Karnet Jumping Fitness do Parku Trampolin dla dwojga – Rzeszów

3731

Jumping Fitness - innowacyjny sposób na szczupłą sylwetkę

Zajęcia fitness na trampolinie to zupełnie nowy sposób wykorzystywany w walce z nadmierną wagą. Aktywny udział w zajęciach fitness na trampolinach stwarza możliwość spalenia nawet 1000 kcal w ciągu jednej godziny! Ćwiczenia przy użyciu trampolin dają olśniewające efekty! Wspomagają walkę z cellulitem i zbędną tkanką tłuszczową. Korzystnie wpływają na rozwój układu mięśniowego oraz modelują sylwetkę. Trening na trampolinie zmusza mięśnie do szybkich i cyklicznych skurczów, które w praktyce przypominają ruchy wykonywane podczas sprintu. W odróżnieniu jednak od biegania taki trening nie obciąża stawów oraz kręgosłupa, zatem nawet osoby z dużą nadwagą lub bólami kolan czy bioder mogą w przyjemny sposób rozpocząć starania o nowe ciało i lepsze samopoczucie!

Skok po zdrowie dla każdego!

W zajęciach na trampolinach może skorzystać niemalże każdy, bez względu na wiek czy płeć. Trening na trampolinach jest przede wszystkich fantastyczną rozrywką zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Połączenie świetnej zabawy z dbałością o własne zdrowie to najlepsza droga do osiągnięcia zamierzanego sukcesu!

Happy Jump - Park trampolin

Happy Jump to innowacyjny, pierwszy tego typu obiekt rekreacyjno - sportowy na Podkarpaciu. Park trampolin w Rzeszowie składa się z zestawu 26, połączonych ze sobą prostokątnych trampolin oraz basenu piankowego, który gwarantuje bezpieczne zakończenie każdej akrobacji. Obiekt o powierzchni 335 m2 to miejsce, gdzie można zaznać niezwykłych emocji podczas fantastycznej zabawy oraz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie w sposób zupełnie innowacyjny. Happy Jump to także miejsce wykonywania profesjonalnych ćwiczeń wytrzymałościowych, siłowych oraz fitness.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość spotkań

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Torowa 2, Park Trampolin Happy Jump

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji mogą wziąć tylko osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany strój sportowy, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  WYMAGANIA: Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Do dyspozycji każdego z uczestników jest poczekalnia z kącikiem zabaw dla najmłodszych, szatnie z szafkami i toalety z prysznicami.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product