Lot wiatrakowcem – Gorzów Wielkopolski

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

15 min

Lokalizacja

Lądowisko Witnica (ok. 30 km na zachód od Gorzowa Wielkopolskiego

Pogoda

Atrakcja całoroczna. Warunki atmosferyczne (silne opady deszczu, śniegu, mgła) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować lot z płyty lotniska.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Maksymalny wzrost: 200 cm.

Informacje dodatkowe

Prezent dostępny dla osób od 10 roku życia. Osoby poniżej 18 lat mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Ważność vouchera

365

2019-07-08
4.33333/5

Lot wiatrakowcem

Polecam serdecznie, mega atrakcyjny przelot, przeżycia jakich nie można do niczego porównać, pilot mega miły i profesjonalny. Polecam w stu procentach.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

03.09.2020

Istnieją ograniczenia wagowe uczestnika na lot wiatrakowcem?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, maksymalna waga uczestnika to ok. 110kg

23.07.2020

Chciałam zapytać, czy po wykupieniu vouchera będę mogła zarezerwować termin na 01.08.2020r.? I czy będzie można robić zdjęcia podczas lotu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Termin realizacji ustala Pani samodzielnie z wykonawcą z min. 7 dniowym wyprzedzeniem. Podczas lotu można robić zdjęcia oraz nagrywać filmy.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot wiatrakowcem realizowany na terenie Lądowiska Witnica zlokalizowanego ok. 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego. W zależności od wybranej opcji lot trwa 15 lub 45 minut.

Komu podarować lot wiatrakowcem?

  • Mężczyźnie, który interesuje się lotnictwem
  • Miłośnikowi podniebnych przygód
  • Przyjacielowi z Gorzowa Wielkopolskiego, jako oryginalny prezent urodzinowy

Lot wiatrakowcem

Start lotu odbywa się na terenie Lądowiska Witnica. Przed lotem pilot przeprowadzi krótkie szkolenie zapoznawcze z osobą obdarowaną. Wyjaśni zasady bezpieczeństwa, opowie o maszynie, przedstawi przebieg lotu oraz trasę. Następnie obdarowany zasiądzie na miejscu pasażera, tuż za pilotem i odbędzie widokowy lot, który w zależności od wybranej opcji potrwa 15 lub 45 minut.

Wiatrakowiec

To ultralekka maszyna, którą steruje się podobnie jak samolot, wykonując skoordynowane ruchy drążkiem i orczykiem. Wiatrakowiec nie posiada silnika. Wyposażony jest w wirnik, który obraca się dzięki wykorzystaniu zjawiska autorotacji powstającego dzięki ruchowi postępowemu wiropłata względem powietrza, uzyskanego dzięki sile napędowej śmigła. Wiatrakowiec osiąga prędkość sięgającą nawet 150 km/h i unosi się do 1500 metrów.

Bezpieczeństwo

Wiatrakowiec uważany jest za jedną z najbezpieczniejszych maszyn lotniczych. Jest praktycznie całkowicie niewrażliwy na turbulencje i nie wpada w korkociąg. Za sterami maszyny zasiada licencjonowany pilot, z wieloletnim doświadczeniem i setkami odbytych lotów. Uczestnik przed lotem zostanie zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz sposobem komunikacji z pilotem.

Widoki

Lot 15-minutowy pozwala na podziwianie okolicy Lądowiska Witnica. Lot 45-minutowy zazwyczaj odbywa się w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Istnieje możliwość wykonania lotu w kierunku wskazanym przez uczestnika lotu, jednak czas trwania nie może przekroczyć czasu zamówionego lotu. O tym czy dany kierunek jest możliwy do realizacji decyduje wyłącznie instruktor.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do przeżycia czegoś niecodziennego
  • Lot jest niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
  • Stworzona zostaje możliwość do podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Gorzów Wielkopolski  - kliknij żeby zmienić
Gorzów Wielkopolski   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  15 min

Cena: 219 zł

Ocena 

4/5
1