Podstawowy kurs florystyki – Poznań

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Kurs trwa 60 godzin. Realizowany jest w trybie weekendowym (3 kolejne weekendy) od 9.00 do 17.00.

Lokalizacja

ul. Fredry 13, Poznań

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

W kursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które posiadają co najmniej podstawowe wykształcenie. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem w oparciu o terminarz kursów określony na stronie www.akademiaflorystyki.pl.

Informacje dodatkowe

Kurs odbywa się średnio 1-2 razy w miesiącu. W ramach vouchera uczestnik ma zapewnione materiały szkoleniowe, serwis kawowy oraz ubezpieczenie.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-10-12

Mój kurs właśnie dobiega końca, to bardzo dobrze spędzony czas. Nie zmarnowaliśmy ani minuty. Ogrom wiedzy pani Beaty przekazywany nam jest nie do ocenienia. Bardzo dziękuję. Napewno pójdę dalej tą drogą korzystając z nauki w Akademii Florystyki. Do zobaczenia na następnym kursie!

2021-04-21

Kupiłem kurs florystyki dla swojej żony z okazji urodzin, od zawsze miała talent do robienia pięknych bukietów i bardzo ją to relaksuje. Dlatego chciałem aby mogła jeszcze bardziej rozwijać swój talent. Polecam

2020-06-29

To na pewno nie był zmarnowany czas. Bardzo profesjonalnie przekazana wiedza.

Dodaj Opinię

Podstawowy kurs florystyki – Poznań

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Praktyczny kurs florystyki na poziomie podstawowym w Poznaniu. Udział w kursie kończy się pisemnym egzaminem oraz otrzymaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN. Szkolenie trwa w sumie 60 godzin.

Komu podarować podstawowy kurs florystyki?

 • Siostrze, która interesuje się rękodziełem
 • Przyjaciółce, która chciałaby pracować w kwiaciarni
 • Każdej osobie, która lubi zdobywać nowe umiejętności

Podstawowy kurs florystyki

Kurs z podstaw florystyki to możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w tworzeniu bukietów i dekoracji kwiatowych pod okiem wykwalifikowanych fachowców. Uczestnicy kursu będą mieli zapewnione wszystkie niezbędne materiały i narzędzia, a po jego zakończeniu otrzymają dodatkowo materiały szkoleniowe na płycie CD. Podczas zajęć przewidziana jest nauka tworzenia wiązanek ślubnych, okolicznościowych, wieńców pogrzebowych i dekoracji kwiatowych z żywych kwiatów. Szkolenie trwa 60 godzin, które realizowane są w ciągu 6 dni i dzieli się na 50-godzinną część praktyczną oraz 10-godzinną część teoretyczną. Kurs kończy się pisemnym sprawdzianem z wiedzy teoretycznej, jednak warunkiem jego zaliczenia jest obecność i samodzielna praca na zajęciach. Każdy jego uczestnik otrzymuje certyfikat oraz zaświadczenie na druku MEN.

Zagadnienia poruszane podczas kursu

 • teoria barw i kompozycji
 • florystyczne zasady kompozycyjne
 • narzędzia florysty – materiałoznawstwo
 • materiał roślinny
 • florystyka okolicznościowa
 • sztuka układania kwiatów w naczyniach
 • dekoracje stołów
 • florystyka ślubna
 • florystyka żałobna

Akademia Florystyki

Kurs organizowany jest przez Akademię Florystyki. To placówka oświatowa specjalizująca się w organizowaniu kursów przygotowujących do wykonywania zawodów bukieciarza i florysty. Kursy prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę – praktyków, którzy zawodowo zajmują się florystyką. Wykładowcy chętnie dzielą się swoją ogromną wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Udzielają praktycznych porad i uczą trików, które przydają się podczas pracy w zawodzie florysty. Akademia gwarantuje najwyższą jakość szkoleń, której potwierdzeniem jest akredytacja przyznana przez Kuratora Oświaty w Łodzi.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Rozwija pasję i zainteresowania bliskiej osoby
 • Pozwala zdobyć nowe umiejętności, które zostaną potwierdzone certyfikatem
 • Jest przeżyciem, które na długo zapisze się w pamięci

Realizacja

pinezka

Cena: 1 880 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0007549