Karnet Jumping Fitness do Parku Trampolin dla dwojga – Rzeszów

3731

Jumping Fitness - innowacyjny sposób na szczupłą sylwetkę

Zajęcia fitness na trampolinie to zupełnie nowy sposób wykorzystywany w walce z nadmierną wagą. Aktywny udział w zajęciach fitness na trampolinach stwarza możliwość spalenia nawet 1000 kcal w ciągu jednej godziny! Ćwiczenia przy użyciu trampolin dają olśniewające efekty! Wspomagają walkę z cellulitem i zbędną tkanką tłuszczową. Korzystnie wpływają na rozwój układu mięśniowego oraz modelują sylwetkę. Trening na trampolinie zmusza mięśnie do szybkich i cyklicznych skurczów, które w praktyce przypominają ruchy wykonywane podczas sprintu. W odróżnieniu jednak od biegania taki trening nie obciąża stawów oraz kręgosłupa, zatem nawet osoby z dużą nadwagą lub bólami kolan czy bioder mogą w przyjemny sposób rozpocząć starania o nowe ciało i lepsze samopoczucie!

Skok po zdrowie dla każdego!

W zajęciach na trampolinach może skorzystać niemalże każdy, bez względu na wiek czy płeć. Trening na trampolinach jest przede wszystkich fantastyczną rozrywką zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Połączenie świetnej zabawy z dbałością o własne zdrowie to najlepsza droga do osiągnięcia zamierzanego sukcesu!

Happy Jump - Park trampolin

Happy Jump to innowacyjny, pierwszy tego typu obiekt rekreacyjno - sportowy na Podkarpaciu. Park trampolin w Rzeszowie składa się z zestawu 26, połączonych ze sobą prostokątnych trampolin oraz basenu piankowego, który gwarantuje bezpieczne zakończenie każdej akrobacji. Obiekt o powierzchni 335 m2 to miejsce, gdzie można zaznać niezwykłych emocji podczas fantastycznej zabawy oraz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie w sposób zupełnie innowacyjny. Happy Jump to także miejsce wykonywania profesjonalnych ćwiczeń wytrzymałościowych, siłowych oraz fitness.

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość spotkań

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Torowa 2, Park Trampolin Happy Jump

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji mogą wziąć tylko osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany strój sportowy, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  WYMAGANIA: Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Do dyspozycji każdego z uczestników jest poczekalnia z kącikiem zabaw dla najmłodszych, szatnie z szafkami i toalety z prysznicami.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności