Lot Awionetką Cessna 150 – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Pobyt w samolocie potrwa ok. 25 minut z czego lot trwa 15 minut. Na całą realizację należy przeznaczyć ok. 60 minut.

Lokalizacja

Lotnisko Aeroklubu Warszawskiego, ul. Księżycowa 1

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy, realizowany od kwietnia do października. Opady, niska podstawa chmur oraz silny wiatr mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny i/lub kamerę.

Wymagania

Minimalny wzrost: 130 cm, maksymalny wzrost: 200 cm, maksymalna waga: 110 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica/opiekuna lub wymagana jest jego obecność.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed lotem.

Opinie (8)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-11

Za takie widoki można zabić :D a odczucia podczas lotu awionetką całkowicie inne niż przy samolocie pasażerskim, polecam spróbować

2021-03-27

Dostałam od przyjaciółek na wieczór panieński, pierwszy raz widziałam W-wę z tej perspektywy, super!

2020-05-22

Obdarowałam męża w związku z jego 30 urodzinami. Od zawsze fascynuje się samolotami i lotnictwem, także zadowolony bardzo. Sama realizacja na najwyższym poziomie. Z prezentu pozostała super pamiątka tj zdjęcia oraz oczywiście wspomnienia :)

Dodaj Opinię

Lot Awionetką Cessna 150 – Warszawa

FAQ

24.06.2020
Dzień dobry, jestem zainteresowana kupnem tego przelotu i mam kilka pytań 1. czy ta oferta jest aktualna? 2. czy nic się nie zmieniło i nie jest to przelot grupowy? 3. czy mogłabym się umówić na konkretny dzień na przelot tzn. zarezerwować lot.(o ile pogoda dopisze) Zależy mi na konkretnej dacie, jakoże byłby to przelot na urodziny. Bardzo dziękuje za odpowiedź! :)
Odpowiedź z 24.06.2020
Oferta jest aktualna. Lot odbywa się jedynie poprzez osobę obdarowaną. Realizacje są umawiane poprzez bezpośredni kontakt z Pilotem po wykupieniu biletu poprzez zakładkę https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ Zapraszamy do zakupu
05.08.2019
Dzien dobry, w ile osob odbywa sie lot, tylko pilot i 1 osoba czy w wiekszej grupie? Dziekuje i pozdrawiam
Odpowiedź z 06.08.2019
Awionetka Cessna 150 posiada 2 miejsca ( dla pilota i 1 pasażera).
03.04.2018
Witam, czy usługa jest nadal w ofercie?
Odpowiedź z 04.04.2018
Ta oferta jest archiwalna. Poniżej załączam aktualne oferty lotów awionetką: https://prezentmarzen.com/lot-awionetka-cessna/, https://prezentmarzen.com/rodzinny-lot-awionetka-dla-3-osob-warszaw/.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Widokowy lot awionetką nad Warszawą trwa około 15 minut i odbywa się na pokładzie samolotu Cessna 150.

Komu podarować lot awionetką?

  • Przyjacielowi z Warszawy, który uwielbia podniebne atrakcje
  • Mężczyźnie, który interesuje się lotnictwem
  • Każdej osobie, która chce zwiedzić stolice Polski z niecodziennej perspektywy

Atrakcja

Po spotkaniu z pilotem, obdarowany zostanie zapoznany z samolotem, oraz przyrządami i urządzeniami, w które jest wyposażony. Pozna także zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w czasie lotu. Kolejny krok to rozpoczęcie lotu, podczas którego będzie można podziwiać malownicze krajobrazy z zupełnie innej perspektywy. Pobyt w samolocie potrwa 25 minut z czego 15 minut trwa sam lot, a na całą realizację należy przeznaczyć ok. 60 minut. Realizacja odbywa się na pokładzie samolotu Cessna 150.

Widoki

Lot odbywa się nad Warszawą oraz jej malowniczymi okolicami. Na uczestników czekają czerwone dachy Starego Miasta, Plac Piłsudskiego, Stadion Narodowy, a następnie wzdłuż Wisły w stronę mostu Siekierkowskiego, piękne oraz rozległe tereny okolic Józefowa, Otwocka, aż do Góry Kalwarii.
W dalszej trasie pilot skieruję samolot nad mieniącą się promieniami taflę Zalewu Zegrzyńskiego, połączenie Bugu i Narwi, a następnie Most północny i rezerwat w Kampinosie, aby lecąc znów po skraju Warszawy wrócić do lądowania.

Awionetka

Awionetką nazywane są głównie małe samoloty, najczęściej 2-4 osobowe, jednosilnikowe, rzadziej dwusilnikowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do lotów turystycznych czy szkoleń, ale także jako hol dla szybowców. Ze względu na to, że są to samoloty o masie własnej nie przekraczającej 5700 kg (samoloty lekkie) to pilot musi posiadać licencje turystyczną PPL (A). Cessna jest najpopularniejszym samolotem treningowym zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Potężna maszyna amerykańskiej produkcji Cessna 150 jest dwuosobowym samolotem jednosilnikowym.

Bezpieczeństwo

Piloci posiadają licencje turystyczną PPL (A), która upoważnia ich do sterowania samolotem turystycznym. Na bezpieczeństwo lotu składa się wieloletnie doświadczenie pilotów, kilka tysięcy godzin za sterami samolotu oraz regularne kontrole maszyn. Każdy statek powietrzny spełnia surowe normy bezpieczeństwa, a sam lot objęty jest ubezpieczeniem i certyfikatem AOC (Air Operator Certificate).

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Stwarzasz niecodzienną możliwość podziwiania Warszawy z lotu ptaka
  • Spełnisz marzenie, którego realizacja na długo pozostanie w pamięci

 

 

Realizacja

-15% 599 zł Cena: 509,15 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599,00
ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000145