Podstawowy kurs florystyki – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Kurs trwa 60 godzin. Realizowany jest w trybie weekendowym (3 kolejne weekendy) lub tygodniowym (2x3 dni: od poniedziałku do środy) od 9.00 do 17.00.

Lokalizacja

Gimnazjum nr 20, ul. Raszyńska 22, Warszawa

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

W kursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które posiadają co najmniej podstawowe wykształcenie. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem w oparciu o terminarz kursów określony na stronie www.akademiaflorystyki.pl.

Informacje dodatkowe

Kurs odbywa się średnio 1-2 razy w miesiącu. W ramach vouchera uczestnik ma zapewnione materiały szkoleniowe, serwis kawowy oraz ubezpieczenie.

Ważność vouchera

365

2020-08-10
4/5

Kurs florystyki

Uwielbiam bukiety pięknych, pachnących i kolorowych kwiatów w domu:) Fascynujący kurs, to był idealny prezent dla mnie:)

2019-07-12
4.33333/5

kurs

Od małego lubiłam kwiaty, rośliny i hobbystycznie często układałam kwiatowe dekoracje. Nie spodziewałam się, że bliscy podarują mi taki prezent, ale jestem im bardzo wdzięczna! 40-te urodziny to dobry moment na zmianę w życiu ;-) Kto wie, może za kilka lat będę miała własną pracownię florystyczna?? :)

2019-05-15
4.33333/5

kwiatki bratki

Kurs zdecydowanie dla miłośników kwiatów i florystyki. Prowadząca bardzo ciekawie opowiada, jest pomocna i sympatyczna. Kurs przebiega w miłej atmosferze a uzyskany certyfikat warto dołaczyć do swojego cv :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

28.06.2020

Jaki jest najbliższy termin kursu? Zależy mi aby odbył się w wakacje

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Termin kursu ustalany jest na etapie rezerwacji prezentu. 

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Podstawowy kurs florystyki realizowany w Warszawie. Szkolenie odbywa się w trybie tygodniowym lub weekendowym i kończy się uzyskaniem certyfikatu oraz zaświadczenia na druku MEN. Kurs florystyki trwa 6 dni.

Komu podarować kurs florystyki?

 • Przyjaciółce z Warszawy, jako oryginalny prezent urodzinowy
 • Osobie, która uwielbia tworzyć dekoracje
 • Amatorowi florystyki

Podstawowy kurs florystyki

Podstawowy kurs florystyki to szkolenie skierowane do wszystkich miłośników kwiatów, którzy chcą nauczyć się wykonywać profesjonalne kompozycje florystyczne. Kurs nastawiony jest przede wszystkim na praktykę i trwa łącznie 60 godzin. Dzieli się na 10-godzinną część teoretyczną oraz 50-godzinną część praktyczną. Podczas kursu uczestnicy wykonują dekoracje i bukiety z żywych kwiatów – wiązanki ślubne, okolicznościowe, wieńce pogrzebowe i dekoracje kwiatowe. Szkolenie trwa 6 dni i kończy się uzyskaniem certyfikatu oraz zaświadczenia na druku MEN. W ramach kursu uczestnicy otrzymują płytę CD z materiałami szkoleniowymi oraz mają zapewnione wszelkie narzędzia i materiały do zajęć praktycznych. Kurs kończy się pisemnym sprawdzianem z wiedzy teoretycznej, jednak warunkiem jego zaliczenia jest obecność i samodzielna praca na zajęciach.

Zagadnienia poruszane podczas kursu

 • teoria barw i kompozycji florystyczne zasady kompozycyjne
 • narzędzia florysty – materiałoznawstwo
 • materiał roślinny
 • florystyka okolicznościowa
 • sztuka układania kwiatów w naczyniach
 • dekoracje stołów
 • florystyka ślubna
 • florystyka żałobna

Akademia Florystyki

Kurs organizowany jest przez Akademię Florystyki. To placówka oświatowa specjalizująca się w organizowaniu kursów przygotowujących do wykonywania zawodów bukieciarza i florysty. Kursy prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę – praktyków, którzy zawodowo zajmują się florystyką. Wykładowcy chętnie dzielą się swoją ogromną wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Udzielają praktycznych porad i uczą trików, które przydają się podczas pracy w zawodzie florysty. Akademia gwarantuje najwyższą jakość szkoleń, której potwierdzeniem jest akredytacja przyznana przez Kuratora Oświaty w Łodzi.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Jest okazją do nauczenia się czegoś nowego
 • To inwestycja w rozwój bliskiej osoby
 • Kupujesz oryginalny prezent, gotowy do wręczenia

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 940 zł

P0004178

Ocena 

4/5
3