Rodzinny lot awionetką dla 5 osób – Warszawa

1

Rodzinny lot widokowy to 20 minut spędzone z najbliższymi na pokładzie samolotu. Na uczestników czekają niepowtarzalne widoki Warszawy i okolic.

Komu podarować Rodzinny lot widokowy?

 • Rodzinie, która uwielbia aktywnie spędzać wspólny czas
 • Grupie przyjaciół interesujących się lotnictwem
 • Mieszkańcom Warszawy, którzy chcą spędzić czas w gronie znajomych

Atrakcja

Po rejestracji uczestników instruktor oprowadzi ich po hangarze, pokaże inne samoloty i statki powietrzne oraz przedstawi podstawowe zasady obowiązujące na terenie lotniska. Przed rozpoczęciem lotu pilot zaprezentuje także samolot, którym odbędzie się lot i wytłumaczy uczestnikom zasady aerodynamiki.
Po zajęciu miejsc na pokładzie samolotu pilot będzie mógł rozpocząć lot nad Warszawą. Przez 20 minut przelotu uczestnicy będą mogli fotografować krajobrazy z zupełnie innej perspektywy niż na co dzień.

Przebieg atrakcji

 1. Rejestracja uczestników
 2. Zwiedzanie hangaru i zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa
 3. Lot samolotem (20minut)

Awionetka

Awionetką nazywane są głównie małe samoloty. Najczęściej 2-4 osobowe, jednosilnikowe, rzadziej dwusilnikowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do lotów turystycznych czy szkoleń, ale także jako hol dla szybowców. Ze względu na to, że są to samoloty o masie startowej nie przekraczającej 5700 kg (samoloty lekkie) to pilot musi posiadać licencje turystyczną PPL (A).

Widoki

Lot odbywa się nad Warszawą oraz jej malowniczymi okolicami. Na uczestników czekają czerwone dachy Starego Miasta, Plac Piłsudskiego, Stadion Narodowy (zajrzymy do środka), a następnie wzdłuż Wisły piękne oraz rozległe tereny okolic Józefowa, Otwocka, aż do Góry Kalwarii.
W dalszej trasie pilot skieruję samolot nad mieniącą się promieniami taflę Zalewu Zegrzyńskiego, połączenie Bugu i Narwi, a następnie Most północny i rezerwat w Kampinosie, aby lecąc znów po skraju Warszawy wrócić do lądowania.

Bezpieczeństwo

Piloci posiadają licencje turystyczną PPL (A), która upoważnia ich do sterowania samolotem turystycznym. Na bezpieczeństwo lotu składa się wieloletnie doświadczenie pilotów, kilka tysięcy godzin za sterami samolotu oraz regularne kontrole maszyn. Każdy statek powietrzny spełnia surowe normy bezpieczeństwa, a sam lot objęty jest ubezpieczeniem i certyfikatem AOC (Air Operator Certificate).

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Stworzysz możliwość podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy
 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent dla całej rodziny
 • Osoba obdarowana może zabrać ze sobą najbliższe jej osoby i wspólnie spędzić czas na pokładzie samolotu

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Warszawa-Babice ul. Księżycowa 3, 01-934 Warszawa.

 • Czas trwania

  Lot trwa 20 minut. Całość realizacji prezentu trwa około 60 minut.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić lot w zarezerwowanym terminie - ostateczną decyzję podejmuje pilot. W takiej sytuacji zarezerwujemy dla Państwa kolejny, najbliższy i dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie, w którym czujecie się wygodnie.

 • Wymagania

  Na miejscu realizacji osoby obdarowane pojawiają się z odcinkiem vouchera rezerwacjnego, który uprawnia do realizacji prezentu.

 • Informacje dodatkowe

  Latając z nami macie Państwo pewność, że każdy samolot spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa, piloci mają wieloletnie doświadczenie, oraz że lot jest ubezpieczony i objęty ważnym certyfikatem AOC (Air Operator Certificate)

#beti

jesteśmy ogromne zadowoleni z tej atrakcji! mój mąż fascynuje się lotnictwem wiec uznałam, że na 10 rocznicę będzie to dla niego super prezent. gdy pilot oprowadzał nas po hangarze mój ukochany był wniebowzięty!!! po jego radości wiem, że był to trafiony upominek, na dodatek mogliśmy spędzić wspaniałe chwile z naszymi pociechami :)

#Gosia

Wspaniała atrakcja, zwłaszcza dla dzieci - nasza wesoła trójka była zachwycona. Oglądanie samolotów zrobiło na nich ogromne wrażenie, myślę, że zapamiętają ten dzień do końca życia. Nam z mężem również się bardzo podobało. Samolot bardzo ładny i komfortowy. Lot ekscytujący, a widoki niezapomniane.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product