Strzelanie z broni bojowej – Olsztyn

3701

Indywidualna nauka strzelania oraz prawidłowego posługiwania się bronią w Olsztynie. Uczestnik w ciągu 90 minut zostanie przeszkolony w zakresie obsługi 6 rodzajów broni i odda łącznie 60 strzałów do celu.

Komu podarować strzelanie z broni bojowej?

 • Przyjacielowi, który interesuje się militariami
 • Kobiecie, która nie boi się nowych wyzwań
 • Mężczyźnie jako prezent urodzinowy

Czym jest strzelanie z broni bojowej i jak przebiega?

Strzelanie z broni bojowej daje osobie na strzelnicy możliwość wypróbowania broni, które cieszą się uznaniem i są popularne. To modele wykorzystywane w armii, policji i służbach. Prezent przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom militariów, ale także ludziom chętnym do poznawania nowych rzeczy. Strzelnica to też świetne miejsce dla poszukujących adrenaliny i dla tych, którzy chcą się odstresować.

Na początku uczestnik przechodzi szkolenie teoretyczne. Poznaje zasady bezpiecznego posługiwania się bronią bojową oraz regulamin strzelnicy. W części praktycznej dowiaduje się, jak przeładowywać i chwytać broń oraz utrzymywać postawę strzelecką. Następnie oddaje 60 strzałów do celu z 6 rodzajów broni (po 10 na każdą): P-64P-83, MAG-95, WIST oraz z dwóch pistoletów maszynowych, tj. PM-63 (RAK) i PM-98 (Glauberyt).

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent w formie przeżyć
 • Stwarzasz możliwość spędzenia wolnego czasu w nietypowy sposób
 • To idealny pomysł na prezent dla osoby, która interesuje się bronią 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Żołnierska 15 (Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie), 10-001 Olsztyn

 • Czas trwania

  Około 90 minut na strzelnicy.

 • Pogoda

  Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Zakaz realizacji pod pływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Atrakcja dostępna dla osób powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product