trwa ok. 3 godziny.

Lokalizacja

Zbiórka: ul. Sportowa 2, Potępa, gmina Krupski Młyn. Trasa spływu: Krupski Młyn - Kielcza (8 km), Rzeka Mała Panew

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja realizowana od maja do września przy sprzyjających warunkach pogodowych i odpowiednim poziomie wysokości wód. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych termin może ulec zmianie.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane. Voucher przeznaczony jest dla 2 osób. Spływ realizowany jest w grupie min. 20 osób płynących.

Obowiązujący strój

Dostosowany do pogody: strój kąpielowy, krótkie spodenki, czapka z daszkiem zabezpieczająca przed słońcem, obuwie, które można zamoczyć. Należy zabrać również strój na przebranie.

Wymagania

Minimalny wiek to ukończone 5 lat, zaś maksymalna waga to ok. 90 kg. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Dokładny termin ustalany jest na 3-4 dni przed planowanym spływem.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Spływ kajakowy – Krupski Młyn

FAQ

07.06.2021
Dzień dobry, czy osoba ważąca ok 100kg może wziąć udział w spływie? Pozdrawiam
Odpowiedź z 08.06.2021
Maksymalna waga uczestnika to ok. 90 kg.
Zadaj pytanie

Mapa

Spływ kajakowy rzeką Mała Panew dla maksymalnie dwóch osób. Spływ organizowany jest w grupach i trwa ok. 3 godziny. Uczestnicy pokonują mierzącą 8 km trasę Krupski Młyn - Kielcza.

Komu podarować spływ kajakowy?

 • Osobie, która chciałaby spróbować swoich sił w kajakarstwie
 • Parze, która chciałaby razem nietuzinkowo spędzić wolny czas
 • Wszystkim pasjonatom sportów wodnych

Spływ kajakowy

Mała Panew to jeden z najpopularniejszych szlaków kajakowych na Śląsku i Opolszczyźnie, obszar objęty ścisłą ochroną. Posiada urozmaicony bieg i malowniczo ukształtowane brzegi. Dolinę rzeki otaczają leśne tereny, łąki, polany i torfowiska. To ciekawy i dobrze zagospodarowany szlak, wzdłuż którego znajdują się specjalnie przygotowane stanice kajakowe i naturalne miejsca wypoczynku oraz trasy rowerowe i spacerowe. Spływ kajakowy Małą Panwią realizowany jest na 8 km odcinku i trwa ok. 3 godziny. Atrakcja odbywa się w grupach min. 20 osób i w ramach vouchera mogą w niej uczestniczyć 1 lub 2 osoby. W przypadku udziału 1 uczestnika, realizuje on spływ samodzielnie w 2-osobowym kajaku. W spływie mogą uczestniczyć osoby, które nie miały dotychczas doświadczenia z kajakarstwem. Przed wypłynięciem na szlak odbywa się szkolenie z instruktorem, który wyczerpująco omówi wszystkie niezbędne zagadnienia i zasady bezpieczeństwa oraz opowie o szlaku. Uczestnicy płyną samodzielnie, bez udziału instruktora.

Prezent zawiera:

 • wypożyczenie kajaka 2-osobowego polietylenowego z kamizelkami asekuracyjnymi i wiosłami
 • szkolenie prowadzone przez instruktora lub ratownika wodnego
 • transport kierowcy (kierowca przed rozpoczęciem spływu pozostawia auto na miejscu jego zakończenia, a następnie jest transportowany na początek trasy)
 • transport sprzętu kajakowego
 • dodatkowo płatne: niezatapialne worki lub beczki na dokumenty i telefony, ognisko, certyfikat spływu

Śląskie Kajaki

Śląskie Kajaki to firma powstała z rodzinnego zamiłowania do turystyki i rekreacji, a w szczególności kajaków. Syn i ojciec, to doświadczeni ratownicy wodni, instruktorzy kajakarstwa Polskiego Związku Kajakowego i przewodnicy turystyczni. Dzięki latom doświadczenia każdy organizowany spływ kajakowy to najwyższe standardy bezpieczeństwa. Spływy kajakowe odbywają się na rzekach województwa śląskiego i opolskiego. Śląskie Kajaki posiadają sprzęt kajakowy wysokiej jakości zagranicznych producentów. Firma dobiera odpowiednią trasę i kajaki pod umiejętności turystów, aby każdy spływ był najlepszą przygodą w życiu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Zachwyci każdego miłośnika aktywnego spędzenia czasu nad wodą
 • Pozwoli w praktyce przekonać się o zaletach kajakarstwa
 • To przygoda, która dostarczy niezapomnianych emocji i wrażeń

Polecamy ten prezent na: