Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Trójmieście

Przeprawa przez ciężki teren leśno – łąkowy to właśnie kurs OFF ROAD w Trójmieście! Atrakcja rozpoczyna się od krótkiej teorii, na której omawiane są zasady bezpieczeństwa i zapoznanie z konstrukcją auta terenowego, poznasz obsługę napędów i ważnych akcesoriów niezbędnych do jazdy off – road min. hi-lift , wyciągarka linowa. Najważniejsze, że to szkolenie odbywa się na „żywym” samochodzie jakim jest Nissan Patrol. Następnie rozpoczniesz praktyczną część kursu off – road. Początkowo będziesz poruszał się na płaskim, ale bardzo wyboistym terenie. Trasa głównie położona jest w lesie, więc należy się spodziewać wąskich ścieżek. Stromych podjazdów i przechyleń jest pod dostatkiem, ale uwaga na drzewa, które nie raz będą chciały urwać lusterka! W przypadku większych problemów niezbędna będzie pomoc „przyjaciółki” wyciągarki linowej. Nieodłącznym elementem jazdy OFF ROAD jest przeprawa błotna, bądź wodna. To tylko przedsmak atrakcji jakie czekają na Ciebie podczas jazdy off – road w Trójmieście! Sprawdź to!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Obrzeża miasta Gdańsk

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa minimum 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Auta wykorzystywane do szkolenia to Nissan Patrol GR. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności