Podstawowy kurs florystyki – Warszawa

(3)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Kurs trwa 60 godzin. Realizowany jest w trybie weekendowym (3 kolejne weekendy) lub tygodniowym (2x3 dni: od poniedziałku do środy) od 9.00 do 17.00.

Lokalizacja

Akademia Florystyki w Warszawie, ul. Twarda 1 (00-824) Warszawa

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

W kursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które posiadają co najmniej podstawowe wykształcenie. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem w oparciu o terminarz kursów określony na stronie www.akademiaflorystyki.pl.

Informacje dodatkowe

Kurs odbywa się średnio 1-2 razy w miesiącu. W ramach vouchera uczestnik ma zapewnione materiały szkoleniowe, serwis kawowy oraz ubezpieczenie.

Opinie (3)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2020-08-10

Uwielbiam bukiety pięknych, pachnących i kolorowych kwiatów w domu:) Fascynujący kurs, to był idealny prezent dla mnie:)

2019-07-12

Od małego lubiłam kwiaty, rośliny i hobbystycznie często układałam kwiatowe dekoracje. Nie spodziewałam się, że bliscy podarują mi taki prezent, ale jestem im bardzo wdzięczna! 40-te urodziny to dobry moment na zmianę w życiu ;-) Kto wie, może za kilka lat będę miała własną pracownię florystyczna?? :)

2019-05-15

Kurs zdecydowanie dla miłośników kwiatów i florystyki. Prowadząca bardzo ciekawie opowiada, jest pomocna i sympatyczna. Kurs przebiega w miłej atmosferze a uzyskany certyfikat warto dołaczyć do swojego cv :)

Dodaj Opinię

Podstawowy kurs florystyki – Warszawa

FAQ

16.02.2021

Dzień dobry Czy w cenie kursy są również ceny kwiatów?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, w ramach kursu uczestnicy mają zapewnione wszelkie narzędzia i materiały do zajęć praktycznych.

28.06.2020

Jaki jest najbliższy termin kursu? Zależy mi aby odbył się w wakacje

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Termin kursu ustalany jest na etapie rezerwacji prezentu. 
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Podstawowy kurs florystyki realizowany w Warszawie. Szkolenie odbywa się w trybie tygodniowym lub weekendowym i kończy się uzyskaniem certyfikatu oraz zaświadczenia na druku MEN. Kurs florystyki trwa 6 dni.

Komu podarować kurs florystyki?

 • Przyjaciółce z Warszawy, jako oryginalny prezent urodzinowy
 • Osobie, która uwielbia tworzyć dekoracje
 • Amatorowi florystyki

Podstawowy kurs florystyki

Podstawowy kurs florystyki to szkolenie skierowane do wszystkich miłośników kwiatów, którzy chcą nauczyć się wykonywać profesjonalne kompozycje florystyczne. Kurs nastawiony jest przede wszystkim na praktykę i trwa łącznie 60 godzin. Dzieli się na 10-godzinną część teoretyczną oraz 50-godzinną część praktyczną. Podczas kursu uczestnicy wykonują dekoracje i bukiety z żywych kwiatów – wiązanki ślubne, okolicznościowe, wieńce pogrzebowe i dekoracje kwiatowe. Szkolenie trwa 6 dni i kończy się uzyskaniem certyfikatu oraz zaświadczenia na druku MEN. W ramach kursu uczestnicy otrzymują płytę CD z materiałami szkoleniowymi oraz mają zapewnione wszelkie narzędzia i materiały do zajęć praktycznych. Kurs kończy się pisemnym sprawdzianem z wiedzy teoretycznej, jednak warunkiem jego zaliczenia jest obecność i samodzielna praca na zajęciach.

Zagadnienia poruszane podczas kursu

 • teoria barw i kompozycji florystyczne zasady kompozycyjne
 • narzędzia florysty – materiałoznawstwo
 • materiał roślinny
 • florystyka okolicznościowa
 • sztuka układania kwiatów w naczyniach
 • dekoracje stołów
 • florystyka ślubna
 • florystyka żałobna

Akademia Florystyki

Kurs organizowany jest przez Akademię Florystyki. To placówka oświatowa specjalizująca się w organizowaniu kursów przygotowujących do wykonywania zawodów bukieciarza i florysty. Kursy prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę – praktyków, którzy zawodowo zajmują się florystyką. Wykładowcy chętnie dzielą się swoją ogromną wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Udzielają praktycznych porad i uczą trików, które przydają się podczas pracy w zawodzie florysty. Akademia gwarantuje najwyższą jakość szkoleń, której potwierdzeniem jest akredytacja przyznana przez Kuratora Oświaty w Łodzi.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Jest okazją do nauczenia się czegoś nowego
 • To inwestycja w rozwój bliskiej osoby
 • Kupujesz oryginalny prezent, gotowy do wręczenia

 

Realizacja

pinezka

Cena: 1 680 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0004178