• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Miesięczna nauka aikido dla dorosłych – Warszawa

1

Aikido to nie tylko szkoła walki. Jest to dyscyplina, która skupia się także na rozwoju psychicznym. Szkoła aikido kładzie nacisk na poprawę stanu zdrowotnego poprzez regularność treningów, które znacząco wpływają na kondycję fizyczną oraz oddechową. Twórcą sztuki samoobrony aikido jest Morihei Ueshiba. Aikido jest szlachetną sztuką samoobrony. Uczy zupełnie innych zachowań niż te wrodzone, odruchowe. Aikido opiera się na zasadzie unikania walki. Zatem podczas ataku nie odsuwamy się od napastnika. Wręcz przeciwnie, zbliżamy się do przeciwnika, jednocześnie starając się unikać jego ciosów. Szkoła aikido w szlachetny sposób uczy, że drugi człowiek nie jest wrogiem, a tylko osobą, która pobłądziła. Według zasad aikido, za owe zagubienie nie należy drugiego człowieka karać siłą, brutalnymi uderzeniami. Miesięczna nauka aikido w Warszawie umożliwi Ci spróbowania przeciwstawienia się agresji. Podczas kursu sztuki walki aikido oczyścisz umysł z negatywnych emocji, nauczysz się unikać ciosów przeciwnika tak, by jego własna siła stała się jego największym wrogiem. Dzięki szkole aikido staniesz się bardziej otwarty na drugiego człowieka.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 38 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Warszawa - Wola, ul Miła 26 (XLV LO im. R. Traugutta). Warszawa - Bielany ul. Przybyszewskiego 45 (Gimnazjum nr. 72 im. A. B. Dobrowolskiego).

 • Czas trwania

  Miesięczna nauka aikido obejmuje 8 spotkań. Każde spotkanie trwa 90 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  W treningach uczestniczy wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Strój sportowy.

 • Wymagania

  Przed realizacją vouchera konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia w XLV LO im. R. Traugutta odbywają się w poniedziałki w godz. 19:00 - 20:30 oraz we wtorki i czwartki w godz. 18.45 – 20.15. Zajęcia w Gimnazjum nr 72 im. A.B. Dobrowolskiego odbywają się w środy i piątki w godz. 20:00 – 21:30.

#Cezary

Oj jakiegoś czasu zacząłem czytać o aikido i postanowiłem poszukać czegoś dla siebie. Nauka ta sprawiła mi dużo przyjemności, usprawniła fizycznie i dzięki niej nabrałem kondycji.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności