Wspinaczka ściankowa dla dzieci – Kraków

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zajęcia trwają 1 godzinę.

Lokalizacja

Centrum Wspinaczkowe RENi Sport, ul. Szymonowica 83, Kraków

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się uczestnik wraz z opiekunem.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie sportowe na cienkiej podeszwie.

Wymagania

Prezent dostępny od 7 roku życia, bądź nawet od 5-6 lat w przypadku dużego zainteresowania wspinaczką. Uczestnik do 16 roku życia może wziąć udział w realizacji jedynie w obecności opiekuna.

Informacje dodatkowe

Cały niezbędny sprzęt potrzebny do wspinaczki jest wliczony w cenę prezentu. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Opinie (10)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-11-19

Córka bardzo zadowolona że wspinaczki, przemiły Pan Instruktor pokazał nam wspinaczkę w taki sposób, że ma się ochotę na więcej. Polecam.

2023-11-07

Super sprawa. Jesteśmy bardzo zadowoleni a nasza 6 letnia córka chce kontynuować wyczyn

2021-04-08

W końcu mogłam podarować synkowi coś innego, oryginalnego. Genialna sprawa, a syn świetnie się bawił

Dodaj Opinię

Wspinaczka ściankowa dla dzieci – Kraków

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Godzinna lekcja wspinaczki dla dzieci w Krakowie z instruktorem. W ramach lekcji dziecku zostanie zapewniony cały niezbędny sprzęt.

Komu podarować lekcję wspinaczki?

  • Dziecku, które lubi aktywnie spędzać czas
  • Swojej pociesze, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Młodszej siostrze lub bratu, które rozpiera energia

Poznaj wspinaczkę dla dzieci

Ścianka wspinaczkowa i wspinaczka po niej to wymagający sport, który pozwala pokonywać własne słabości, rozwija kondycję i sprawność fizyczną, a przy tym dostarcza satysfakcji, wielu pozytywnych emocji i może być świetną zabawą. Zajęcia wspinaczki w Krakowie to dobry sposób na ciekawe zagospodarowanie wolnego czasu swojemu dziecku. Na początku doświadczony instruktor zapozna młodego uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i opowie o wspinaczce. W dalszej części Twoje dziecko spróbuj własnych sił na ściance pod czujnym okiem instruktora. Podczas godzinnej lekcji uczestnik ma zapewniony sprzęt oraz opiekę instruktorską.

Reni Sport Kraków

RENi Sport to firma, która utożsamia się z wysokością w wielu aspektach. Prowadzi różnego rodzaju prace wysokościowe, a także rozwinęła swoją działalność o halę wspinaczkową. Hala wyposażona jest w cały niezbędny sprzęt do uprawiania wspinaczki, dysponuje wieloma ściankami o różnym poziomie zaawansowania. RENi Sport zrzesza profesjonalistów z wszelkimi uprawnieniami do wykonywania swoich obowiązków, pełnymi pasji i miłości do sportu na wysokości.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem uczestnika w czasie zajęć cały czas czuwa instruktor. Lekcja rozpocznie się od krótkiego szkolenia z zasad asekuracji. Każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiednio dobraną uprząż oraz poprawnie zapięte klamry. Liny mocowane są przy pomocy specjalnych węzłów. Sprzęt wspinaczkowy wyposażony jest także w automatyczne systemy wspinaczkowe – przyrządy samozaciskowe. Uczestnik atrakcji zostanie kompleksowo zabezpieczony przed wejściem na ściankę przez instruktora.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania do uprawiania wspinaczki, a są nimi: głęboka krótkowzroczność, poważne wady serca, nieleczone nadciśnienie, epilepsja, zaburzenia równowagi oraz bardzo silny, prowadzący do ataków histerii lęk wysokości. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i związanej z nim możliwości realizacji prezentu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do poznania nowej dyscypliny sportu
  • Może okazać się początkiem nowej pasji
  • Kupujesz oryginalny prezent, gotowy do wręczenia

 

Realizacja

pinezka
Kraków  - zmień lokalizację

Kraków   (zmień)

Cena:

Cena: 94 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0001239