Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

Przesyłki kurierskie wysyłamy również w soboty do godziny 11:00

  • 600 763 700
  • pon - pt: 9:00 - 19:00
    sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Prezent Marzeń - Aktywnie

Prezent Marzeń “Aktywnie”, zawiera 82 zróżnicowane atrakcje zamknięte w ozdobnym pudełku prezentowym. Oferuje on bardzo szeroki wachlarz atrakcji do wyboru takich jak: ekstremalny  skok z wieży, strzelanie z pistoletu, paintballa lub repliki broni palnej w rozgrywce ASG, wodne szaleństwo na windsurfingu lub wakebording. Oryginalna lekcja fotografii, śpiewu, salsy lub jazdy konnej również mogą być wyjątkową przygodą. Prezent Marzeń "Aktywnie",  to katalog atrakcji oraz voucher z kodem rezerwacyjnym, na podstawie którego osoba obdarowana rezerwuje termin realizacji wybranego przeżycia. Całość spakowana jest w eleganckie pudełko. Listę prezentów dostępnych w zestawie, możesz zobaczyć poniżej.


Zestaw Prezent Marzeń  wysyłany jest po otrzymaniu wpłaty, z wyjątkiem opcji przesyłki płatnej przy odbiorze - wtedy Prezent Marzeń wysyłany jest w ciągu dwóch dni roboczych.

Płatnosci mobilne

Cena:

119 zł

Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

5/5

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie

Atrakcje dostępne w zestawie


#Kaśka W.

Trudno ciotkom znaleźć prezent dla młodzieży, po prostu nie nadążamy za trendami. Dlatego na 18tke mojemu siostrzeńcowi wybrałam taki zestaw. Był zainteresowany pakietem i myślę, że zadowolony z mojego pomysłu

#ala

Czy voucher obowiązuje tylko na 1 wybraną przez obdarowanego atrakcję spośród 67 dostępnych, Czy też jest do wykorzystania na wszystkie?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Jeśli posiada Pan/i zestaw prezentowy to osoba obdarowana wybiera z niego jeden prezent i kontaktuje się z Działem Rezerwacji tel 600 763 700 wewnętrzny 2 w celu umówienia terminu realizacji. Jeśli zaś posiada Pan/i voucher na realizacje prezentu - Ślizg na kole wodnym dla dwojga Sopot - jest to bilet na realizację jedynie tego prezentu. Jeśli ma Pan/i jeszcze jakieś pytania zapraszam do kontaktu tel. 600 763 700 wewnetrzny 1. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności