Ekstremalna jazda Subaru WRX STI 2017 – Tor Krzywa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Liczba okrążeń

6 okrążeń

Lokalizacja

Tor Wrocław-Krzywa, Osła 1JA, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia

Więcej informacji

Pogoda

Realizacja może nie odbyć się z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku atrakcja zostanie przełożona na najbliższy dostępny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd. Realizacja od marca do listopada.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających. Prezent dostępny od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski..

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Długość 1 okrążenia toru to 1,8 km.

Opinie (8)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-24

Wszytko sprawnie. Jazda super. Fajne zaplecze, polecam.

2021-04-15

Trafiony prezent, bardzo udany dzień!

2021-04-12

Kupiłam ekstremalną jazdę subaru WRX dla chłopaka który jest fanem motoryzacji. Super cena, bo obejmuje aż 6 okrążeń, więc chłopak będzie mógł się poczuć jak profesjonalny kierowca.

Dodaj Opinię

Ekstremalna jazda Subaru WRX STI 2017 – Tor Krzywa

FAQ

02.07.2020
Dzień dobry, czy jeśli na miejscu kolega chciałby się także przejechać takim super autem to czy będzie mógł na miejscu dokonać zakupu takiej przejażdżki czy trzeba wcześniej decydować i rezerwować?
Odpowiedź z 02.07.2020
Należy zakupić prezent i zarezerwować z min. 14 - dniowym wyprzedzeniem przed planowanym eventem motoryzacyjnym. Kalendarz jazd znajduje się na naszej stronie internetowej https://prezentmarzen.com/kalendarz/. 
Zadaj pytanie

Mapa

Ekstremalna jazda Subaru WRX STI model 2017 na torze Krzywa w okolicy Bolesławca. Jazda obejmuje 6, 8 lub 13 okrążeń za kierownicą w zależności od wybranej opcji.

Komu podarować jazdę Subaru WRX STI?

 • Miłośnikowi marki Subaru
 • Pasjonatowi rajdów samochodowych
 • Każdemu, kto chciałby zaznać prawdziwych rajdowych emocji

Jazda Subaru WRX STI

Ekstremalna jazda Subaru WRX STI  to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników rajdów WRC i szybkiej sportowej jazdy. Siadając za kierownicą rajdowego samochodu na torze wyścigowym pod okiem instruktorów, osoba obdarowana będzie miała okazję samodzielnie przetestować możliwości jezdne auta w bezpiecznych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy, instruktor przedstawi zasady obowiązujące na torze, zapozna z samochodem oraz torem jazdy (tor wyznaczony jest pachołkami). 

Subaru Impreza WRX STI

Subaru Impreza w wersji STI (Subaru Tecnica International) produkowane były przez sześć generacji i długo zarezerwowane były dla rynku japońskiego. Auta te poddane były fabrycznemu tuningowi i wykazują się zmienionymi elementami osprzętu silnika, usportowionym zawieszeniem i hamulcami. Jazda realizowana jest najnowszym modelem STI z 2017 roku.

Parametry techniczne

 • Silnik: boxer pojemność 2.4l
 • Moc: 300 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 5,2 s 
 • Prędkość maksymalna: 260 km/h
 • Skrzynia biegów: manualna, 6-biegowa

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych, gdzie doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych - całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem.

Tor Krzywa Wrocław

Tor Krzywa - dawna Rakietowa Wrocław

Tor Wrocław-Krzywa zlokalizowany jest na terenie LSSE Krzywa, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia. Kompleks zajmuje powierzchnię 10 ha i obejmuje tor szkoleniowy wyposażony w maty i kurtyny wodne, tor kartingowy oraz tor wyścigowy. Nitka toru ma od 8 do 16 metrów szerokości i pokryta jest asfaltową nawierzchnią. Tor posiada profesjonalne nagłośnienie, sale szkoleniowe, pełne zaplecze sanitarne, parking, lawetę, ochronę oraz kompleksową obsługę w postaci mechaników, flagowych i instruktorów. Trasa przejazdu liczy 1800 m długości i obejmuje 11 zakrętów, z kolei najdłuższa prosta na torze mierzy 100 m długości.

 • Pozwala spełnić marzenie o przejażdżce rajdowym samochodem
 • Stwarza okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
 • Dostarcza niezapomnianych emocji 
pinezka

Tor Wrocław-Krzywa (Bolesławiec, Legnica)   (zmień)

Cena:

Liczba okrążeń:  6 okrążeń

Cena: 420 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto