Lot paralotnią dla dwóch osób

(9)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Widokowy lot paralotnią dla dwóch osób w wybranej lokalizacji. Lot w zależności od miejsca realizowany jest jednocześnie lub jeden po drugim.

KOMU PODAROWAĆ LOT PARALOTNIĄ DLA DWOJGA?

  • Młodej Parze w prezencie ślubnym
  • Parze, która uwielbia atrakcje powietrzne
  • Bliskiej osobie, jako oryginalny prezent urodzinowy

LOT WIDOKOWY PARALOTNIĄ DLA DWOJGA

Lot paralotnią to niepowtarzalna okazja do przeżycia podniebnej przygody pełnej niezapomnianych, górskich krajobrazów. Widokowe loty realizowane są certyfikowaną paralotnią dwumiejscową, którą pilotuje instruktor, w zalezności od lokalizacji realizowane są jednocześnie lub jeden po drugim. Lot trwa od 10 do 20 minut. Paralotnia nie posiada silnika, a długość lotu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych.
Istnieją przeciwwskazania do realizacji lotu, a są nimi: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy wcześniejszą konsultację lekarską.

BEZPIECZEŃSTWO

Loty prowadzone są przez doświadczonych pilotów, którzy spełniają wszystkie wymagania formalne uprawniające do realizacji lotu. Loty odbywają się na najnowocześniejszym, bezpiecznym sprzęcie, który posiada odpowiednie atesty. Przed rozpoczęciem lotu pilot zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie lotu oraz zaprezentuje paralotnię, wyjaśniając sposób jej funkcjonowania. Na czas lotu uczestnicy otrzymują kaski.

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT, PONIEWAŻ

  • Stwarza możliwość podziwiania malowniczych krajobrazów z lotu ptaka
  • Jest spełnieniem marzeń o podniebnych przygodach
  • Jest przeżyciem niosącym wiele niezapomnianych emocji i pięknych wspomnień

Cena od: 614 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 3 dostępnych)

  (zmień)

Cena: