Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

Przesyłki kurierskie wysyłamy również w soboty do godziny 11:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Portret rodzinny – rodzinna sesja zdjęciowa w Warszawie

Proponujemy Państwu rodzinną sesję zdjęciową w Warszawie, jako wspaniałą pamiątkę na całe życie. Zdjęcia są najlepszym prezentem dla kochanej osoby, przywołują miłe wspomnienia. Sesja zdjęciowa w Warszawie jest wykonywana w różnych ciekawych stylizacjach, dlatego zalecamy zabranie ze sobą kilku kreacji. Rodzinna sesja odbywa się w specjalnie przygotowanym do tego celu studio fotograficznym i trwa ok 2 - 3 godzin. 

Efektem sesji będzie 12 graficznie obrobionych zdjęć na płycie CD. Istnieje możliwość dokupienia zdjęć w pamiątkowym albumie, który idealnie nadaje się na prezent.

Płatnosci mobilne

Cena:

400 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.8/5

Opcje dodatkowe

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Klasyk Studio ul. Głebocka 54A/37

 • Czas trwania

  Sesja zdjęciowa trwa ok. 2-3 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie wpływają na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  W sesji mogą wziąć udział osoba obdarowana wraz z osobami towarzyszącymi.

 • Obowiązujący strój

  Proponujemy wziąć ze sobą kilka kreacji na przebieranie się podczas sesji. To samo dotyczy dodatków takich jak np. kapelusz, chusta, szal itp.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

 • Informacje dodatkowe

  Stawiając na jakość Osoba obdarowana prezentem otrzyma wybrane przez siebie ujęcia (12 zdjęć), które zostaną dopracowane przez fotografa w formie płyty CD (opcjonalnie również w pamiątkowym albumie).

#Iza i Dawid

Dostaliśmy w prezencie sesję rodzinną zaraz po tym jak na świat przyszedł nasz synek. Mamy piękne rodzinne portrety z naszym słodkim bąbelkiem! Polecamy serdecznie!

#mama Ola

Moje dzieci są kochane. Porozjeżdżały się po świecie ale chociaż zadbały o to, żebym zawsze miała ich uśmiechniętych, wszystkich razem na pięknych zdjeciach.

#lufka

Bardzo profesjonalne studio więc zdjęcia wyszły cudne! Polecam

#edyta30

świetny pomysł na prezent dla rodziców. Przynajmniej moi są bardzo sentymentalni i bardzo cieszą się, że mogą powiesić sobie na ścianie nasz wielki rodzinny portret :)

#Karolina.Warszawa

Rok temu już miałam sesję w tym studio fotograficznym i byłam zadowolona. Tym bardziej chętnie kolejny raz skorzystałam z usług Pana Jarka. Okiełznał tak naszego synka, że na zdjęciach wyszedł przesłodko. Polecam, zdjęcia są niesamowitą pamiątką!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności