Wspinaczka ściankowa dla dzieci – Kielce

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zajęcia z instruktorem trwają 1 godzinę i są przeznaczone dla 1 dziecka.

Lokalizacja

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio, ul. Czarnowska 17, Kielce

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące moga obserwować realizację z wyznaczonego miejsca

Obowiązujący strój

Wygodny, niekrępujący ruchów. Obuwie sportowe na cienkiej podeszwie.

Wymagania

Na miejsce realizacji uczestnik ma obowiązek zabrać ze sobą voucher prezentowy. Prezent przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Minimalny wiek uczestnika to 4 lata.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wypożyczenie sprzętu do wspinaczki oraz opiekę instruktora.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-18

Trafiony prezent dla dziecka, mój syn uwielbia takie aktywne atrakcje. Widać było że dobrze się bawił

2021-04-13

Mój synek dostał na urodziny wspinaczkę, to pierwszy prezent od was więc nie wiedziałam czego się spodziewać. Realizacja bardzo łatwa i szybka, a syn bardzo zadowolony z prezentu

2021-04-09

kupiłem synowi aby spróbował czegoś nowego. ścianka fajna sama w sobie, dobre podejście instruktora. syn ogólnie jest zadowolony i mówi że chętnie jeszcze pójdzie

Dodaj Opinię

Wspinaczka ściankowa dla dzieci – Kielce

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Wspinaczka z instruktorem dla dzieci w Kielcach. Zajęcia odbędą się w Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio i potrwają godzinę. Sprzęt niezbędny do wspinaczki zapewniony jest na miejscu.

Komu podarować wspinaczkę?

  • Dziecku, które ciągle rozpiera energia
  • Maluchowi, który lubi aktywnie spędzać czas
  • Dziecku, które lubi próbować nowych rzeczy

Poznaj wspinaczkę dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko jest pełne energii i lubi stawiać czoła nowym wyzwaniom, to lekcja wspinaczki jest idealnym dla niego prezentem. Wspinaczka to wymagający sport, który pozwala pokonywać własne słabości, rozwija kondycję i sprawność fizyczną, a przy tym dostarcza satysfakcji, wielu pozytywnych emocji i może być świetną zabawą. Zajęcia wspinaczki w Kielcach to dobry sposób na ciekawe zagospodarowanie wolnego czasu swojemu dziecku. Na początku doświadczony instruktor zapozna młodego uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i opowie o wspinaczce. W dalszej części Twoje dziecko spróbuje swoich sił na ściance i pod czujnym okiem instruktora będzie pokonywać ściankę. Godzinna lekcja wspinaczki z instruktorem obędzie się w Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio w Kielcach, gdzie na najmłodszych czekają trzy fabuły: kosmos, dżungla i ocean, a także wspinaczka w trójwymiarze. Na miejscu zostanie zapewniony niezbędny do wspinaczki sprzęt.

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio tworzą osoby pełne pasji do wspinaczki, które zarażają miłością do sportu. Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio oferuje około 700 m2 powierzchni wspinaczkowej podzielonej na trzy części: boulderową, linową oraz strefę przygotowaną specjalnie dla dzieci. Część boulderowa pozwala wspinać się w każdej możliwej formacji. Połogi, zacięcia, przewieszenia, mantle rodem z prawdziwych skał, to tylko niektóre atrakcje, w które wyposażone są ścianki. Część do wspinania z liną oferuje drogi sięgające 15 m długości. Możliwe jest tu wspinanie z dolną i górną asekuracją. W Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno początkujący, jak i mocno zaawansowani wspinacze.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem uczestnika w czasie zajęć cały czas czuwa instruktor. Lekcja rozpocznie się od krótkiego szkolenia z zasad asekuracji. Każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiednio dobraną uprząż oraz poprawnie zapięte klamry. Liny mocowane są przy pomocy specjalnych węzłów. Sprzęt wspinaczkowy wyposażony jest także w automatyczne systemy wspinaczkowe – przyrządy samozaciskowe. Uczestnik atrakcji zostanie kompleksowo zabezpieczony przed wejściem na ściankę przez instruktora.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania do uprawiania wspinaczki, a są nimi: głęboka krótkowzroczność, poważne wady serca, nieleczone nadciśnienie, epilepsja, zaburzenia równowagi oraz bardzo silny, prowadzący do ataków histerii lęk wysokości. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i związanej z nim możliwości realizacji prezentu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarzasz okazję do spędzenia czasu w ciekawy sposób
  • Podarujesz możliwość poznania czegoś nowego
  • To prezent, który zachwyci każde, pełne energii dziecko
pinezka
Kielce  - zmień lokalizację

Kielce   (zmień)

Cena:

Cena: 110 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0003611