Lot paralotnią dla dwóch osób – Białystok

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Czas trwania zależy od wybranego wariantu.

Lokalizacja

Prezent realizowany w okolicach Białegostoku, w miejscowościach Żółtki i Suraż. Dokładny adres ustalany jest z instruktorem.

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany od kwietnia do końca sierpnia. Opady deszczu, chmury burzowe, silny lub porywisty wiatr mogą uniemożliwić wykonanie lotu. O możliwości wykonania lotu decyduje pilot.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować lot z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Strój wygodny, niekrępujący ruchów. Obowiązkowo długie spodnie i sportowe obuwie, najlepiej wysokie, opinające kostkę. Latem polecamy okulary przeciwsłoneczne. Warto również zabrać rękawiczki.

Wymagania

Brak przeciwwskazań lekarskich, waga do 100 kg, umiarkowana sprawność fizyczna (w czasie startu i lądowania może zaistnieć konieczność krótkiego podbiegnięcia po płaskim terenie).

Wariant

Lot widokowy

Opinie (4)

2021-06-04

Suuuuper sprawa, piękne widoki, świetna atmosfera i indywidualne podejście
Cóż więcej dodać, POLECAM każdemu :)

2021-04-18

Kupiliśmy lot paralotnią dla dwóch osób jako prezent ślubny dla znajomych. Bardzo lubią aktywne atrakcje więc byli zadowoleni z takiego prezentu.

2021-03-30

zdecydowaliśmy się z dziewczyną na lot dla dwóch osób - super przeżycie, naprawdę warto ;)

Dodaj Opinię

Lot paralotnią dla dwóch osób – Białystok

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Pakiet dwóch lotów paralotnią wykonywanych jeden po drugim, tego samego dnia. Start odbywa się w okolicach Białegostoku, najczęściej są to Żółtki lub Suraż. Lot w zależności od wybranej opcji jest widokowy (10 minut) lub termiczny (30 minut).

Komu podarować lot paralotnią dla dwojga?

 • Parze, która uwielbia próbować nowych rzeczy

 • Przyjaciołom z Białegostoku, których pasjonują sporty ekstremalne

 • Rodzicom, którzy nie boją się nowych wyzwań

Lot paralotnią dla dwojga

Lot paralotnią to niezwykła, podniebna przygoda, nie zakłócana przez szum silnika i pozwalająca na bezpośredni kontakt z powietrzem. Lot w zależności od wybranego wariantu jest widokowy lub termiczny i umożliwia podziwianie krajobrazów województwa podlaskiego z lotu ptaka.
Na życzenie osób obdarowanych pilot może wykonać bardziej dynamiczne manewry, które dostarczą więcej adrenaliny, ale mogą skrócić czas lotu.
Lot paralotnią dla dwojga to pakiet dwóch lotów, wykonywanych jeden po drugim, tego samego dnia. Za każdym razem lecą dwie osoby, czyli pilot i pasażer.

Lot widokowy

Lot podczas którego paralotnia osiąga wysokość około 500 metrów nad ziemią. W zależności od warunków atmosferycznych atrakcja trwa około 10 minut. Loty widokowe realizowane są przez cały rok, również zimą, jednak warunkiem jest bezwietrzna pogoda oraz brak jakichkolwiek opadów.

Lot termiczny

Lot termiczny jest prezentem sezonowym i wykorzystać go można w okresie od kwietnia do końca sierpnia. Paralotnia wznosi się tutaj, zależnie od poziomu chmur, na wysokość od 1000 do nawet 2000 metrów nad ziemią! Atrakcja trwa około 30 minut.

Bezpieczeństwo

Loty prowadzone są przez doświadczonych pilotów, którzy spełniają wszystkie wymagania formalne uprawniające do realizacji lotu. Loty odbywają się na najnowocześniejszym, bezpiecznym sprzęcie, który posiada odpowiednie atesty. Przed rozpoczęciem lotu pilot zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie lotu oraz zaprezentuje paralotnię, wyjaśniając sposób jej funkcjonowania.

Lot w tandemie

Lot paralotnią jest lotem tandemowym, co oznacza, że realizowany jest na dwumiejscowej paralotni, na której uczestnik zajmuje miejsce pasażera. Pilot odpowiedzialny jest za przebieg i bezpieczeństwo lotu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu paralotnią: epilepsja, choroby serca. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem.

Widoki

Loty paralotnią realizowane są w okolicach Białegostoku, najczęściej w miejscowościach Żółtki i Suraż, które są szczególnie atrakcyjne pod względem widoków. Startując z tych miejscowości można podziwiać z lotu ptaka panoramę Białegostoku oraz część Narwiańskiego Parku Narodowego z charakterystyczną siecią odnóg, starorzeczy i rozlewisk rzeki Narew.

Przebieg atrakcji

 • Ustalenie terminu realizacji z uwzględnieniem warunków pogodowych

 • Szkolenie z zasad bezpieczeństwa i przygotowanie do lotu

 • Lot paralotnią (w zależności od wybranego wariantu: 10 lub 30 minut)

 • Podsumowanie lotu

 • Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Wspomnienia z lotu pozostaną pamiątką na lata

 • Stwarzasz możliwość do spędzenia czasu razem w niecodzienny sposób

 • Spełnisz marzenie o podniebnej przygodzie

Realizacja

WING'S UP Szkoła Paralotniowa

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
pinezka
Białystok  - kliknij żeby zmienić

Białystok   (zmień)

Cena:

Wariant:  Lot widokowy

Cena: 399 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto