Lekcja snowboardu

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Lekcja snowboardu odbywa się pod okiem instruktora, który szkolenie dopasuje indywidualnie do umiejętności osoby obdarowanej.

Komu podarować lekcję snowboardu?

  • Mężczyźnie, który lubi aktywnie spędzać czas
  • Każdej osobie, która chce się nauczyć jeździć na desce snowboardowej
  • Przyjacielowi, który jest miłośnikiem zimowych sportów
  • Snowbordziście, który chce podszlifować swoje umiejętności

Atrakcja

Po wcześniejszej rezerwacji terminu, osoba obdarowana stawia się na miejscu realizacji z ważnym odcinkiem vouchera. Szkolenie prowadzi doświadczony instruktor a zakres dobiera indywidualnie do umiejętności osoby obdarowanej. Atrakcja przeznaczona jest dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z tym sportem, a także dla osób z doświadczeniem. 

Snowboarding

Snowboarding to sport zimowy polegający na zjeździe po stoku na desce. Za początki tej dyscypliny uznaje się rok 1965. w 1998 snowboarding został wprowadzony do Zimowych Igrzysk Olimpijskich jako jedna z dyscyplin. Można wyróżnić cztery style: freestyle – efektowne triki zazwyczaj z wykorzystaniem skoczni, boxów itp., styl alpejski – jazda po przygotowanym stoku (wyścigowa lub ekstremalna), freeride – jazda poza przygotowanymi stokami, snowcross – jazda na czas po trasie z przeszkodami.

Bezpieczeństwo

Nad przebiegiem atrakcji czuwa licencjonowany instruktor, który oprócz praktycznej nauki, udziela także rad i wskazówek dotyczących techniki. Instruktor przede wszystkim dba o bezpieczeństwo podczas lekcji snowboardu.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent w formie przeżyć
  • Idealny prezent dla miłośnika sportów zimowych
  • Jednorazowa lekcja jazdy na desce może być początkiem przygody z tym sportem
Czytaj więcej
Wybrana lokalizacja
(spośród 2 dostępnych)
Wybierz lokalizację
  (zmień)

od 94 zł

Kup przez telefon
Dostępne w
2 lokalizacjach!