Trener personalny – kurs online

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Szacowany czas realizacji szkolenia to 25 godzin. Uczestnik ma nielimitowany dostęp do materiałów i podchodzi do egzaminu w wybranym przez siebie czasie.

Lokalizacja

Kurs realizowany jest w formie zdalnej. Lokalizacja nie ma znaczenia.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w kursie bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Każdy uczestnik szkolenia online musi posiadać swoją indywidualną pocztę elektroniczną oraz program do obsługi plików PDF. Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe na wskazany przez siebie adres e-mail.

Informacje dodatkowe

Kurs kończy się egzaminem w postaci opisowej. Po jego zdalnym przeprowadzeniu uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Opinie (9)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-12

Trafiony prezent dla brata, interesuje się treningami więc był bardzo zadowolony.

2021-03-31

Kupiłam voucher chłopakowi, ponieważ zawsze marzył o rozpoczęciu kariery zawodowej jako trener - teraz ma do tego predyspozycje :)

2021-03-28

Planuję rozpocząć karierę zawodową jako trener personalny. Dostałem to szkolenie w prezencie od rodziców i już wiem że to jest to czym chcę się zajmować w przyszłości, serdecznie polecam

Dodaj Opinię

Trener personalny – kurs online

FAQ

13.06.2020
Czy egzamin również jest w wersji online?
Odpowiedź z 13.06.2020
Tak, egzamin również jest przeprowadzany w wersji online. 
Zadaj pytanie

Kurs online przygotowujący do pracy na stanowisku trenera personalnego. Uczestnik pozna anatomię człowieka i rodzaje treningów. Szkolenie kończy się egzaminem i uzyskaniem certyfikatuOsoba obdarowana otrzyma dostęp do materiałów szkoleniowych, których opanowanie zajmuje ok. 25 godzin.

Komu podarować kurs online?

  • Miłośnikowi sportu, który chciałby się nim zająć zawodowo
  • Przyjacielowi, który chce podjąć zawód trenera personalnego
  • Pracownikom, jako inwestycję w ich kwalifikacje

Trener personalny – kurs online

Kurs trenera personalnego to szkolenie online, które stawia za cel zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie pracy trenera personalnego. Uczestnik pozna zagadnienia dotyczące anatomii człowieka niezbędne do planowania i prowadzenia indywidualnych treningów. Szkolenie przybliży również rodzaje treningów oraz ich przykładowe plany. Kurs realizowany jest w formie e-learningu i kończy się egzaminem, na podstawie którego wydawany jest certyfikat potwierdzający zdobycie nowych umiejętności. Uczestnik ma nielimitowany czas na opanowanie materiału i podejście do egzaminu.

Psychodia Centrum Badań i Usług Psychologicznych

Psychodia to certyfikowany ośrodek szkoleniowy, którego celem jest zapewnienie możliwości rozwoju w różnych dziedzinach, zwłaszcza psychologiczno-pedagogicznych. Firma udostępnia szeroką bazę kursów, które pozwalają zdobyć nowe umiejętności, jak również poszerzyć posiadane kompetencje. Wszystkie kursy odbywają się za pośrednictwem internetu w formie e-learningu. Uczestnicy szkoleń online otrzymują fachowo opracowane materiały edukacyjne. Każdy kurs kończy się egzaminem podsumowującym wiedzę oraz wydaniem zaświadczenia, które potwierdza jego realizację.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest inwestycją w pasję i zainteresowania bliskiej osoby
  • Pozwala zdobyć cenną wiedzę i umiejętności
  • To oryginalny upominek, który zachwyci każdego miłośnika sportu

Realizacja

PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Cena: 199 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0008163