Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Nocny lot awionetką nad Łodzią

Przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich bliskich niezapomniany upominek - nocny lot awionetką nad Łodzią. Malownicza Łódź lotnicza odkryje przed Wami swe nocne tajemnice. Przeniesiecie się zatem na 10 min bliżej gwiazd. Poczujecie delikatne przeciążenia, a nade wszystko poczujecie się wolni jak ptaki, co pozwoli Wam złapać dystans do swoich spraw i dosłownie oderwać się od ziemi, by poczuć magię wolności. Pod Wami roztaczać się będzie iluminacja Łodzi i jej okolic, nad Wami gwiazdy i księżyc, a obok Was doświadczony pilot, który na bieżąco odpowiadać będzie na Wasze wszelkie pytania. Nocny lot awionetką nad Łodzią to niepowtarzalna okazja, by ujrzeć panoramę Łodzi i okolic w scenerii ciemności i ulicznego oświetlenia. 

Prezent zawiera:

 • Spotkanie zapoznawcze z lotnictwem z możliwością lotu samolotem, podczas którego każdy uczestnik pozna zasady bezpieczeństwa, weźmie udział w wykonywaniu wszelkich czynności przedlotowych oraz zapozna się z podstawowymi definicjami w zakresie aerodynamiki czy meteorologii
 • Około 10 minutowy lot samolotem typu: Cessna, Piper, Tecnam - w zależności od dostępności. Dokładna trasa jest zmienna zależnie od dostępności przestrzeni powietrznej. Lot odbywa się nad miastem Łódź i okolicami. Lot realizowany jest z lotniska Łódź – Lublinek. Polecamy realizację wczesną wiosną i jesienią, ponieważ wówczas słońce zachodzi poza horyzont najwcześniej i ok. godziny 20 możliwe jest odbycie lotu w prawdziwym nocnym mroku. Nocny lot awionetką realizowany jest  każdego dnia od godziny 20. Realizacja lotu musi się zakończyć przed godziną 22.00
 • Niecodzienne możliwości dokumentacji fotograficznej.
Płatnosci mobilne

Cena:

309 zł

Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

5/5

Ilość osób

Opcje dodatkowe

D A R M O W A D O S T A W A

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko międzynarodowe Łódź - Lublinek.

 • Czas trwania

  10 minut lotu.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki atmosferyczne (poniżej minimów dla samolotu lub lotniska) mogą uniemożliwić realizację lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby towarzyszące mogą przebywać poza bramą lotniska. Na terenie lotniska przebywają wyłącznie osoby upoważnione do realizacji lotu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny, kamerę.

 • Wymagania

  Łączna waga uczestników nie może przekroczyć 255 kg., maksymalna waga 1 os. to 85 kg (przy uczestnictwie 3 os.), maksymalny wzrost - 190 cm. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy realizowany od kwietnia do końca września. Rezerwacje przyjmowane z 7 - dniowym wyprzedzeniem. Loty realizowane w godzinach 20 - 22. Uczestnik przed wydarzeniem podpisuje umowę uczestnictwa w locie.

#Bartosz Młynkowski

Super pomysł na prezent! Dostaliśmy nocny lot awionetką nad Łodzią jako prezent ślubny i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni! Przed lotem odbyliśmy bardzo ciekawą pogadankę z pilotem i dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Polecam!

#iwonka80

Cudowne przeżycie!! Po zmroku Łódź widziana z wysokości jest naprawdę piękna! Ale chyba najlepsze mój ukochany zostawił na koniec... po wylądowaniu ukląkł i mi się oświadczył!!! Jakież było moje zdziwienie:))) Oczywiście powiedziałam TAK ;-) Zapamiętam ten lot do końca życia!!!

#ilonka32

Nie sądziłam, że nocny lot awionetką nad Łodzią może zrobić na mnie tak ogromne wrażenie! Dostaliśmy ten prezent od znajomych i jestem z niego bardzo zadowolona! Super atrakcja, szkoda tylko, że lot trwał tak krótko, no ale cóż, wszystko co dobre szybko się kończy...

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności