Lot motolotnią dla dwóch osób – Chrcynno

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

20 minut w powietrzu.

Lokalizacja

Lotnisko Chrcynno. 50 km dojazdu z Warszawy.

Więcej informacji

Pogoda

Prezent realizowany jest od marca do października. Opady, silny wiatr oraz temperatura poniżej 5°C mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Osoby obdarowane mogą zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały lot.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, sportowy strój niekrępujący ruchów, przystosowany do panujących warunków pogodowych.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego to 100 kg. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna lub wymagana jest jego obecność. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Loty odbywają się jednocześnie na dwóch motolotniach. Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy.

Opinie (3)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-15

Podarowałem lot motoparalotnią dla dwóch osób rodzicom z okazji ich 40 rocznicy ślubu. Byli zachwyceni bo nigdy wcześniej nie mieli okazji latać motoparalotnią więc była to zupełna nowość. Widoki podobno były piękne. Prezent udany!

2021-03-30

super prezent na rocznicę ślubu! polecamy serdecznie

2019-07-04

Zrobiłem taki prezent dla mojej żony. Lecieliśmy razem. Znowu poczulismy się jak w niebie. Było warto. Widoki wspaniałe. Cała obsługa przez Prezent Marzeń jest bardzo profesjonalna od początku do końca. Od samego zamówienia. Pani mi doradziła ten prezent i chociaż miałem wątpliwości teraz nie żałuję. Wysyłka błyskawiczna. Opakowanie robi niezłe wrażenie. Pani na rezerwacji telefonicznej bardzo pomocna. I oczywiście sam lot genialny!!!! Będę korzystał z Waszych usług na pewno jeszcze nie jeden raz. W końcu można podarować bliskim coś oryginalnego. Pozdrawiam.

Dodaj Opinię

Lot motolotnią dla dwóch osób – Chrcynno

FAQ

31.05.2021

Witam serdecznie mam pytanie o wiek uczestników takich lotów. Doczytałam że jest to 14 lat. Czy jest to nieprzekraczalna granica? Mam trzy córki w wieku 11 13 i 13 lat. Chciałabym wykupić im dwa takie podwójne loty. Niestety nie mieszczą się w przedziale wiekowym. Czy jest to granica nie do przeskoczenia?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, Minimalny wiek uczestnika to 14 lat, także może zrealizować tą atrakcję osoba mająca 14 i więcej lat. 
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Lot dwiema motolotniami dla dwojga w Chrcynnie to 20 minutowy lot widokowy wraz z filmowaniem z dwóch kamer HD. Atrakcja obejmuje dwa loty na odrębnych motolotniach, które wystartują w tym samym czasie. 

Komu można podarować lot motolotnią dla dwojga?

 • Osobom lubiącym loty widokowe
 • Miłośnikom przygód
 • Młodej parze w prezencie ślubnym
 • Zakochanym, którzy chcą wspólnie doświadczyć czegoś niezwykłego i oryginalnego

Atrakcja

Lot dwiema motolotniami dla dwojga to oferta dwóch indywidualnych lotów widokowych. Loty odbywają się na odrębnych motolotniach, które startują w tym samym czasie z terenu lądowiska w Chrcynnie. Lot widokowy dwóch motolotni trwa 20 minut. W tym czasie piloci obierają najbardziej atrakcyjną trasę odległą nawet o 10 km od lotniska, dlatego w oddali można zobaczyć okolice Warszawy, a nawet Zalew Zegrzyński. Ta podniebna podróż zostanie nagrana dwiema kamerami HD, każda umieszczona jest na oddzielnej motolotni. Po lądowaniu uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy uczestnictwa. 

Bezpieczeństwo

Za sterem każdej motolotni zasiądą piloci z wieloletnim stażem, którzy odbywają kilkadziesiąt lotów w każdy weekend sezonu. Każdy pilot posiada podstawową licencję PHGP potwierdzającą kwalifikacje pilota motolotniowego oraz uprawnienia do wożenia pasażerów CP. Świadectwa takie uzyskuje się w szkołach lub ośrodkach posiadających certyfikat z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. 

Przed lotem pasażerowie otrzymują kaski oraz zapinani są czteropunktowymi pasami bezpieczeństwa. Nie należy obawiać się o awarię silnika. Motolotnia jest statkiem powietrznym, który nawet po wyłączeniu silnika swobodnie szybuje i bezpiecznie ląduje.

Pamiątka z lotu – filmowanie

Lot widokowy zostanie zarejestrowany przez dwie kamery HD. Po uzgodnieniu z instruktorami można także filmować i fotografować we własnym zakresie. Film HD zarejestrowany podczas przygotowań i lotu przejdzie proces montażu. Następnie zostanie wysłany do uczestników drogą elektroniczną. Film będzie wspaniałą pamiątką, do której można powrócić po latach. Dzięki nagraniu można podzielić się swoimi emocjami i wrażeniami z bliskimi!

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji – lot motolotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych
 2. Szkolenie teoretyczne (ok. 15 minut)
 3. Widokowy lot dwóch motolotni w tym samym czasie (20 minut)
 4. Podsumowanie lotu, wręczenie pamiątkowych dyplomów
 5. Oczekiwanie na film, który zostanie dostarczony drogą elektroniczną

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz możliwość do podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci

Realizacja

Polecamy ten prezent dla:

Polecamy ten prezent na:

pinezka
Chrcynno  - zmień lokalizację

Chrcynno   (zmień)

Cena:

Cena: 649 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0001913