Lot motolotnią dla dwóch osób – Gorzów Wielkopolski

3551

Widokowy lot motolotnią dla dwóch osób w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Loty realizowane są indywidualnie, jeden po drugim. W zależności od wybranej opcji każdy lot trwa 20 lub 30 minut.

Komu podarować lot motolotnią?

 • Parze, która lubi podejmować pełne adrenaliny wyzwania
 • Nowożeńcom, jako oryginalny prezent ślubny
 • Osobom, które lubią aktywnie spędzać czas

Lot motolotnią dla dwóch osób

Lot motolotnią dla dwóch osób to okazja, by wspólnie z bliską osobą przeżyć niezapomnianą przygodę. Lot motolotnią nad Gorzowem Wielkopolskim ma charakter rekreacyjny i widokowy. To pełna emocji podniebna przygoda, która pozwala podziwiać malownicze widoki z wysokości 250-500 metrów. Motolotnia przy starcie wznosi się z prędkością pionową od 3 do 5 m/s, pozwala to na osiągnięcie wysokości 100 metrów w zaledwie 20-25 sekund od startu. Za zgodą instruktora uczestnicy będą mogli wziąć ze sobą sprzęt fotograficzny, który należy odpowiednio zabezpieczyć, by móc uwiecznić emocjonujący lot. W zależności od wybranej opcji lot trwa 20 lub 30 minut.

Widoki

Start lotu odbywa się z lądowisk w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego. Pilot zasiadający za sterami motolotni obierze najciekawszą trasę, by zaprezentować najpiękniejsze polskie krajobrazy – walory Ziemi Lubuskiej: zakola rzeki Warty, malownicze pola, połacie ziemi usłane zielonymi lasami oraz panoramę miasta. Trasa lotu zostanie dostosowana do oczekiwań pasażera.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do lotu uczestnicy przejdą krótkie szkolenie teoretyczne i zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas lotu. Lot realizowany jest w tandemie z doświadczonym pilotem Maciejem Rudnickim, który na swoim koncie posiada setki odbytych lotów. Nie należy obawiać się o awarię silnika. Motolotnia jest statkiem powietrznym, który nawet po jego wyłączeniu swobodnie szybuje i bezpiecznie ląduje.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Podarujesz prezent w postaci przeżycia, które na długo zapisze się w pamięci
 • Stwarzasz okazję do przeżycia przygody wspólnie z bliską osobą
 • Jest spełnieniem marzeń o lataniu

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Start z lądowisk w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego: Wysoka lub Krzeszyce. Dokładne miejsce ustalane jest na etapie rezerwacji.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić wykonanie lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin. Loty realizowane są od maja do września.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby obdarowane mogą zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój sportowy, dostosowany do pory roku.

 • Wymagania

  Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia. Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Osoby poniżej 16 lat mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Istnieje możliwość zabrania sprzętu video na pokład, jednak należy to wcześniej skonsultować z pilotem.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product