Lot Awionetką – Włocławek

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot trwa 15 minut

Lokalizacja

Lotnisko Aeroklubu Włocławskiego, Kruszyn

Pogoda

Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić wykonanie lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwować wydarzenie z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, obuwie na płaskiej podeszwie oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny.

Wymagania

Osoby poniżej 18 r.ż. muszą posiadać zgodę rodziców/opiekunów. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Maksymalny wzrost: 195 cm.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni wcześniej.

Ważność vouchera

365

2020-07-16
4/5

lot

Pełen profesjonalizm. Czułam się bezpiecznie choć nutka adrenaliny też sie pojawiła.

2020-06-23
5/5

Awionetka

Super lot, piękne widoki i bardzo miły Pan Pilot :)

2019-10-22
5/5

Lot awionetką

Niezapomniane przeżycie, świetne widoki, adrenalinka:) Bardzo mi się podobało:)

2019-08-12
4.66667/5

Awionetka

Pierwszy kontakt z awionetką był bardzo emocjonujacy. Denerwowała sie bardzo, jak się okazalo nie było zupełnie ku temu powodów. Z lotu ptaka można podziwaić okolice lotniska. Polecam takie pozytywne emocje i myslę, że prezent spodoba się każdemu.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

25.05.2020

Witam, Czy jest możliwy lot awionetka dla dwojga we Włocławku ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
We Włocławku posiadamy loty jednoosobowe. Loty dla dwojga dostępne pod linkiem --> https://prezentmarzen.com/rodzinny-lot-awionetka-dla-3-osob-niepolomice/?search_query=lot+awionetka+dla+dwojga&results=16

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Zapoznawczy lot awionetką nad Włocławkiem trwa 15 minut. Start odbywa się z lotniska Kruszyn oddalonego od centrum miasta o około 10 km.

KOMU PODAROWAĆ LOT AWIONETKĄ?

  • Osobie, która uwielbia podniebne atrakcje
  • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent urodzinowy
  • Miłośnikowi niebanalnych przeżyć

LOT AWIONETKĄ 

Lot realizowany jest na terenie lotniska Kruszyn, przynależnego do Aeroklubu Włocławskiego, oddalonego o 10 km od centrum miasta. Po spotkaniu z pilotem, obdarowany zostanie zapoznany z samolotem oraz przyrządami i urządzeniami, w które jest wyposażony. Pozna także zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w czasie lotu oraz nauczy się podstaw meteorologii. Po naziemnym wstępnie, uczestnik zajmie miejsce w samolocie (Cessna 172N) i odbędzie 15 minutowy, zapoznawczy lot nad Włocławkiem.

AWIONETKA

Awionetką nazywane są głównie małe samoloty, najczęściej 2-4 osobowe, jednosilnikowe, rzadziej dwusilnikowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do lotów turystycznych czy szkoleń, ale także jako hol dla szybowców. Ze względu na to, że są to samoloty o masie własnej nie przekraczającej 5700 kg (samoloty lekkie) to pilot musi posiadać licencje turystyczną PPL (A). Cessna jest najpopularniejszym samolotem treningowym zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.
Lot realizowany jest awionetką Cessna 172. To amerykański model, od lat cieszący się dużą popularnością jako samolot turystyczny i treningowo-szkoleniowy, osiągający prędkość przelotową 220 km/h.

BEZPIECZEŃSTWO

Piloci posiadają licencje turystyczną PPL (A), która upoważnia ich do sterowania samolotem turystycznym. Na bezpieczeństwo lotu składa się wieloletnie doświadczenie pilotów, kilka tysięcy godzin za sterami samolotu oraz regularne kontrole maszyn. Każdy statek powietrzny spełnia surowe normy bezpieczeństwa, a sam lot zapoznawczy odbywaj się w ramach certyfikacji ATO (Approved Training Organisation) oraz SPO (Specialised Operations)

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT, PONIEWAŻ

  • To niezwykła przygoda, dostarczająca wielu pozytywnych emocji
  • To możliwość zdobycia zupełnie nowego doświadczenia
  • Stworzy okazję do podziwiania krajobrazów i miasta z niecodziennej perspektywy
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 169 zł

P0006007

Ocena 

5/5
4