Wspinaczka ściankowa dla dzieci – Kraków

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Zajęcia trwają 1 godzinę.

Lokalizacja

Centrum Wspinaczkowe RENi Sport, ul. Szymonowica 83, Kraków

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się uczestnik wraz z opiekunem.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie sportowe na cienkiej podeszwie.

Wymagania

Prezent dostępny od 7 roku życia, bądź nawet od 5-6 lat w przypadku dużego zainteresowania wspinaczką. Uczestnik do 16 roku życia może wziąć udział w realizacji jedynie w obecności opiekuna.

Informacje dodatkowe

Cały niezbędny sprzęt potrzebny do wspinaczki jest wliczony w cenę prezentu. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Ważność vouchera

365

2020-03-30
5/5

Cudowny prezent

Młodemu się spodobało, godzinę poskakał i spokój na całą resztę dnia ! Polecam idealny pomysł na sobotę gdy dzieciaki mają nadwyżki energetyczne :D

2020-02-24
5/5

Wspinaczka

Wybraliśmy tą atrakcję jako prezent urodzinowy dla syna. Był bardzo szczęśliwy. Instruktor bardzo pomocny i cierpliwy. Chyba częściej będziemy się tam wybierać :)

2019-12-05
4/5

wspinaczka

Syn bardzo zadowolony z prezentu na dzień dziecka. Uwielbia być w ruchu, godzinne zajęcia solidnie go zmęczyly :)

2019-09-06
5/5

Fajnie było

Zakupiłam voucher siostrzeńcowi z okazji urodzin. Był taki zadowolony i ciekaw jak to będzie. Uśmiech nie schodził z jego twarzy i pomimo wysiłku i zmęczenia po zakończonej wspinaczce stwierdził że nie może się doczekać kiedy będą następne jego urodziny ;))

2019-08-14
5/5

ścianka dla dzieci

Na ściankę wspinaczkową zabrałam mojego syncia jako prezent na 6 urodziny. Był zachwycony, wniebowzięty, uśmiech nie schodził mu z twarzy. Wspinał się jak małpeczka. Nawet instruktor był zadowolony. Po prostu mój Borys ma potencjał ;-) Obsługa od samego zakupu vouchera aż po realizację prezentu rewelacyjna. Polecam serdecznie!!!

2019-05-30
5/5

Wspinaczka dla dzieci

Jak na pierwszy raz świetnie moim dziciakom poszło:) Ciekawa alternatywa zajęć ruchowych dla najmłodszych. Polecam prezent super

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Godzinna lekcja wspinaczki dla dzieci w Krakowie z instruktorem. W ramach lekcji dziecku zostanie zapewniony cały niezbędny sprzęt.

Komu podarować lekcję wspinaczki?

  • Dziecku, które lubi aktywnie spędzać czas
  • Swojej pociesze, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Młodszej siostrze lub bratu, które rozpiera energia

Poznaj wspinaczkę dla dzieci

Wspinaczka to wymagający sport, który pozwala pokonywać własne słabości, rozwija kondycję i sprawność fizyczną, a przy tym dostarcza satysfakcji, wielu pozytywnych emocji i może być świetną zabawą. Zajęcia wspinaczki w Krakowie to dobry sposób na ciekawe zagospodarowanie wolnego czasu swojemu dziecku. Na początku doświadczony instruktor zapozna młodego uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i opowie o wspinaczce. W dalszej części Twoje dziecko spróbuj własnych sił na ściance pod czujnym okiem instruktora. Podczas godzinnej lekcji uczestnik ma zapewniony sprzęt oraz opiekę instruktorską.

Reni Sport Kraków

RENi Sport to firma, która utożsamia się z wysokością w wielu aspektach. Prowadzi różnego rodzaju prace wysokościowe, a także rozwinęła swoją działalność o halę wspinaczkową. Hala wyposażona jest w cały niezbędny sprzęt do uprawiania wspinaczki, dysponuje wieloma ściankami o różnym poziomie zaawansowania. RENi Sport zrzesza profesjonalistów z wszelkimi uprawnieniami do wykonywania swoich obowiązków, pełnymi pasji i miłości do sportu na wysokości.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem uczestnika w czasie zajęć cały czas czuwa instruktor. Lekcja rozpocznie się od krótkiego szkolenia z zasad asekuracji. Każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiednio dobraną uprząż oraz poprawnie zapięte klamry. Liny mocowane są przy pomocy specjalnych węzłów. Sprzęt wspinaczkowy wyposażony jest także w automatyczne systemy wspinaczkowe – przyrządy samozaciskowe. Uczestnik atrakcji zostanie kompleksowo zabezpieczony przed wejściem na ściankę przez instruktora.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania do uprawiania wspinaczki, a są nimi: głęboka krótkowzroczność, poważne wady serca, nieleczone nadciśnienie, epilepsja, zaburzenia równowagi oraz bardzo silny, prowadzący do ataków histerii lęk wysokości. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i związanej z nim możliwości realizacji prezentu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do poznania nowej dyscypliny sportu
  • Może okazać się początkiem nowej pasji
  • Kupujesz oryginalny prezent, gotowy do wręczenia

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Kraków  - kliknij żeby zmienić
Kraków   (zmień)

Cena:

Cena: 79 zł

P0001239

Ocena 

5/5
6