Lot widokowy awionetką – Słupsk

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 minut

Lokalizacja

Aeroklub Słupski, ul. Lotnicza 1, Krępa Słupska (ok. 9 km od Słupska)

Więcej informacji

Pogoda

Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić wykonanie lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować wydarzenie z wyznaczonego miejsca. Max. waga osoby obdarowanej - 120kg.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny.

Wymagania

Możliwa realizacja od 15 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Loty realizowane realizowane są przez cały rok w dowolny dzień tygodnia po ustaleniu terminu podczas rezerwacji.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot widokowy awionetką – Słupsk

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot samolotem dla jednej osoby. Start lotu realizowany jest z lotniska Aeroklubu Słupskiego Krępa, zaledwie 9 km od Słupska. Do wyboru lot 15, 30 lub 60-minutowy. Loty odbywają się samolotami Cessna 152 oraz SportStar RTC.

Komu podarować lot widokowy awionetką w Słupsku?

  • Przyjacielowi, który lubi wyzwania na wysokości
  • Osobie, która chciałaby przeżyć ciekawą przygodę
  • Bliskiej osobie, jako niezapomniany prezent urodzinowy

Lot widokowy samolotem

Lot samolotem to wspaniała podniebna podróż i okazja do ujrzenia pomorskich krajobrazów z nowej, zachwycającej perspektywy. W zależności od dostępności lot realizowany jest samolotem Cessna 152 lub SportStar RTC, a jego start ma miejsce na lotnisku Słupsk-Krępa. Trasa lotu uzależniona jest od wybranego wariantu czasowego. Lot może trwać 15, 30 lub 60 minut. W czasie lotu istnieje możliwość pilotowania samolotu pod nadzorem instruktora.

Trasa i widoki

Trasa lotu może być wyznaczona z góry przez pilota lub też zostać indywidualnie uzgodniona z instruktorem przed lotem. Lot 30 i 60-minutowy może wieść linią brzegową Morza Bałtyckiego, zaś 15-minutowy lot (jak również te dłuższe w zależności od preferencji) realizowany jest nad Słupskiem i okolicami. Na uczestnika lotu czekają zapierające dech w piersiach widoki!

Samoloty

SportStar to dwumiejscowy samolot z kategorii LSA, czyli lekkich samolotów sportowych produkowanych w Czechach i napędzanych silnikiem o mocy 100 KM. Samoloty posiadają certyfikat EASA VLA i są przeznaczone głównie do lotów treningowych i widokowych. Cessna 152 to jeden z najpopularniejszych dwumiejscowych samolotów treningowych i turystycznych. Wielu pilotów samolotowych rozpoczyna swoją przygodę z lotnictwem szkoląc się właśnie na tym typie samolotu.

Bezpieczeństwo

Loty odbywają się przez cały rok wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych. Ostateczna decyzja o ich wykonaniu należy do pilota. Z atrakcji nie mogą korzystać osoby pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających oraz poniżej 15 roku życia. Przeciwwskazaniem do udziału w locie są z kolei choroby układu krążenia. Za sterami samolotu zasiada doświadczony instruktor Aeroklubu Słupskiego, który zapozna uczestnika przed startem z zasadami obowiązującymi podczas lotu oraz zadba o komfort i bezpieczeństwo atrakcji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Dostarcza niezapomnianych, pozytywnych emocji
  • Pozwala przeżyć niesamowitą przygodę
  • Jest źródłem ogromnej dawki adrenaliny

Realizacja

Cena: 250 zł

ktoś kupił ten produkt
19 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto