Podstawowy kurs florystyki – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Kurs trwa 60 godzin. Realizowany jest w trybie weekendowym (3 kolejne weekendy) lub tygodniowym (2x3 dni: od poniedziałku do środy) od 9.00 do 17.00.

Lokalizacja

Szkoła EduEm, ul. Osiedle Urocze 14, Kraków

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

W kursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które posiadają co najmniej podstawowe wykształcenie. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem w oparciu o terminarz kursów określony na stronie www.akademiaflorystyki.pl

Informacje dodatkowe

Kurs odbywa się średnio 1-2 razy w miesiącu. W ramach vouchera uczestnik ma zapewnione materiały szkoleniowe, serwis kawowy oraz ubezpieczenie.

Ważność vouchera

365

2020-06-29
4/5

Kurs

Planuję otwarcie kwiaciarni więc taki kurs bardzo mi się przyda. Fajny

2019-11-27
5/5

Kurs florystyki

Bardzo dużo praktyki w bardzo miłej atmosferze :) Prezent dostałam na urodziny, bo uwielbiam kwiaty. Teraz zaczynam na poważnie się zastanawiać nad własną kwiaciarnią :)

2019-07-26
4/5

Cena Czyni Cuda

Powiedzmy to otwarcie - tanio nie jest. Natomiast kurs jest wart swojej ceny, bo jest profesjonalny, a nie na odwal się. Kupiłam sama dla siebie bo miałam od praocdawcy giftcard do wykorzystania na 1000zł. Z własnej kieszeni bym nie wyłożyła takiej kasy, ale w formie prezentu sprawdza się super. Zwłaszcza jak ktoś kocha kwiaty tak jak ja.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Kurs florystyczny na poziomie podstawowym organizowany w Krakowie. Kurs trwa 6 dni i kończy się uzyskaniem uzyskaniem certyfikatu oraz zaświadczenia na druku MEN. Kurs odbywa się w weekendy oraz w tygodniu.

Komu podarować kurs florystyki?

 • Miłośnikowi kwiatów
 • Córce, która lubi samodzielnie wykonywać dekoracje
 • Osobie, która wiąże swoją przyszłość z florystyką

Podstawowy kurs florystyki

Podstawowy kurs florystyki to szkolenie, którego kursanci nabędą umiejętność wykonywania profesjonalnych kompozycji florystycznych. Kurs trwa w sumie 60 godzin i nastawiony jest przede wszystkim na praktykę.. Dzieli się na dwie części: 10-godzinną część teoretyczną oraz 50-godzinną część praktyczną. Podczas kursu uczestnicy wykonują dekoracje i bukiety z żywych kwiatów – wiązanki ślubne, okolicznościowe, wieńce pogrzebowe i dekoracje kwiatowe. Szkolenie trwa 6 dni i kończy się uzyskaniem certyfikatu oraz zaświadczenia na druku MEN. W ramach kursu uczestnicy otrzymują płytę CD z materiałami szkoleniowymi oraz mają zapewnione wszelkie narzędzia i materiały do zajęć praktycznych. Kurs kończy się pisemnym sprawdzianem z wiedzy teoretycznej, jednak warunkiem jego zaliczenia jest obecność i samodzielna praca na zajęciach.

Zagadnienia poruszane podczas kursu

 • teoria barw i kompozycji
 • florystyczne zasady kompozycyjne
 • narzędzia florysty – materiałoznawstwo
 • materiał roślinny
 • florystyka okolicznościowa
 • sztuka układania kwiatów w naczyniach
 • dekoracje stołów
 • florystyka ślubna
 • florystyka żałobna

Akademia Florystyki

Kurs organizowany jest przez Akademię Florystyki. To placówka oświatowa specjalizująca się w organizowaniu kursów przygotowujących do wykonywania zawodów bukieciarza i florysty. Kursy prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę – praktyków, którzy zawodowo zajmują się florystyką. Wykładowcy chętnie dzielą się swoją ogromną wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Udzielają praktycznych porad i uczą trików, które przydają się podczas pracy w zawodzie florysty. Akademia gwarantuje najwyższą jakość szkoleń, której potwierdzeniem jest akredytacja przyznana przez Kuratora Oświaty w Łodzi.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Kurs odbywa się pod okiem certyfikowanych profesjonalistów
 • To możliwość zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności
 • Jest okazją do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 940 zł

P0004179

Ocena 

4/5
3