Lot motolotnią dla dwojga z filmowaniem – Gorzów Wielkopolski

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

20 minut.

Lokalizacja

Lot realizowany z lotniska Trzebicz Nowy (ok. 50 km od Gorzowa Wielkopolskiego) lub z lądowiska koło Witnicy (ok. 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego).

Więcej informacji

Pogoda

Lot może być odwołany ze względu na silny wiatr, deszcz, zbyt niską podstawę chmur lub temperaturę poniżej 15 stopni Celsjusza. Wtedy należy wybrać inny termin.

Informacje dla oglądających

W realizacji biorą udział wyłącznie osoby obdarowane. Lot realizowany jeden po drugim.

Obowiązujący strój

Ubiór zależny od warunków temperaturowych, ale zawsze pełny, bez odsłoniętych części ciała.

Wymagania

Pasażer musi mieć ukończone 16 lat lub pisemną zgodę opiekuna prawnego. Maksymalny wzrost pasażera to 200 cm, a waga 100 kg. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher. Pasażer przed lotem podpisuje oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych oraz o zapoznaniu się z zasadami lotu.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot motolotnią dla dwojga z filmowaniem – Gorzów Wielkopolski

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Lot motolotnią dla dwojga z filmowaniem realizowany z lotniska Trzebicz Nowy (ok. 50 km od Gorzowa Wielkopolskiego) lub z lądowiska koło Witnicy (ok. 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego). Lot trwa 20 minut. W czas lotu nie  jest wliczana odprawa przed lotem, kołowanie, instruktaż itd.

Komu podarować lot motolotnią dla dwojga?

  • Parze, która lubi wspólne przygody.

  • Znajomym, którzy marzą o spojrzeniu na świat z lotu ptaka.

  • Bliskim osobom, które chciałyby odbyć lot motolotnią.

Lot motolotnią dla dwojga w Gorzowie Wielkopolskim

Lot motolotnią dla dwojga z opcją filmowania to świetny pomysł na prezent dla pary, która lubi wspólne przygody. To zdecydowanie atrakcja, która na długo pozostaje w pamięci. Lot rozpoczyna się na lotnisku Trzebicz Nowy koło Drezdenka lub na lądowisku koło Witnicy. Dokładna trasa jest ustalana z pilotem. Najlepsze warunki do lotu najczęściej panują późnym popołudniem, przed zachodem słońca lub rano, po wschodzie słońca. Voucher obejmuje także filmowanie lotu, dzięki czemu lot i emocje z nim związane można wspominać jeszcze długi czas odtwarzając nagranie.

Motolotnia

Motolotnia to 2-osobowy wózek firmy Jet Star ze skrzydłem bezmasztowym typu Topless Still TL. Napędzana jest austriackim silnikiem Rotax 912 80 HP. Statek powietrzny wyposażony jest w komputer pokładowy MGL Avionics, radio lotnicze KRT-2 oraz system ratunkowy Galaxy Rescue System. Oprócz tego motolotnia jest wyposażona w interkom, dzięki czemu w trakcie lotu osoba obdarowana może porozumiewać się z pilotem.

Bezpieczeństwo

Lot odbywa się w określonych warunkach pogodowych.W przypadku silnego wiatru, deszczu, zbyt niskiej podstawy chmur lub temperatury poniżej 15 stopni Celsjusza lot może zostać odwołany.  Ostateczna decyzja o wylocie jest podejmowana przez pilota. Sprzęt wykorzystywany do lotu posiada aktualną polisę OC/ubezpieczenie lotnicze. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ:

  • To niezwykłe doświadczenie,

  • Stwarza okazję do spojrzenia na świat z innej perspektywy,

  • To wspomnienia na lata.

Cena: 599 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0016376