Jazda Subaru Impreza STI RA – Tor Krzywa

Przejażdżka Subaru Imprezą na torze samochodowym w Bolesławcu. Przed realizacją odbywa się krótkie szkolenie pod okiem instruktora, który nadzoruje przebieg atrakcji.

Komu podarować przejażdżkę Subaru Imprezą?

 • miłośnikowi WRC
 • każdemu kierowcy, który marzy o przejeździe samochodem rajdowym
 • fanowi rajdów samochodowych

Atrakcja

Uczestnik, po przybyciu na tor w Bolesławcu zostanie zapoznany z pojazdem i zasadami realizacji podczas krótkiego szkolenia pod okiem instruktora - doświadczonego kierowcy rajdowego. Następnie zajmie miejsce kierowcy i pokona wyznaczony dystans. Instruktor, z miejsca pasażera będzie nadzorował prawidłowy przebieg realizacji. Ostatnie okrążenie uczestnik pokona na miejscu pasażera, a instruktor zademonstruje możliwości pojazdu. 

SUBARU IMPREZA

Produkowane przez japoński koncern Subaru Impreza jest prawdziwą legenda WRC. Pierwsze egzemplarze powstały w 1992 roku i już dwa lata później odnosiły sukcesy w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rajdach samochodowych.

Parametry

 • Moc: 300KM
 • Przyspieszenie: 4.3 sec
 • Prędkość maks.: 250 km/h
 • Rozstaw osi: 2525 mm

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu pasażera zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

PRZEBIEG ATRAKCJI

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor, rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie
 4. Jazda na miejscu kierowcy Subaru Impreza
 5. Jedno okrążenie na miejscu pasażera

Tor Krzywa

Tor Krzywa - dawna Rakietowa Wrocław

Tor Krzywa zlokalizowany jest na terenie byłego lotniska. Długość toru to 1 km. Kierowcy mogą korzystać z płyty poślizgowej, przestrzeń płyty lotniska umożliwia testy szybkich samochodów i pozwala zmierzyć się z poślizgami bez ograniczeń szerokości toru – polecamy szczególnie zimą, na torze śnieżno-lodowym.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • to okazja do sprawdzenia swoich możliwości za kierownicą pojazdu rajdowego
 • prezent będzie odpowiedni dla każdego pasjonata motoryzacji
 • przejażdżka legendami WRC to marzenie milionów kierowców
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Krzywa LSSE Obszar Krzywa

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów śniegu termin realizacji może ulec zmianie. Jazdy odbywają się w wybrane dni weekendów każdego miesiąca.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów, obuwie z płaską podeszwą.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat. Prawo jazdy kat. B jest wymagane.

 • Informacje dodatkowe

  Długość 1 okrążenia toru to 1,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym terminem wyprzedzenia. Każdy uczestnik dostanie film onboard z własnej przejażdżki. W tym celu prosimy wziąć ze sobą kartę pamięci SD.

#zygi229

Cześć! Auta nie ma co opisywać bo kto siedzi w tym temacie ten wie co to za sprzęt! Powiem tylko, że ja pałowałem i latałem bokami, ale jak zamieniłem się z instruktorem to dopiero zobaczyłem do czego auto zostało stworzone! POLECAM !!!!!!!!!

#Pączek

Tor jest naprawdę wielki. W samochodzie siedzi instruktor, który pomaga wykorzystać pełną moc i możliwości Subaru. Jazda zaspokoiła moje wyobrażenia o szybkiej jeździe dobrym autem.

#magda

Chciałabym się zapytać o wygląd tego toru w Bolesławcu, ponieważ mam zamiar sprezentowac taką jazdę subaru mojemu chłopakowi, a nie jestem pewna czy ten tor będzie odpowiedni (chodzi mi głównie o zakręty i ogólną prezentacje toru) wychodzę z założenia, że jeśli zakrętów i takich uliczek jest więcej to jest też więcej frajdy dla chłopaka który chciałby się wyszaleć.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tor ma odcinki proste jak i zakręty - przystosowany jest do każdego rodzaju jazd, więc klienci zawsze są zadowoleni z realizacji. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

Social Media
Płatności