Lot motolotnią dla dwóch osób – Gorzów Wielkopolski

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

20 minut

Lokalizacja

Start z lądowisk w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego: Wysoka lub Krzeszyce. Dokładne miejsce ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić wykonanie lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin. Loty realizowane są od maja do września.

Informacje dla oglądających

Osoby obdarowane mogą zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały lot.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój sportowy, dostosowany do pory roku.

Wymagania

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia. Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg.

Informacje dodatkowe

Osoby poniżej 16 lat mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Istnieje możliwość zabrania sprzętu video na pokład, jednak należy to wcześniej skonsultować z pilotem.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot motolotnią dla dwóch osób – Gorzów Wielkopolski

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot motolotnią dla dwóch osób w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Loty realizowane są indywidualnie, jeden po drugim. W zależności od wybranej opcji każdy lot trwa 20, 30 lub 60 minut.

Komu podarować lot motolotnią?

  • Parze, która lubi podejmować pełne adrenaliny wyzwania
  • Nowożeńcom, jako oryginalny prezent ślubny
  • Osobom, które lubią aktywnie spędzać czas

Lot motolotnią dla dwóch osób

Lot motolotnią dla dwóch osób to okazja, by wspólnie z bliską osobą przeżyć niezapomnianą przygodę. Lot motolotnią nad Gorzowem Wielkopolskim ma charakter rekreacyjny i widokowy. To pełna emocji podniebna przygoda, która pozwala podziwiać malownicze widoki z wysokości 250-500 metrów. Motolotnia przy starcie wznosi się z prędkością pionową od 3 do 5 m/s, pozwala to na osiągnięcie wysokości 100 metrów w zaledwie 20-25 sekund od startu. Za zgodą instruktora uczestnicy będą mogli wziąć ze sobą sprzęt fotograficzny, który należy odpowiednio zabezpieczyć, by móc uwiecznić emocjonujący lot. W zależności od wybranej opcji lot trwa 20, 30 lub 60 minut. Istnieje możliwość dokupienia filmowania lotu, kamera umieszczona jest wtedy na skrzydle motolotni.

Widoki

Start lotu odbywa się z lądowisk w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego. Pilot zasiadający za sterami motolotni obierze najciekawszą trasę, by zaprezentować najpiękniejsze polskie krajobrazy – walory Ziemi Lubuskiej: zakola rzeki Warty, malownicze pola, połacie ziemi usłane zielonymi lasami oraz panoramę miasta. Trasa lotu zostanie dostosowana do oczekiwań pasażera.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do lotu uczestnicy przejdą krótkie szkolenie teoretyczne i zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas lotu. Lot realizowany jest w tandemie z doświadczonym pilotem Maciejem Rudnickim, który na swoim koncie posiada setki odbytych lotów. Nie należy obawiać się o awarię silnika. Motolotnia jest statkiem powietrznym, który nawet po jego wyłączeniu swobodnie szybuje i bezpiecznie ląduje.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz prezent w postaci przeżycia, które na długo zapisze się w pamięci
  • Stwarzasz okazję do przeżycia przygody wspólnie z bliską osobą
  • Jest spełnieniem marzeń o lataniu

 

Filmowanie i zdjęcia:  Z filmowaniem
Czas trwania:  20 minut

Cena: 695 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto