Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Trójmiasto

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Indywidualne szkolenie OFF ROAD trwa 3 godziny.

Lokalizacja

Obrzeża miasta Gdańsk

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Auta wykorzystywane do szkolenia to Nissan Patrol GR. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych.

Komu podarować Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4?

  • każdej osobie, która lubi jazdę OFF ROAD
  • osobie, którą fascynują ciężkie i nieprzejezdne trasy samochodowe
  • kierowcy, który lubi prawdziwe wyzwania za kierownicą

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 – Trójmiasto

Przeprawa przez ciężki teren leśno – łąkowy to właśnie Indywidualne szkolenie OFF ROAD w Trójmieście! 3 godzinna przygoda na obrzeżach Gdańska rozpoczyna się od krótkiej teorii, na której omawiane są zasady bezpieczeństwa i zapoznanie się z konstrukcją auta terenowego,. Osoba obdarowana pozna obsługę napędów i ważnych akcesoriów niezbędnych do jazdy off road min. hi-lift , wyciągarka linowa. Najważniejsze, że to szkolenie odbywa się na samochodzie terenowym jakim jest Nissan Patrol. Następnie rozpoczyna się praktyczna część. Początkowo uczestnik będzie poruszał się na bardzo wyboistym terenie. Trasa położona głównie w lesie obfituje w wąskie ścieżek i liczne zakręty. Stromych podjazdów i przechyleń jest pod dostatkiem, ale uwaga na drzewa, które nie raz będą chciały urwać lusterka! W przypadku większych problemów niezbędna będzie pomoc wyciągarki linowej. Nieodłącznym elementem jazdy OFF ROAD jest przeprawa błotna, bądź wodna. To tylko przedsmak atrakcji jakie czekają na podczas Indywidualnego szkolenie OFF ROAD 4x4 Trójmieście!

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • to nie tylko szkolenie, ale także niezapomniana przygoda
  • to spełnienie marzeń każdego mężczyzny
  • szkolenie OFF ROAD to lekcja, z której będzie można korzystać w wielu innych sytuacjach

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 999 zł

P0000157