Rodzinny lot samolotem dla 5 osób – Warszawa

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot trwa 20 minut. Całość realizacji prezentu trwa około 60 minut.

Lokalizacja

Lotnisko Warszawa-Babice ul. Księżycowa 3, 01-934 Warszawa.

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić lot w zarezerwowanym terminie — ostateczną decyzję podejmuje pilot. W takiej sytuacji zarezerwujemy kolejny, najbliższy i dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Na miejscu realizacji osoby obdarowane pojawiają się z odcinkiem vouchera rezerwacyjnego, który uprawnia do realizacji prezentu. Maksymalny wzrost: 195 cm.

Informacje dodatkowe

Latając z nami macie Państwo pewność, że każdy samolot spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa, piloci mają wieloletnie doświadczenie, oraz że lot jest ubezpieczony i objęty ważnym certyfikatem AOC (Air Operator Certificate)

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-03-29

Dostaliśmy w prezencie ślubnym, wzięliśmy ze sobą też świadków i razem zachwycaliśmy się panoramą Warszawy! Naprawdę warto

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
2020-05-15

Prezent kupiłyśmy rodzicom na 25 rocznicę ślubu. Na szczęście zabrali nas ze sobą ;) Super atrakcja, mój tata, który pierwszy raz leciał samolotem zachwycony. Piękne widoki. Zdecydowanie polecam każdej rodzince :)

2015-09-04

jesteśmy ogromne zadowoleni z tej atrakcji! mój mąż fascynuje się lotnictwem wiec uznałam, że na 10 rocznicę będzie to dla niego super prezent. gdy pilot oprowadzał nas po hangarze mój ukochany był wniebowzięty!!! po jego radości wiem, że był to trafiony upominek, na dodatek mogliśmy spędzić wspaniałe chwile z naszymi pociechami :)

Dodaj Opinię

Rodzinny lot samolotem dla 5 osób – Warszawa

FAQ

15.06.2021
Czy 7mio letnie dziecko, może uczestniczyć w locie awionetką?
Odpowiedź z 16.06.2021
Tak, 7-letnie dziecko może brać udział w locie awionetką.
Zadaj pytanie

Mapa

Rodzinny lot widokowy to 20 minut spędzone z najbliższymi na pokładzie samolotu. Na uczestników czekają niepowtarzalne widoki Warszawy i okolic.

Komu podarować Rodzinny lot widokowy?

  • Rodzinie, która uwielbia aktywnie spędzać wspólny czas
  • Grupie przyjaciół interesujących się lotnictwem
  • Mieszkańcom Warszawy, którzy chcą spędzić czas w gronie znajomych

Atrakcja

Po rejestracji uczestników instruktor oprowadzi ich po hangarze, pokaże inne samoloty i statki powietrzne oraz przedstawi podstawowe zasady obowiązujące na terenie lotniska. Przed rozpoczęciem lotu pilot zaprezentuje także samolot, którym odbędzie się lot i wytłumaczy uczestnikom zasady aerodynamiki.
Po zajęciu miejsc na pokładzie samolotu pilot będzie mógł rozpocząć lot nad Warszawą. Przez 20 minut przelotu uczestnicy będą mogli fotografować krajobrazy z zupełnie innej perspektywy niż na co dzień.

Przebieg atrakcji

  1. Rejestracja uczestników
  2. Zwiedzanie hangaru i zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa
  3. Lot samolotem (20minut)

Widoki

Lot odbywa się nad Warszawą oraz jej malowniczymi okolicami. Na uczestników czekają czerwone dachy Starego Miasta, Plac Piłsudskiego, Stadion Narodowy (zajrzymy do środka), a następnie wzdłuż Wisły piękne oraz rozległe tereny okolic Józefowa, Otwocka, aż do Góry Kalwarii.
W dalszej trasie pilot skieruję samolot nad mieniącą się promieniami taflę Zalewu Zegrzyńskiego, połączenie Bugu i Narwi, a następnie Most północny i rezerwat w Kampinosie, aby lecąc znów po skraju Warszawy wrócić do lądowania.

Bezpieczeństwo

Piloci posiadają licencje turystyczną PPL (A), która upoważnia ich do sterowania samolotem turystycznym. Na bezpieczeństwo lotu składa się wieloletnie doświadczenie pilotów, kilka tysięcy godzin za sterami samolotu oraz regularne kontrole maszyn. Każdy statek powietrzny spełnia surowe normy bezpieczeństwa, a sam lot objęty jest ubezpieczeniem i certyfikatem AOC (Air Operator Certificate).

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Stworzysz możliwość podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy
  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent dla całej rodziny
  • Osoba obdarowana może zabrać ze sobą najbliższe jej osoby i wspólnie spędzić czas na pokładzie samolotu

Polecamy ten prezent na: