Jazda za kierownicą Ariel Atom – Tor Toruń

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Ilość okrążeń

1 okrążenie

Lokalizacja

Tor Toruń, ul. Łukasiewicza 66

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi, które będą obserwowały jazdę.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B. Minimalny wzrost: 150 cm.

Informacje dodatkowe

Długość jednego okrążenia toru to ok. 1 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie (3)

2021-04-14

Podarowałam jazdę ariel atom mężowi był zachwycony z tak szybkiego auta!

2021-03-30

Takie auto jak Ariel Atom trzeba dobrze wyczuć, bo jest niesamowicie lekkie. Całkowicie inne doświadczenie niż jak jazda za kierownicą na co dzień.

2019-09-24

Dzięki temu że ariel atom jest tak lekki, jazda wygląda nieco inaczej niż samochodem. Wrażenia po jeździe takim pojazdem zostaną w głowie na długo. !!!!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Jazda za kierownicą Ariel Atom – Tor Toruń

FAQ

24.11.2020

Czy są ograniczenia wiekowe ? chciałam kupić ten prezent dla 15 latka

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W ramach prezentu - jazda za kierownicą - wymagane jest prawo jazdy kat. B. Dla 15latka (pow. 150cm) sugerujemy jazdę jako pasażer: https://prezentmarzen.com/jazda-lamborghini-gallardo-dla-dziecka-jako-pasazer-tor-torun/ , https://prezentmarzen.com/jazda-fordem-mustangiem-dla-dziecka-jako-pasazer-tor-torun/ , https://prezentmarzen.com/jazda-ferrari-dla-dziecka-jako-pasazer-tor-torun/

17.06.2020

Czy w ilość okrążeń wchodzi okrążenie zapoznawcze?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie. Uczestnik po przybyciu na miejsce, zostaje zapoznany z pojazdem i zasadami bezpieczeństwa. Następnie zasiada za kierownicą, a na miejscu pasażera siada kierowca, który czuwa nad bezpieczeństwem, a także udzieli potrzebnych wskazówek, aby w pełni wykorzystać potencjał pojazdu. 

06.02.2020

Witam, czy możliwa jest płatność przy odbiorze?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, oczywiście. Dostępne formy płatności: przelew, PayU oraz płatność przy odbiorze.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda za kierownicą bolidu Ariel Atom realizowana podczas eventów motoryzacyjnych na Torze wyścigowym w Toruniu. Przed jazdą odbywa się krótkie szkolenie. Instruktor zajmuje miejsce pasażera i bierze udział w przejażdżce.

Komu podarować jazdę Ariel Atom?

 • Mężczyźnie, który uwielbia szybkie auta
 • Każdemu, kto od zawsze marzył, by zasiąść za kierownicą bolidu
 • Fanom Formuły 1

Atrakcja

Jazda za kierownicą Ariel Atom to okazja do spróbowania własnych sił w zakresie prowadzenia szybkiego bolidu, po krętej trasie toru wyścigowego. Jazda realizowana jest na terenie toru w Toruniu podczas organizowanego tam eventu motoryzacyjnego. Przed jazdą odbywa się krótkie szkolenie dotyczące auta, zasad bezpieczeństwa oraz zasad obowiązujących na torze. Przejażdżka odbywa się w towarzystwie instruktora, który zajmuje fotel pasażera i z tego miejsca kontroluje prawidłowy przebieg atrakcji. 

Ariel Atom

Ariel Atom to rodzaj bolidu, którego nadwozie oparte jest na konstrukcji rurowej. Auto nie posiada okien, drzwi oraz dachu co znacznie wpływa na jego niewielką masę całkowitą. Auto jest niezwykle szybkie, przyspiesza do setki w niecałe 3 sekundy. W roku 2011 Ariel Atom 500 ustanowił rekord na torze testowym Top Gear. Czas 1:15,1 pozwolił na przyznanie tytułu najszybszego samochodu.

Parametry

 • Silnik: rzędowy 4-cylindrowy
 • Moc: 304 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 2,7 s
 • Prędkość maksymalna: 249 km/h

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. W jeździe uczestniczy instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który zajmuje miejsce pasażera.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor i rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie z instruktorem
 4. Jazda za kierownicą Ariel Atom
 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji – MotoPark Toruń

Tor Toruń jest obiektem przygotowanym na potrzeby szkoleń, treningów i wyścigów samochodowych. Na terenie obiektu znajduje się asfaltowy tor wyścigowy o długości 1050 m, a także dodatkowy tor asfaltowo-szutrowy wykorzystywany do przejazdów rajdowych. W sąsiedztwie obiektu umieszczone są także profesjonalne korty tenisowe, teren zielony z miejscem do grillowania, czy pole do paintballa. Warto więc zarezerwować sobie dłuższą chwilę i skorzystać z dodatkowych możliwości spędzenia czasu na terenie toru. 

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny prezent
 • Spełniasz marzenie o przejażdżce bolidem
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Ilość okrążeń:  1 okrążenie

Cena: 299 zł

Opcja BEZ ENDU
29,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny