Skok na bungee dla dwojga – Zakopane

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę. Osoby obdarowane skaczą w parze.

Lokalizacja

ul. Piłsudskiego 28 B (tuż obok Wielkiej Krokwi i Parku Linowego)

Pogoda

Prezent całoroczny. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji w innym terminie.

Informacje dla oglądających

Osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące na miejsce realizacji, które obserwują skok z wyznaczonej strefy.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. Zakaz odbycia skoku pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane z dźwigu o wysokości 90 m, przystosowanego do skoków na bungee. Na miejscu możliwość dokupienia zdjęć, bądź filmu z realizacji.

Ważność vouchera

365

2020-07-02
4/5

Powiało grozą

Na miejscu trzeba mieć maseczkę i ogólnie te wszystkie zasady bezpieczeństwa. Instruktorzy są mega cierpliwi i pomocni. Moja kumpela prawie padła ze strachu ale ostatecznie skoczyłyśmy i było przefajnie. Planowałyśmy to z pół roku jako prezent na 18tkę w 2019 i dopiero teraz mogłyśmy skoczyć.

2020-06-17
5/5

bungee Zakopane

Było warto! Adrenalina full level! Mój krzyk na pewno słychać było nad morzem, bo mój chłopak ogłuchł!

2020-04-23
5/5

Skok na bungee dla dwojga

Ale przeżycie, nie do zapomnienia. Dobrze, że był ze mną mój chłopak bo sama bym nie skoczyła. Strach był ogromny ale adrenalina mega. Polecam

2020-04-08
5/5

Adrenalina dla dwojga!!!

Mega przeżycie. Wybrałem się ze swoją drugą połówką na skok na bungee. Super sprawa, duża dawka adrenaliny, mega przeżycie. Co tu dużo mówić? Szczerze polecam!!!

2019-08-06
5/5

Adrenalina na maksa!

Sam bym skoku na bungee nigdy nie kupił, ale dostałem w prezencie na urodziny od znajomych i głupio było nie skoczyć. Uczucie niesamowite, chętnie to kiedyś powtórzę!

2019-04-15
5/5

Super wrażenia!

Skok na bungee dla dwojga to świetny pomysł na świętowanie rocznicy! Niesamowite wrażenia. Chcemy jeszcze!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

27.06.2020

Witam, Czy jest jakiś limit wagowy w sumie dla dwóch osób wykonujących skok jednocześnie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry. Minimalna waga to 40 kg natomiast nie powinna przekroczyć 400 kg.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Skok na Bungee dla dwóch osób z dźwigu o wysokości 90 metrów. Ekstremalny skok realizowany jest w Zakopanem, tuż przy Wielkiej Krokwi. Osoby obdarowane oddają skok razem.

Komu podarować skok na bungee dla dwojga?

 1. Nieustraszonej parze, która lubi wspólnie testować ekstremalne atrakcje
 2. Swojej drugiej połówce 
 3. Wszystkim, którzy marzą by na własnej skórze przekonać się jakie to uczucie spadać swobodnie z wysokości kilkudziesięciu metrów

Skok na bungee dla dwojga

Skok na bungee dla dwojga to okazja, by wspólnie z bliską osobą przeżyć coś nietuzinkowego i doświadczyć uczucia swobodnego lotu, które znane jest tylko nielicznym. Skok realizowany jest w Zakopanem z dźwigu o wysokości 90 m. 

Bungee

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 90 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund. 

Widoki

Podczas wznoszenia się na wysokość 90 metrów za pomocą dźwigu wieżowego, obdarowani będą mieli okazję przez kilka minut podziwiać rozpościerające się widoki. Skok realizowany jest w Zakopanem, tuż obok Wielkiej Krokwi i Parku Linowego. To wspaniały punkt widokowy na górski krajobraz. Skok na bungee w tak malowniczym miejscu to dodatkowy atut, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze lokalizacji. 

Filmowanie i zdjęcia

Po przybyciu na miejsce możliwe jest dokupienie serii zdjęć lub krótkiego filmiku z kamery GoPro zamocowanej do dłoni jednego skoczka. Każdy uczestnik otrzyma również certyfikat potwierdzający oddanie skoku na bungee.

Dostępność atrakcji

 • 01 maja 2019 - 27 października 2019:
  • wtorek-piątek w godz. 12:00-19:00
  • soboty i niedziele w godz 11:00-19:00
  • poniedziałki - zamknięte
 • listopad 2019 – zamknięte
 • grudzień 2019 - luty 2020 – otwarte w każdą sobotę i niedzielę w godz. 10:00-16:00
 • marzec – zamknięte
 • kwiecień 2020 – czynne w każdy weekend (soboty i niedziele) w godz. 11:00-18:00

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników podczas skoku na bungee odpowiada przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt oraz instruktor. Liny wykorzystywane do skoków na bungee dobiera się w zależności od wagi uczestnika. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się na dole dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestników po oddanym skoku.

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, chorób serca, chorym na epilepsje, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na bungee ze swoim lekarzem.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • podarujesz możliwość spędzenia wolnego czasu w nietuzinkowy sposób
 • to prezent, który ucieszy każdego fana mocnych wrażeń
 • spełniasz marzenie o oddaniu skoku na bungee

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Zakopane  - kliknij żeby zmienić
Zakopane   (zmień)

Cena:

Cena: 295 zł

P0002640

Ocena 

5/5
6