Masaż aromaterapeutyczny dla dwojga – Katowice

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

50 minut.

Lokalizacja

Kopalnia Relaksu, ul. Warszawska 21, Katowice.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać ważny voucher prezentowy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Masaż aromaterapeutyczny dla dwojga – Katowice

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Masaż aromaterapeutyczny dla dwojga to wyjątkowa propozycja, która pozwala na wspólne przeżycie chwil głębokiego relaksu. Wykorzystanie esencjonalnych olejków podczas zabiegu intensyfikuje doznania, wprowadzając uczestników w stan głębokiego odprężenia i harmonii.

Komu podarować masaż aromaterapeutyczny dla dwojga?

  • Osobom szukającym głębokiego relaksu i odprężenia, które cenią sobie momenty spędzone we dwoje w atmosferze spokoju i harmonii.

  • Osobom interesującym się naturalnymi metodami poprawy samopoczucia, które chcą doświadczyć terapeutycznego wpływu olejków eterycznych.

  • Osobom, które pragną zafundować sobie i bliskiej osobie wyjątkowe doświadczenie, sprzyjające zarówno zdrowiu fizycznemu, jak i emocjonalnemu.

Masaż aromaterapeutyczny dla dwojga w Katowicach

Sesja rozpoczyna się od wyboru indywidualnie dobranych olejków eterycznych, które mają na celu harmonizację zmysłów i wzmocnienie dobrostanu psychicznego. Następnie, w przytulnym i spokojnym gabinecie, masażysta przeprowadza delikatne, lecz głębokie techniki masażu, skupiając się na najbardziej napiętych partiach ciała. Taka forma relaksu nie tylko zwiększa poziom endorfin, ale także poprawia jakość snu i redukuje napięcie mięśniowe. Zabieg jest świętem spokoju, podczas którego obdarowani odnajdą harmonię i odprężenie, dzieląc się wspólnym doświadczeniem, które zbliża i regeneruje na wielu poziomach.

Kopalnia Relaksu

Kopalnia Relaksu to wyjątkowe miejsce, w którym panują błogość i spokój. Salon specjalizuje się w masażu i zabiegach pielęgnacyjnych, które świetnie komponuje w oferowanych rytuałach SPA. W ofercie gabinetu dostępne są masaże relaksacyjne, upiększające i zdrowotne oraz rytuały SPA, które wykonywane są również w parach. Kopalnia Relaksu to salon o pięknym, klimatycznym wystroju, w którym można w pełni się zrelaksować i zapomnieć o zmartwieniach.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Umożliwia parom doświadczenie głębokiego relaksu i odprężenia dzięki zastosowaniu naturalnych olejków eterycznych, które mają pozytywny wpływ na samopoczucie i zdrowie.

  • Jest okazją do spędzenia wspólnego czasu w atmosferze spokoju i harmonii, co sprzyja wzmacnianiu więzi emocjonalnej między partnerami.

  • To naturalne metody relaksacji i regeneracji, co czyni masaż aromaterapeutyczny wyjątkowym doświadczeniem i okazją do celebrowania miłości lub innych ważnych okazji.

Realizacja

pinezka
Katowice  - zmień lokalizację

Katowice   (zmień)

Cena:

Cena: 349 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0017800