Wspinaczka ściankowa dla dzieci – Radom

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zajęcia z instruktorem trwają 1,5 godziny

Lokalizacja

ul. Juliusza Słowackiego 100

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące moga obserwować realizację z wyznaczonego miejsca

Obowiązujący strój

Wygodny, niekrępujący ruchów. Obuwie sportowe na cienkiej podeszwie.

Wymagania

Na miejsce realizacji uczestnik ma obowiązek zabrać ze sobą voucher prezentowy. Prezent dla dzieci poniżej 16 roku życia.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wypożyczenie sprzętu do wspinaczki oraz opiekę instruktora.

Opinie (8)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-03-28

Kupiliśmy córce voucher żeby porobiła coś ciekawego - prezent okazał się strzałem w dziesiątkę! Córka polubiła zajęcia ze wspinaczki i teraz chodzi na nie regularnie. Ciekawa forma aktywnego spedzania czasu

2020-08-31

Bardzo dobre miejsce i bardzo dobry instruktor, który z niesamowitą cierpliwością i pasją w głosie tłumaczył tajniki wspinaczki mojej 10 letniej córce. Polecam i na prezent i jako formę spędzanie kilkudziesięciu minut z dzieckiem.

2020-08-06

Dobrze przygotowane ścianki. Moje dzieciaki, które już mają pierwsze próby dawno za sobą wyszły bardzo zadowolone i zmęczone :) Prezent dla dzieci jak najbardziej trafiony.

Dodaj Opinię

Wspinaczka ściankowa dla dzieci – Radom

FAQ

20.05.2020
Jaki jest minimalny wymagany wiek, żeby dziecko mogło skorzystać z atrakcji?
Odpowiedź z 21.05.2020
Nie mamy minimalnego wieku uczestnika. Są to realizacje dla dzieci poniżej 16 roku życia. 
Zadaj pytanie

Mapa

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci poniżej 16 roku życia i trwają 1,5 godziny. Młody uczestnik zmierzy się z 17 metrową ścianą, pozna wspinaczkowe węzły i słownictwo, zagra w gry wspinaczkowe oraz przetestuje swoją odwagę wykonując skok Tarzana.

Komu podarować wspinaczkę dla dzieci?

  • Aktywnemu dziecku, które zawsze rozpiera nadmiar energii
  • Małemu miłośnikowi wspinania się, który nie potrafi przejść obojętnie obok drabinek, murków, czy drzewa
  • Młodemu człowiekowi, który szuka swojego sposobu na aktywne spędzanie wolnego czasu

Wspinaczka dla dzieci

Wspinaczka oprócz świetnej zabawy dla najmłodszych to także idealny sposób na spożytkowanie energii. Poprzez aktywność w formie zajęć na ściance wspinaczkowej, u dzieci stymuluje się zbilansowany rozwój fizyczny. Młodzi wspinacze nabierają nowych doświadczeń, wytrwałości a także pewności siebie.

Centrum wspinaczkowe Grota

Centrum Grota jest pierwszym tego typu obiektem w Radomiu i jednym z najwyższych w Polsce. Ściana wspinaczkowa została zbudowana zgodnie z normą bezpieczeństwa dotyczącą ścian wspinaczkowych. Dla miłośników wspinaczki czeka aż 500 m2 powierzchni użytkowej przeznaczonej do wspinaczki. Ściana główna o powierzchni ponad 400m2 wyposażona jest w 23 stanowiska z asekuracja oddolną i 16 lin z asekuracją odgórną. Ściana jest mocno zróżnicowana pod kątem formacji – od małych po duże przewieszenia, piony, zacięcia, rysa, dach i połogi. Centrum wyposażone jest także w boulderownie o powierzchni około 100 m2 i 4 m wysokości, do wspinaczki bez liny.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem uczestnika w czasie zajęć cały czas czuwa instruktor. Lekcja rozpocznie się od krótkiego szkolenia z zasad asekuracji. Każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiednio dobraną uprząż oraz poprawnie zapięte klamry. Liny mocowane są przy pomocy specjalnych węzłów. Sprzęt wspinaczkowy wyposażony jest także w automatyczne systemy wspinaczkowe – przyrządy samozaciskowe.

Przeciwwskazania

Istnieją przeciwwskazania do wykonywania wspinaczki, a są nimi: głęboka krótkowzroczność, poważne wady serca, nieleczone nadciśnienie, epilepsja, zaburzenia równowagi oraz bardzo silny, prowadzący do ataków histerii lęk wysokości. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i związanej z nim możliwości realizacji prezentu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Podarujesz ciekawe zajęcia, które pozwolą poznać zupełnie nową dyscyplinę sportu i mogą dać początek nowej pasji
  • Stworzysz okazję do nawiązania nowych kontaktów z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach
  • Wręczysz oryginalny prezent, który dostarczy więcej pozytywnych emocji niż kolejna zabawka i z pewnością na długo pozostanie w pamięci

Realizacja

pinezka
Radom  - zmień lokalizację

Radom   (zmień)

Cena:

Cena: 90 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0002676