Strzelanie z broni krótkiej – Koszalin

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Strzelanie na strzelnicy trwa ok. 15-30 minut.

Lokalizacja

Strzelnica Battlefield, Fort Marian, Malechowo 27b (ok. 28 km od Koszalina)

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić atrakcję. Prezent realizowany jest na otwartej strzelnicy. W takim przypadku należy zarezerwować inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających. Minimalny wiek uczestnika to 13 lat. Osoby niepełnoletnie realizują atrakcję za zgodą i w obecności rodziców/opiekunów.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Pakiet obejmuje 70 strzałów, po 10 z każdej z broni: Glock 17 Gen 5, Glock 19X Gen 5, Kimber Pro Raptor II, Heckler & Koch P30L, Sig Sauer LDC II, Beretta M9 Limited, CZ 75 Tactical Sport Orange.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Strzelanie z broni krótkiej – Koszalin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Strzelanie z broni krótkiej na otwartej strzelnicy w Malechowie, ok. 28 km od centrum Koszalina. Osoba obdarowana odda serię 70 strzałów pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Wizyta na strzelnicy trwa ok. 15-30 minut.

Komu podarować strzelanie z broni krótkiej?

 • Osobie, która chciałaby spróbować swoich sił w strzelaniu
 • Mężczyźnie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
 • Każdemu, kto lubi adrenalinę i wyzwania

Strzelanie z broni krótkiej

Strzelanie na strzelnicy pod opieką instruktora to prezent, który pozwoli zaznać niezwykłych emocji, jakie towarzyszą każdemu pociągnięciu za spust. Dzięki nadzorowi doświadczonego instruktora atrakcja jest w pełni bezpieczna. Instruktor przedstawi obowiązujące na strzelnicy zasady bezpieczeństwa oraz podstawowe zasady obsługi broni palnej. Osoba obdarowana przetestuje pod jego okiem 7 rodzajów broni krótkiej. Pakiet obejmuje łącznie 70 strzałów, uczestnik oddaje ich po 10 z każdej broni. Strzelanie na strzelnicy trwa ok. 15-30 minut.

Rodzaje broni

 • Glock 17 Gen 5
 • Glock 19X Gen 5
 • Kimber Pro Raptor II
 • Heckler & Koch P30L
 • Sig Sauer LDC II
 • Beretta M9 Limited
 • CZ 75 Tactical Sport Orange

O strzelnicy

Strzelnica Battlefield to obiekt będący częścią kompleksu militarnego Fort Marian. Strzelnica plenerowa powstała w 2018 roku. Otwarty obiekt strzelecki zajmuje rozległy teren, na którym dostępne są dwie niezależne, szerokie osie strzeleckie, które pozwalają ustawiać cele w dowolnych konfiguracjach. Każda z osi może liczyć minimum 20 stanowisk. Najdłuższa oś mierzy 250 m, a w planach jest utworzenie platformy na dystansie 300 m. Strzelnica Battlefield dysponuje szerokim arsenałem broni oraz kadrą doświadczonych instruktorów. Strzelnica składa się na bazę, której częścią jest także słynne Muzeum Pojazdów Historycznych.


W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Realizowany jest na profesjonalnej strzelnicy
 • Pozwala poznać różne rodzaje broni
 • Dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń

Polecamy ten prezent na:

pinezka
Wybierz lokalizację (spośród 4 dostępnych)

  (zmień)

Cena:

Cena: 389 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009339