Poznaj wakeboarding dla dwojga – Trójmiasto

3611

Krótko o wakeboardingu…

Wakeboarding to sport wodny, który powstał w oparciu o narty wodne, snowboard i surfing. Polega na płynięciu po powierzchni wody na desce. Osoba płynąca na desce wakeboardingowej trzyma linę, która przymocowana jest do specjalnego wyciągu bądź motorówki. Łodzie do wakeboardingu nie są przypadkowe, posiadają specjalną konstrukcję, odpowiedni kształt kadłuba i wyposażenie.

Wodne szaleństwo

Wakeboarding dostarcza wiele radości, zarówno zawodowcom jak i amatorom wodnych sportów. Pływanie na specjalnej desce tuż za rozpędzoną motorówką to nie lada gratka dla każdego miłośnika wodnego szaleństwa. Opanowanie podstaw manewrowania deską i balansowania ciałem pozwoli Ci poszerzać umiejętności o skomplikowane triki i akrobacje.

Wakacyjna przygoda!

Wakeboarding za motorówką w Rewie to fantastyczny sposób na spędzenie wolnego czasu. Lekcje wakeboardingu mogą być urozmaiceniem codziennego plażowania podczas urlopu i wspaniałą formą aktywnego wypoczynku. Spróbuj własnych sił i osobiście zmierz się z deską wakeboardingową nad polskim morzem!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Rewa, Plaża w Zatoce Puckiej, ul. Morska 90.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy, realizowany od maja do września. Niekorzystne warunki pogodowe (porywiste wiatry, burze) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku rezerwujemy kolejny, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji może pojawić się dowolna ilość osób towarzyszących.

 • Obowiązujący strój

  Prosimy zabrać kostium kąpielowy. Cały niezbędny sprzęt zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Min. waga uczestnika to 45 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Wymagana podstawowa umiejętność pływania.

 • Informacje dodatkowe

  Podczas rezerwacji prosimy o deklarację miejsca realizacji. Zapewniamy opiekę instruktora oraz niezbędny sprzęt. Każda z osób realizuje prezent jedna po drugiej.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product