Relaks w strefie saun – Koszalin

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

3 godziny.

Lokalizacja

Saunarium, ul. Rolna 14, Park Wodny Koszalin

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecany strój kąpielowy.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Voucher zawiera wypożyczenie prześcieradła.

Ważność vouchera

365

2019-08-20
5/5

Uwielbiam saunę

Saunować lubiłem od zawsze, a moja córka dobrze o tym wie i to od niej dostałem voucher. świetne miejsce "dla fanów gatunku" :) niczego nie brakuje - jest nawet grota solna i grota lodowa dla ochłody. voucherów dostałem kilka, zatem na pewno będę wracał. polecam wszystkim

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

24.06.2020

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z atrakcji?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak,  jednak osoby do 16 lat mogą skorzystać ze strefy saun podczas rodzinnego saunowania. 

17.05.2020

Witam serdecznie czy obecną pandemia wpływa na realizację vouchera?? I drugie pytanie czy osoby z nadciśnieniem mogą z tego skorzystać?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Obecnei obowiązuja jeszcze obostrzenia uniemożliwiające takie realizację, ale już niedługo wrócimy do takich realizacji :) Dla osób z niekontrolowanym nadciśnieniem tętniczym sauna jest jednak zakazana. Jeśli jednak regularnie bierzemy leki i nasze ciśnienie się unormowało w prawidłowych wartościach, to (po konsultacji z lekarzem) można z niej korzystać

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Relaks w strefie saun to 3-godzinny pobyt w saunarium mieszczącym się na terenie Parku Wodnego w Koszalinie. Osoba obdarowana może korzystać m.in. z sauny fińskiej, groty lodowej, czy biczy szkockich.

Komu podarować relaks w strefie saun?

 • Zapracowanej osobie, która potrzebuje chwili wytchnienia i odpoczynku
 • Przyjaciółce z Koszalina, która lubi spędzać czas w SPA
 • Mamie, jako oryginalny prezent urodzinowy

Relaks w strefie saun

Pobyt w strefie saun przyczynia się do poprawy samopoczucia i kondycji ciała. Osoba obdarowana będzie miała możliwość skorzystania z różnych rodzajów saun w ciągu 3 godzin spędzonych w saunarium na terenie Parku Wodnego w Koszalinie. Każda z nich ma dobroczynne działanie dla organizmu. Pobyt w saunie niweluje negatywne skutki stresu, odpręża, łagodzi ból różnego pochodzenia, zwłaszcza schorzenia reumatyczne, pobudza krążenie krwi oraz pielęgnuje skórę i poprawia jej wygląd.

Atrakcje na terenie saunarium

 • Łąka słoneczna – nowoczesna forma naturalnego i zdrowego opalania. Łagodny efekt opalania powstaje na zasadzie natychmiastowej pigmentacji. Sprawia ona, że promienie UV stymulują w pierwszej kolejności przesyłanie już istniejącej melaniny do górnych warstw skóry.
 • Grota solna – jej wyjątkowy mikroklimat uzyskiwany dzięki właściwościom soli morskiej przyczynia się do leczenia wielu chorób (alergia, zapalenie zatok, choroby dróg oddechowych). Seans w grocie solnej to niezapomniane chwile relaksu.
 • Kabina infrared – w kabinie ciało poddawane jest elektromagnetycznemu promieniowaniu podczerwonemu, które zawiera wysokie właściwości lecznicze. Regeneruje i oczyszcza organizm. Panująca w niej bezpieczna temperatura 30-60 °C sprawia, że z seansu w kabinie może skorzystać praktycznie każdy, niezależnie od wieku, czy kondycji zdrowotnej.
 • Sauna fińska – to tzw. sucha sauna. Jest to pomieszczenie ogrzewane do wysokiej temperatury (około 80-100 °C). To idealna metoda na detoksykację organizmu, która zapobiega nadmiernemu odkładaniu się wody w organizmie. Umożliwia odpoczynek psychiczny i fizyczny.
 • Sauna ziołowa – to idealne połączenie sauny parowej z leczniczym działaniem ziół, które w kabinie dozowane są za pomocą zintegrowanego rozpylacza. Mieszanki ziołowe korzystnie wpływają na system immunologiczny i poprawiają ukrwienie. Seans korzystnie wpływa na samopoczucie i daje uczucie relaksu.
 • Grota lodowa – pomieszczenie, w którym panuje temperatura około 5°C. Zalecane jest, aby korzystać z niej zaraz po wyjściu z gorącej sauny w celu ochłodzenia ciała, bądź natarcia się lodem. Gwałtowna różnica temperatur zwiększa przepływ krwi, zmniejsza napięcie mięśni, łagodzi bóle oraz przyspiesza metabolizm.
 • Sauna – koloroterapia – to rodzaj sauny wykorzystujący promienie w różnych kolorach. Odpowiednio dobrane kolory działają pobudzająco na miejsca odpowiedzialne za poszczególne funkcje organizmu, takie jak centra energetyczne, drogi i punkty energetyczne, oraz strefy impulsów i organów.
 • Bicze szkockie – zabieg polega na zastosowaniu bodźca zimnego i ciepłego poprzez aplikację strumienia wody z dyszy z odległości 3-4 m. Bicze szkockie to zabieg odchudzający, ujędrniający i antycellulitowy, a także poprawiający ukrwienie skóry.
 • Rytuały saunowe – rytuał wykonywany przez wyszkolonego saunamajstra, który za pomocą zwilżonego ręcznika rozprowadza gorące powietrze po wnętrzu sauny. Używa przy tym wybranych przez siebie aromatów, które w połączeniu ze sztuką poruszania ręcznikiem czynią z rytuału unikalny pokaz. Seans pobudza zmysły i niezwykle relaksuje.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Podarujesz szeroki wybór relaksujących seansów
 • Jest inwestycją w zdrowie bliskiej osoby
 • Stwarzasz okazję do relaksu i wypoczynku

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 57 zł

P0004202

Ocena 

5/5
1